Google Maps اکنون به شما کمک می کند از حمل و نقل عمومی شلوغ جلوگیری کنید

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 google-maps-logo-phone-2

Google Maps اکنون پیش بینی های جمعیت را در ۱۰۰ کشور انجام می دهد.


آنجلا لنگ / CNET

Google Maps پیش بینی های جمعیت حمل و نقل را به ۱۰۰۰۰ سیستم حمل و نقل در ۱۰۰ کشور اضافه می کند. این غول جستجو روز چهارشنبه گفت ، پیش بینی های حمل و نقل بر اساس فناوری AI ، بازخورد کاربر و روند مکان در طول زمان است. و در نیویورک و سیدنی ، شاخص شلوغی حتی در سطح اتومبیل با ماشین است – بنابراین خواهید دانست که از کدام قسمت های قطار اجتناب کنید.

“جای تعجب نیست که سواری حمل و نقل در روزهای ابتدایی همه گیری به گردیدت سقوط کرد. در حالی که مردم در حال بازگشت به حمل و نقل عمومی هستند – با دستورالعمل های حمل و نقل بر روی نقشه ها ۵۰٪ نسبت به سال گذشته در ایالات متحده افزایش می یابد – ایمنی در بالای سر است اریک تولومه ، مدیر محصول Google Maps گفت.

Google گفت حفظ حریم خصوصی و امنیت همچنان در اولویت است و در به روزرسانی Maps از فن آوری ناشناس سازی و حریم خصوصی برای شما استفاده می شود تاریخچه موقعیت مکانی خصوصی است.

همچنین به روزرسانی Maps می تواند به کاربران Android یک جدول زمانی و روند سفر براساس تاریخچه مکان آنها ارائه دهد. کاربران می توانند ببینند که چه مدت زمان در مغازه های مورد علاقه خود صرف می شوند و از کدام نوع حمل و نقل بیشتر استفاده می شود. Google Maps همچنین با ذخیره مکانها از جدول زمانی و به اشتراک گذاری آنها با دوستان ، به شما امکان می دهد سفرها را دوباره تجربه کنید.

این ویژگی ها اکنون با آخرین به روزرسانی Google Maps در Android و iOS در دسترس هستند.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

مقایسه دوچرخه سواری نقشه های اپل و گوگل مپ۶:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت