تسلا اولین ایستگاه Supercharger خود را تعطیل می کند

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 ایستگاه های سوپرشارژر تسلا به رانندگان تسلا اجازه می دهند وسایل نقلیه الکتریکی خود را شارژ کنند.

پایان یک دوره.


استیون شنکلند / CNET

یکی را برای اولین ایستگاه Supercharger تسلا بریزید. در هر کجای اتومبیل های تسلا و شرکت بایستید ، بدون شک یکی از دستاوردهای بزرگ این شرکت شبکه شبکه Supercharger آن است و از روز دوشنبه ، ایستگاه اول دیگر وجود ندارد. اخبار مربوط به تعطیلی اولین بار روز شنبه به Reddit راه یافت پس از آنكه یك كاربر علامت هایی را توضیح داد كه ایستگاه در ۱۹ ژوئیه به مردم نزدیك می شود. الكترك خبر را روز دوشنبه ، روز تعطیلی خود گزارش داد.

در مورد اینکه چرا تسلا تصمیم گرفت برای بستن ایستگاه ، پاسخ رسمی نداریم. این شرکت یک بخش روابط عمومی را برای ارسال درخواست برای نظر کار نمی کند و مدیر عامل شرکت الون ماسک در توییتر خبری را ذکر نمی کند. با این حال ، طبق گفته کاربر Reddit که اطلاعات را ارسال کرده است ، آنها با پرسنل سایت صحبت کرده و به دلایل امنیتی تصمیم به بستن سایت گرفته اند. این ایستگاه Supercharger در واقع در استودیوی طراحی تسلا در لس آنجلس ، کالیفرنیا واقع گردیده است. طبق اطلاعات ، مردم گاهی اوقات در استودیوهای طراحی گشت می زنند و برخی از اتاق های کنفرانس حتی از ایستگاه قابل مشاهده هستند. اساساً ، به نظر می رسد که تسلا نمی خواهد مردم در مورد هر پروژه ای که شرکت کار می کند ، تلاش کنند. و صادقانه بگویم ، این معتبر است.

Supercharger دیگر در نقشه این شرکت یا سیستم ناوبری درون اتومبیل در دسترس نیست ، بنابراین محبوب است. همانطور که در تابلو گفته گردید ، دارندگان تسلا می توانند سایر شارژرهای دیگر را در آن طرف خیابان در یک مکان محلی یا در یک هتل نزدیک ماریوت پیدا کنند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت