خلاصه قسمت ۳ جانوران سکسی از نتفلیکس: “آیا شما یک نرد هستید یا یک داغ داغ؟”

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 sexybeasts-season1-epis4-00-07-44-10-2.png

Kariselle در Sexy Beasts Manor ، قلب ها را می شکند.


Netflix

در قسمت ۳ Sexy Beasts ، این همه گیری خالص است!

متاسفم. مقاومت نکرد Kariselle ، یک دختر جذاب و انگیزه دهنده مهمانی (من هم نمی دانم این چیست) از نیوجرسی ، به عنوان یک پاندا وارد صحنه دوست یابی Sexy Beasts می شود. پانداها به اندازه کافی برای جفت گردیدن مشکل دارند ، بنابراین خواهیم دید که این وضعیت به کجا می رسد. او می گوید: “من به وضوح این کار دوست یابی را اشتباه انجام می دهم.” من تصور می کنم مادرش دوباره در جرسی با سر تکان می دهد. همانطور که می گویند – و همانطور که خودش می گوید Kariselle بسیار است. اما خبر خوب ، مردمان: روانپزشک وی گفت که همه این اتفاقات خواهد افتاد.

شما می توانید بقیه بازبینی های ما را در زیر بیابید:

اولین خواستگار او اتان ، یک زیست شناس دریایی از دالاس است که لباس مبدل Tin Man او قبلاً از قرار گرفتن در معرض آب نمکی زنگ زده است. او می تواند نفس خود را به مدت چهار دقیقه نگه دارد و از حقایق دلفین اطلاع دارد …

سپس تایلر ، یک مدل و نگهبان امنیتی از لس آنجلس است. او بیگانه ای است که شخصیت خود را ۹٫۹۹۹۹ از ۱۰ ارزیابی می کند.

از طرف دیگر ، جاش مهندسی از آتلانتا است که از یک گاو نر ساخته گردیده است. او شریکی می خواهد که در مارول و جنگ ستارگان نیز حضور داشته باگردید و بتواند با مجموعه Funko Pop خود مطابقت داشته باگردید. همسویی بر ارزش ها یا اهداف زندگی را فراموش کنید. این Funko Pops است ، مرد.

با شروع تاریخ سرعت ، ایتان یک واقعیت درباره پانداها به کاریزل ارائه می دهد (خانم ها نیز حقایق پاندا را دارند) ، و او از جاش می پرسد که آیا او یک آدم شیطان است یا یک داغدار داغ . در حالی که کاریزل خودش را دیوانه و روانپریش توصیف می کند ، همه چیز با اتان از ریل خارج می شود. او وقتی عصبی از او می پرسد چرا که چشمانش برای یک ثانیه به سمت دوربین می چرخد ​​، گویی خواهش می کند برای کمک به او می گوید: “شما هنوز سابقه جستجوی گوگل من را ندیده اید.”

کریسل بین صحبت کردن در مورد اینکه چقدر آمادگی لازم را برای ایجاد یک رابطه جدی دارد (“ما قبل از اینکه بفهمیم ۳۰ ساله خواهیم گردید” “” از چه سنی بچه می خواهید؟ “) برای گفتن جملاتی مانند” همیشه داشته اید “در نوسان است. سه نفری؟ ” و “اگر من مثل این باشم که می خواهم مرا در این (ماسک پاندا) بخواهی چه کنم ؟؟”) او هرج و مرجی است که این نمایش وعده داده است.

سرانجام ، آنها به مانور برگشتند و او با اتان که از فرار از او بسیار خوشحال است ، کار می کند.

Post Manor ، Kariselle و Tyler به پرتاب تبر می روند. “آیا می توانی دیوانه را تحمل کنی؟” از پاندای چشم وحشی در کت چرمی می پرسد. او ، به طور شگفت آور ، از این وحشت ندارد. از طرف مقابل ، او در تاریخ باغ وحش خود س theirال می کند که آیا جاش بیمه درمانی دارد. شاید صحبت های کثیف در سرمایه داری در اواخر مرحله به این شکل به نظر برسد: ۲۰ دلار سرمایه پرداخت می کند. تمیز کردن دندان های دوسالانه رایگان. ۱۰۰ دلار تخفیف در قاب. آیا می توانیم ادویه ، Netflix را کم کنیم؟

برای اولین بار یا آخرین بار ، مأموران اطلاعات مجبور نیستند هنگام استفاده از پروتزهای صورت خود ، از لیوان های شراب استفاده کنند و من تعجب می کنم که آیا تولید کنندگان باعث می شود که آنها نی به آنها برسد.

در نهایت ، جوش داغ و کارت بیمه او برای کاریزل کافی نیست. اما او با دیدن چهره او به معنای واقعی کلمه گریه می کند ، که برای تایلر یک فال ضعیف به نظر می رسد. فقط به یک Funko Pop فکر کنید که می توانست بوده باگردید.

خلاصه قسمت ۴ ما را می توانید در اینجا بخوانید .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت