الون ماسک ، جک دورسی درباره آینده بیت کوین و ارز رمزنگاری شده صحبت می کنند

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 جک و ایلون در مورد بیت کوین صحبت می کنند

جک و الون در مورد بیت کوین صحبت می کنند.


B Word

ایلون ماسک مدیر عامل تسلا و جک دورسی مدیر عامل توییتر چهارشنبه در مورد آینده بیت کوین صحبت کردند و ارز رمزنگاری گردیده و پتانسیل آن را برای تغییر بیش از سیستم های پولی ستودند. البته ، ماسک همچنین در مورد تمایل خاص خود به Dogecoin صحبت کرد.

کتی وود ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Ark Invest ، برای یک بحث مجازی در جریان رویداد B Word به نام بیت کوین به عنوان ابزاری برای توانمند سازی اقتصادی ، به دو مدیر عامل فناوری پیوستند.

دورسی گفت: “امید من این است که [Bitcoin] صلح جهانی ایجاد کند یا به ایجاد صلح جهانی کمک کند.”

شرکت پرداخت Dorsey ، Square ، بوده است راه ورود او به فضای ارزهای رمزنگاری گردیده. وی گفت اولین تعامل وی با بیت کوین در سال ۲۰۰۸ انجام گردید ، اگرچه سالها قبل در مورد آن باخبر بود. وی افزود که انگیزه جامعه بیت کوین به او الهام می کند و روزهای ابتدایی اینترنت را به او یادآوری می کند. اسکوئر اخیراً کار بر روی کیف پول سخت افزاری dgital را برای جریان سازی بیشتر بیت کوین آغاز کرد.

ماسک مدتی طرفدار بیت کوین بود و تأیید کرد که مالک مقداری Bitcoin ، Ethereum و Dogecoin است و قصد فروش ندارد.

ماسك گفت: “من ممكن است پمپ كنم اما تخليه نمي كنم.” مدیر عامل تسلا متهم گردیده است که بیت کوین و Dogecoin را تبلیغ می کند تا قیمت آنها را فقط برای فروش با قیمت بالاتر افزایش دهد ، که از آن به عنوان پمپ و تخلیه یاد می شود.

ماسک همچنین گفت که شرکت دیگر او ، SpaceX ، مالک بیت کوین است. در اوایل سال ، تسلا قبل از شروع پذیرش ارز رمزنگاری گردیده به عنوان پرداخت ، در بیت کوین سرمایه گذاری کرد. سپس در ماه مه ، ماسک نظر خود را در مورد پذیرش چنین پرداختهایی تغییر داد ، به دلیل مقدار انبوه انرژی مورد نیاز برای استخراج بیت کوین .

در مورد Dogecoin ، ماسک توضیح داد که وی altcoin به عنوان سرگرم کننده و کنایه آمیز ، همانطور که به عنوان یک شوخی ساخته گردید ، اما این می تواند ارز رمزپایه پیشرو باگردید.

“ماسك گفت:” جامعه Doge بی احترام است و دارای الگوی رفتاری عالی است ، سگهای عاشق هستند و من سگ ها و الگوهای رفتاری را دوست دارم. ”

حتی اگر موضوع بحث بیت کوین بود ، دورسی کمی درباره توییتر صحبت کرد. ماسک پرسید که آیا این بستر رسانه های اجتماعی به شرکت ها امکان خرید تبلیغات با استفاده از بیت کوین را می دهد؟ مدیر عامل توییتر گفت که این شرکت باید بتواند ، گرچه او بیشتر به ایجاد انگیزه های مالی برای سیستم عامل بدون تکیه بر تبلیغات متمرکز است.

دورسی همچنین اظهار داشت که او در حال کار بر روی Bluesky ، یک اجتماعی غیرمتمرکز است. پروژه رسانه ای که وی گفت هنوز در مراحل اولیه است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت