خلاصه قسمت ۲ سریال Sexy Beasts از نتفلیکس: یک بیور با عضله دو سر

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-07-16-at-1-04-13-pm.png

جیمز لیست مشخصی از اولویت ها دارد.


Netflix

اگر قسمت اول Sexy Beasts سبک هرج و مرج برآمدگی چشم را در تریلر منعکس می کرد ، قسمت ۲ قول می دهد تا حدی بهتر عمل کند. بیورر از تریلر گفته گردیده را به یاد می آورید که اولویت های خود را در یک شریک زندگی به عنوان “ اول الاغ ، شخصیت دوم ” توصیف کرد؟ این لحظه اوست. نام او جیمز است ، و او یک تکنسین آزمایشگاه از لس آنجلس است ، که به نظر می رسد بسیار قابل احترام است. راب راب دلانی به بیننده می گوید که از نظر جیمز ، اندازه مانع یافتن عشق می شود. شاید جیمز نوعی پیام مثبت بدن برای افراد خوب داشته باگردید؟ دوباره فکر کنید این اولین روش است که او به خود می بالد و در غیر این صورت به عضلات خود جلب می کند. چون بزرگ هستند. و او می خواهد که شما به آنها توجه کنید.

سایر موارد خلاصه گردیده ما را می توانید در زیر بیابید:

امبر ، که اهل کارولینای شمالی است و در ارتش است ، اولین نفر در صف ملاقات با جیمز است که مقدسین نیز با او باشند. . شخصیت او پیکسی است ، اما واقعاً به نظر می رسد محصول عشق ممنوع بین Smurf و Treasure Troll است. کهربا به دنبال پیتزاز است.

بعدی الکسیس ، دانشجوی حقوق و خواننده از شهر نیویورک است. او یک پلنگ است که می گوید صحنه دوست یابی در نیویورک فقط برای او کار نکرده است.

سوم تامیکو از سانفرانسیسکو است. او در فن آوری هواپیماهای بدون سرنشین متخصص است و حتماً کاری کرده است که آرایشگران را خسته کند. گرامر زامبی او وحشتناک است. پوست آبی ، موهای زائد Gollum-esque ، فک پایین جعلی که از گونه اش بیرون زده است. مطمئناً ، قرار است این آرایش برای همه یک اکولایزر باگردید ، اما به هیچ وجه کسی که لباس یک جنگل زیبا و جنگلی را بپوگردید از شخصی که مانند روز چهارم مسمومیت حاد با اشعه است ، برتری ندارد. به اعتبار او ، او می گوید که به دنبال یک نوع “پسر بد باراک اوباما” است. همه ما نیستیم

با شروع تاریخ سرعت ، جیمز شروع به اندازه گیری انتهای عقب هر سه زن می کند. الکسیس آواز می خواند. کهربا از ناحیه دو سر جیمز احساس می کند ، تامیکو به او می گوید که نباید پایش را روی میز بگذارد و جیمز به دوربین می گوید که قبلاً هرگز قرار ملاقات رسمی با زنی نداشته است. با وجود س questionsالات بسیار زیاد در مغز من ، این قسمت بدون بررسی باقی مانده است.

جیمز سپس به امبر گفت كه پدرش “كمی اسپانیایی در جریان است” و جمله ای را کاملاً منقرض می كند ، به طوری كه من نمی فهمم چگونه آكادمی سلطنتی اسپانیا به طور خودجوش در فاصله دور شعله ور نگردید.

یادداشتی به سردبیر من ، مارک: بادی ، من برای این کار نیاز به پرداخت هزینه های خطرناک دارم.

من فکر می کنم که در خانه مانور ، جیمز تامیکو را به جراحات زخمی درحال خراب گردیدن جت می کند.

برای دور بعدی ، جیمز و امبر در یک کلاس مجسمه سازی روی یخ شرکت می کنند ، جایی که آنها مربی را نادیده می گیرند ، و جیمز حدود صد سال مکث می کند وقتی امبر می پرسد اگر ۳۰۰ پوند اضافه کند چه کاری انجام می دهد.

جیمز و الکسیس به تیراندازی می روند. او به طرز عجیبی رقابت می کند. پس از آن مبادله ای چنان هیجان انگیز آغاز می شود که کلارک گیبل فقط آرزو می کند چنین خطوطی به او داده شود.

“چه احساسی در مورد بوسه یک بیور دارید؟”

“ما می توانیم آن را عملی کنیم” مطمئن. مشتاق؟ از نظر فنی؟ مردم ، بگذارید به شما بگویم ، من مطمئن نیستم که او در آن لحظه با دندانهایش چه کرد.

گرچه باید بوسه ای بوده باگردید. جیمز الكسیس را انتخاب كرد ، تا شوكه امبر باگردید. هنگام ملاقات با نایب قهرمان خود ، شاعرانه محو می شود: “آن الاغ ، مرد ، آن الاغ. من آن را رها کردم.”

هنگامی که الکسیس و جیمز بدون ماسک یکدیگر ملاقات می کنند ، لحظه ای اتفاق می افتد که او کت خود را در می آورد – شما فکر کنید او قصد دارد آن را به دختری با شانه های برهنه که مقابلش ایستاده ارائه دهد. اما نه. در آخرین حرکت اوه جیمز ، او این کار را می کند تا او بتواند عضله دو سر خود را فشار دهد.

خلاصه قسمت ۳ ما را می توانید در اینجا پیدا کنید !

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت