تراندر و هوچ ، Lyndsy Fonseca توضیح می دهد که چطور لوس شدن سگ یک هنر است

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 lyndsy-fonseca-turner - & - hooch-disney-plus

از نقش آفرینی در فیلم The Young and the Restless تا چگونه با مادرت ملاقات کردم و نماینده کارتر مارول ، Lyndsy Fonseca زندگی التقاطی داشته است. او اکنون در سری جدید دیزنی پلاس تیونر و هوچ بازی می کند.


دیزنی پلاس

این داستان بخشی از من خیلی وسواس دارم (در اینجا مشترک شوید) ، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و انواع خلاق در مورد کار ، حرفه و وسواس های فعلی آنها است.

Lyndsy Fonseca از بسیاری از هنجارهای هالیوود فراتر رفته است. او به طور مرتب در نقش هایی بازی می کند که دراماتیک و کمیک هستند ، او هم در فیلم ها و هم در برنامه های تلویزیونی بازی کرده است و پس از شروع کار در دوران نوجوانی در سریال صابون CBS جوان و بی قرار ، از سرنوشت دلخراش برخی بازیگران جوان جلوگیری کرد می تواند تجربه کند. حرفه Fonseca با موفقیت در بزرگسالی با بازی در نمایش هایی مانند How I Met Your Mother، Big Big، Desperate Housewives و Marvel's Agent Carter شکوفا گردید.

آخرین نقش او در نقش Laura Turner در جدید Disney بعلاوه سری Turner & Hooch. در پادکست I'm So Obsessed CNET Fonseca توضیح داد که چگونه این نمایش لزوماً دنباله ای بر فیلم اصلی ۱۹۸۹ با همین نام نیست که در آن تام هنکس بازی کرده است.

جدیدترین داستانهای فنی با اخبار روزانه CNET هر روز هفته. “اگر فیلم اصلی را هرگز ندیده اید ، مهم نیست ، زیرا مانند یک ادامه فوری نیست. لازم نیست که از خلاصه داستان آن مطلع شوید. فونسکا گفت: “شما فقط می توانید با نمایش ما هماهنگ شوید. من و جاش پک نقش بچه های شخصیت تام هنکس را بازی می کنیم.” “از آنجا که دیزنی پلاس فیلم را دارد ، می توانید آن را تماشا کنید. و اگر از طرفداران فیلم هستید ، نوعی ادامه لوس گردیدن و سگهای شیطان است. و ما دوباره به آن بازمی گردیم.”

slobber ، هوچ توسط پنج سگ مختلف بازی می شود. مجری Cirque du Soleil با لباس متحرک که در حال بازی یک سگ است ، وجود ندارد ، مانند فیلم هریسون فورد در سال ۲۰۲۰ به نام The Call of the Wild. اما در ترنر و هوچ بسیاری از لوس گردیدن سگ ها وجود دارد و فونسکا توضیح داد که چگونه یک مقدار لوس گردیدن برای صحنه های خاص مناسب است. گاهی اوقات یک سگ بیش از حد لوس می شود و لباس بازیگر را می پوگردید و مجبور می شوند لباس خود را عوض کنند. در سایر مواقع سگها لوس گردیدن کافی نداشتند ، بنابراین خدمه و سگ ها لقمه دروغین اضافه می کردند.

اگرچه لوس می تواند جعلی باگردید ، فونسکا گفت که کار با سگهای واقعی به زمین کمک کرد تا نمایش ایجاد شود.

“آنها [the dogs] فقط صداقت را به نمایش و صداقت بیاورید. این مانند کار درمانی با اسب است. این نوعی از حیوانات است. شما نمی توانید دروغ بگویید. نمی توانید آن را در اطراف آنها جعل کنید. اگر آنها آرام نیستند و احساس امنیت نمی کنند ، شما فونسکا ، که شخصیت او به عنوان دامپزشک با طوطی ها ، توله سگها و همسترها ، در میان حیوانات دیگر کار می کند ، گفت: “شما قادر به فیلمبرداری یک صحنه نیستید.”

 lyndsy-fonseca-turner - & - hooch-disney-plus

در سریال Disney Plus Turner & Hooch ، هوچ توسط پنج ماستیف مختلف فرانسوی بازی می شود.


دیزنی پلاس

می توانید به کل مکالمه من و Fonseca در پخش کننده پادکست بالا یا در پادکست های اپل گوش دهید. او درباره اختلافات بین طرفداران The Young و The Restless ، How I Met Your Mother ، The Marvel's Agent Carter و Desperate Housewives صحبت می کند. Fonseca همچنین عشق خود به رقص روی شیر را ابراز امیدواری می کند و امیدوار است که بتواند ساخت Spinoff How I Met Your Mother که در اطراف شخصیت او ، پنی ساخته گردیده است ، وجود داشته باگردید.

I'm So Obsessed نامزد دو جایزه پادکست در گروه های تلویزیون و فیلم است و انتخاب مردم. شما می توانید از هم اکنون و اواخر ژوئیه در وب سایت جوایز پادکست به ما رأی دهید.

شما می توانید ترنر و هوچ را در دیزنی پلاس تماشا کنید ، با قسمت های جدید هفتگی منتشر می شود. شما می توانید در برنامه پادکست مورد علاقه خود عضو شوید I'm So Obsessed هستم. در هر قسمت ، کانی گوگلیمو یا من با یک هنرمند ، بازیگر یا خالق درگیر می شویم تا درباره کار ، حرفه و وسواس فعلی اطلاعات کسب کنیم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت