توییتر در حال آزمایش روشی برای عدم پذیرش پاسخ ها است

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 آرم توییتر

گرافیک Pixabay / تصویرگری CNET

توییتر روز چهارشنبه گفت در چارچوب تلاش برای فهمیدن چه سخنان کاربران بیشتر مرتبط است ، روشی را برای پاسخ دادن به بالا یا پایین رأی آزمایش می کند.

در یک توییت ارسال گردیده توسط Twitter Support ، این شرکت گفت که برخی از کاربران آیفون ممکن است این گزینه را ببینند. رأی مخالف عمومی نخواهد بود اما رأی مثبت به عنوان پسندیدن در یک توییت ظاهر می شود.

“این به مردم این قدرت را می دهد تا به طور خصوصی نظر خود را در مورد کیفیت پاسخ ها بدون ایجاد شرمساری عمومی در مقابل دیگران بیان کنند بازخورد با ظرافت بیشتر “، كدی ایلام ، یك محقق كاربری در توییتر ، در یك موضوع توییت گفت.

کاربران توییتر که نمادهای جدید را مشاهده کردند ، تصاویر مربوط به ابزار جدید را توییت کردند – a دکمه شست و شست.

این شرکت نگفت که چه تعداد نفر در این آزمون شرکت می کنند اما سخنگوی این شرکت در بخشی از “یک آزمایش کوچک تحقیقاتی” اظهار داشت.

برخی از مشاهیر مانند اشتون کوچر می گویند دکمه dislike می تواند به کاهش نظرات نفرت انگیز در شبکه های اجتماعی کمک کند. سخنگوی توییتر گفت که آرا on در مورد پاسخ بر نحوه رتبه بندی پاسخ ها تاثیری نخواهد داشت ، اما این شرکت در حال بررسی چگونگی مطابقت رأی دادن به بالا و پایین با آنچه شرکت پیشنهاد می کند مرتبط ترین پاسخ هستند ، است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت