اسلحه های ماساژ Theragun تا ۶۰ دلار تخفیف دارند

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Theragun Pro تعداد انگشت شماری است.


David Carnoy / CNET

Therabody به ندرت فروش اسلحه های ماساژ Theragun خود را انجام می دهد ، بنابراین ارزش دارد که هر فروش آن را بررسی کنید ، حتی فقط ۱۰٪ فروش است. این چیزی است که این شرکت پس از پیروزی یکشنبه هفته گذشته یکی از سفیران تجاری خود ، گلف باز ، کالین موریکاوا ، در مدل های Theragun Pro ، Prime و Elite خود ارائه می دهد. از آنجا که اسلحه های ماساژ Theragun گران هستند ، به خصوص مدل های سطح بالا ، ۱۰٪ تخفیف در نهایت به پس اندازهای نسبتاً معنی دار تبدیل می شود. این فروش تا ۲۴ ژوئیه انجام می شود.

در اینجا نگاهی می اندازید به معاملات:

Theragun Pro (صرفه جویی ۶۰ دلار): این مدل با کیفیت حرفه ای ، که شامل یک باتری اضافی قابل تعویض است ، ۵۳۹ دلار یا ۶۰ دلار از آن است. قیمت لیست ۵۹۹ دلار.

Theragun Elite (صرفه جویی ۴۰ دلار) دارای بسیاری از ویژگی ها و بسیاری از نرم افزار Pro اما ۲۰۰ دلار کمتر – این مدل ۳۶۰ یا ۴۰ دلار از قیمت ۳۹۹ دلار است.

Theragun Prime (30 دلار پس انداز کنید): این مدل سطح متوسط ​​هنوز هم تعداد زیادی پانچ را بسته بندی می کند ، اما ویژگی و قدرت خواهر و برادر خواهر خود را ندارد – ۲۶۹ یا ۳۰ دلار از قیمت لیست آن است ۲۹۹ دلار

افسوس ، Theragun Mini ، یکی از اسلحه های ماساژ مورد علاقه شخصی من ، در فروش نیست. احتمالاً باید منتظر تعطیلات باشید تا ببینید که این مدل مانند سال گذشته به ۱۸۰ دلار (۲۰ دلار از قیمت لیست ۲۰۰ دلار) تخفیف خورده است.

بیشتر بخوانید : بهترین اسلحه های ماساژ ۲۰۲۱

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش:
این را تماشا کنید:

بهترین اسلحه های ماساژ سال ۲۰۲۱۸:۰۲

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت