نمایشگر هوشمند Verizon واقعی است و به “سلام ، Verizon” پاسخ می دهد

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-07-05-at-6-23-13-pm.png

نمایشگر هوشمند Verizon


FCC / Verizon

Verizon از مارس یک نمایشگر هوشمند را اذیت می کند و در روز چهارشنبه سرانجام اعلام کرد که واقعاً یک محصول واقعی است. به طور مناسب ، اگر خلاقانه نباگردید ، Verizon Smart Display نامیده می شود ، محصول جدید در رویداد Alexa Live آمازون اعلام گردید.

این دستگاه از یک نمایشگر ۸ اینچی ۱،۲۸۰×۸۰۰ ، ۴ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی برخوردار است. همانطور که تصاویر قبلی نشان داد ، از جمله پرونده FCC در ماه مارس ، یک دوربین جلو با یک شاتر محرمانه وجود دارد. Verizon به CNET تأیید کرده است که این دستگاه از یک مودم ۴G LTE کم مصرف در داخل برخوردار خواهد بود ، اما از آن برای فراهم کردن دسترسی به اینترنت خانگی استفاده نخواهد گردید.

در عوض ، شرکت مخابراتی می گوید که برای اطمینان از اینکه نمایشگر هوشمند Verizon می تواند با آنها ارتباط برقرار کند ، از آن استفاده خواهد گردید. در صورت قطع قطعی اینترنت ، سیستم های پیشرفته Verizon می توانند “به شرکت” توانایی عیب یابی دقیق و حل مشکلات پیشگیرانه را بدهند. “

به نظر می رسد پشتیبانی فنی ورایزون با این دستگاه پشتیبانی فنی باگردید. علاوه بر عیب یابی مشکلات قطعی ، Smart Display همچنین می تواند در تنظیم خدمات اینترنت خانگی یا پشتیبانی فنی از طریق کنفرانس ویدیویی کمک کند.

این دستگاه بر روی پلتفرم Alexa آمازون ساخته گردیده است ، به کلمات بیداری “الکسا” و “سلام ، ورایزون” پاسخ خواهد داد ، هرچند آنچه که دومی قادر به انجام آن خواهد بود بلافاصله مشخص نبود که قبض خود را به شما نشان دهد.

دستگاه بلندگو خواهد داشت و با سرویس های پخش جریانی ویدئویی و موسیقی “چندگانه” کار می کند ، اما ارائه دهندگان دقیق اعلام نگردیده اند.

هیچ قیمتی برای دستگاه داده نگردیده است ، که ورایزون می گوید “بتا” این پاییز راه اندازی می شود برای “گروه انتخاب گردیده” از مشتریان Fios. برنامه گسترده تری برای کسانی که اینترنت ۵G خانگی و خدمات اینترنت خانگی LTE دارند برای سال آینده در نظر گرفته گردیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت