یخچال و فریزر Family Hub سامسونگ اکنون با الکسا داخلی ساخته شده است

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 سامسونگ-خانواده-توپی-یخچال-و-الکسا

سامسونگ

در اوایل سال جاری ، سامسونگ صفحه نمایش لمسی ۲۲٫۵ اینچی را در یخچال هوشمند پرچمدار Family Hub خود تازه کرد و به آن رابط تمیزتر و ویژگی های جدیدی برای آشپزی و خرید داد . اکنون ، این شرکت الکسا را ​​به جدیدترین مدل های Family Hub نیز اضافه کرده است – و این ممکن است برای یک خانه شلوغ ایجاد کند ، با توجه به اینکه یخچال هوشمند قبلاً در خانه دستیار صوتی خود سامسونگ ، Bixby بازی می کند.

“Family Hub with در بیانیه مطبوعاتی سامسونگ آمده است که داخلی الکسا به شما امکان می دهد به صدها هزار مهارت الکسا دسترسی پیدا کنید ، به مختصر صبح خود گوش دهید ، تایمرها یا هگردیدارها را تنظیم کنید ، موسیقی آمازون را پخش جریانی کنید و از طریق صدا خرید کنید. “شما می توانید انتخاب کنید که آیا با الکسا یا دستیار صوتی سامسونگ ، Bixby تعامل داشته باشید یا حتی از آنها به طور همزمان استفاده کنید.”

الکسا و Bixby به عنوان هم اتاقی در یخچال ، زمینه جالبی برای هاب خانواده نسل ششم است ، به ویژه با توجه به ] ورود ماده ، یک استاندارد جهانی جهانی جدید جدید که توسط سامسونگ ، آمازون و دیگران پشتیبانی می شود. Matter قول می دهد که این دو دستیار در توانایی تعامل و کنترل دستگاه های شخص ثالث کم و بیش برابر شوند ، بنابراین اگر قصد دارید از یخچال مجهز به صدا برای کنترل خانه هوشمند خود استفاده کنید ، ممکن است دستیار خاصی که با آن صحبت می کنید تفاوت چندانی ایجاد نمی کند.

علاوه بر الکسا ، کاربرانی که نرم افزار خود را ارتقا می دهند ، ویژگی های جدیدی را که برای اولین بار در CES 2021 ارائه می شوند ، پیدا می کنند ، از جمله راهنمای دستورالعمل پخت و پز SmartThings. همچنین کاربران می توانند از Family Hub برای سفارش گوشت مرغ و سایر گوشت ها مستقیماً از Perdue Farms استفاده کنند ، این آخرین لیست در حال افزایش شرکای تحویل مواد غذایی Family Hub است.

برای دسترسی به Alexa و بقیه به روزرسانی های نرم افزار Family Hub سامسونگ ، همه که اکنون در دسترس است ، شما به یک نسل دوم Family Hub یا جدیدتر نیاز دارید. این امر صاحبان Family Hub اصلی از سال ۲۰۱۶ را کنار می گذارد – در این صورت ، این Bixby یا نیم تنه است.

بیشتر بخوانید : آمازون برنامه ها را ترسیم می کند For Matter ، دستورات سفارشی الکسا در کنفرانس توسعه دهندگان الکسا لایو

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت