برنامه شغلی استیو جابز در سال ۱۹۷۳ بار دیگر به صورت فیزیکی و NFT به حراج گذاشته شد

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 مدیرعامل اپل استیو جابز در سال 2009

برنامه شغلی استیو جابز طی چند سال گذشته به مبلغ هنگفتی پرداخت گردیده است.


اپل

یک کارآفرین مستقر در لندن امیدوار است که بتواند بین دنیای فیزیکی و دیجیتال رقابتی را رقم بزند و یک تقاضای کاری ۱۹۷۳ را که توسط استیو جابز پر گردیده بود به حراج بگذارد. فرم مشاغلی که ظاهراً برای یک موقعیت نامشخص در یک شرکت نامشخص پر گردیده است ، می تواند به عنوان کالای فیزیکی تصدیق گردیده یا به صورت دیجیتال ، به عنوان یک توکن غیر قابل واگذاری یا NFT خریداری شود.

یک تصویر از برنامه شغلی استیو جابز.


حراج RR

برنامه شغلی قبلاً چندین بار به حراج گذاشته گردیده است ، در سال ۲۰۱۷ با فروش ۱۸۷۵۰ دلار ، در سال ۲۰۱۸ با ۱۷۴،۷۵۷ دلار و در مارس گذشته با قیمت ۲۲۲،۴۰۰ دلار فروخته گردید. سازمان دهنده حراج ، اولی جوشی ، امیدوار است که با در دست داشتن پیشنهادات نسخه فیزیکی و نسخه جدید NFT ، گلدان را شیرین کند. پیشنهادات از ۲۱ ژوئیه آغاز می شود.

“او در بیانیه ای گفت:” حراج برنامه دستیابی به كار استیو جابز كه در سال ۱۹۷۳ نوشته گردیده بود ، هدف آن برجسته كردن تغییر مدرن در ارزش ادراك گردیده است – فیزیكی یا دیجیتالی. حراج به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت و در این مدت افرادی که به دنبال نسخه فیزیکی هستند می توانند از طریق وب سایت Joshi پیشنهادات خود را ارائه دهند که در حال اجرای یک برنامه حراج به نام Snoofa است. افرادی که امیدوارند نسخه دیجیتالی را به دام بیندازند می توانند به بازار محبوب NFT Rarible مراجعه کنند.

اگرچه این مورد در گذشته توسط متخصصان مجموعه های PSA DNA و بکت تأیید گردیده بود ، CNET قادر به تایید صحت حراج Joshi نبود. [۱۹۶۵۹۰۱۰۱۰] ] در مورد آخرین اخبار ، بررسی ها و مشاوره های مربوط به iPhone ، iPad ، Mac ، خدمات و نرم افزارها به روز باشید.

این حراج فقط آخرین نمونه ارزش کالاهای جمع آوری گردیده مرتبط با مشاغل نیست همچنین نشانه علاقه بیشتر برخی افراد به NFT است. این گواهینامه های دیجیتال “مالکیت” به بخشی از لطف فک انداختن مردم در طی چند ماه گذشته تبدیل به یک احساس گردیده است. در یک لحظه تیتر یک بخش هنری دیجیتالی به قیمت ۶۹ میلیون دلار فروخته گردید. سایر هنرمندان و موسیقی دانان دیجیتال نیز از NFT درآمد کسب می کنند.

اینکه برنامه شغل Jobs برای چه کاری انجام خواهد گردید مشخص نیست. اما سایر یادگاری های مرتبط با بنیانگذار اپل در گذشته فروش خوبی داشته است. مردم ده ها هزار دلار برای مجله ای که او امضا کرده ، یک قرارداد قدیمی و حتی یک دستشویی و تیغ برقی پیشنهاد داده اند. ژاکت چرمی وی در سال ۲۰۱۶ به قیمت ۲۲۴۰۰ دلار فروخته گردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت