تلویزیون طاووس: این چیست ، چقدر هزینه دارد و دانستن هر چیز دیگری

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

طاووس به زودی قطب جریان تماشای بازی های المپیک توکیو است که از اواخر ژوئیه آغاز می شود.


آنجلا لنگ / CNET

طاووس برنامه پخش جریانی NBCUniversal است ، با ده ها هزار ساعت برنامه رایگان ، به علاوه نمایش های بیشتر ، فیلم ها ، ورزش ها و فیلم های اصلی در صورت پرداخت. فقط اعضا paying پرداخت کننده می توانند به همه خدمات دسترسی داشته باشند. به طور معمول این بدان معنی است که شما برای تماشای فصول کامل نسخه اصلی آن مانند دکتر باید هزینه پرداخت کنید. مرگ ، نمایش جدید درام جنایی واقعی آن ؛ Boss Baby 2 (معروف به The Boss Baby: Family Business) ، دنباله انیمیشن Dreamworks اکنون در سینماها. و به احتمال زیاد ، یکی از ما دروغ می گوید ، فیلم مهیج جنایی نوجوانان براساس یک کتاب پرفروش ، به زودی منتشر می شود.

روز چهارشنبه ، طاووس تیزر تبلیغاتی خود را برای یکی از ما دروغ می گوید را رها کرد ، فقط با اشاره به اینکه این سریال به زودی پخش خواهد گردید. اما اگر یکی از ما دروغ می گوید مانند بقیه نسخه های اصلی طاووس است ، برای تماشای اشتراک ۵ یا ۱۰ دلار در ماه برای دیدن همه قسمت های آن باید ثبت نام کنید.

طبقات پولی طاووس همچنین قفل همه دفتر را باز می کند ، از جمله قسمت های طولانی با صحنه های حذف گردیده از سه فصل. مسابقات فوتبال لیگ برتر ؛ درام گاوچران Yellowstone؛ همه چیز WWE؛ و فیلمهای مشهور پخش گردیده مانند تور جهانی تورلز و پدرخوانده.

اما سطح رایگان طاووس بخش عمده ای از برنامه های بازیهای المپیک توکیو را که از جمعه آغاز می شود ، پخش می کند.

Peacock ، از NBCUniversal متعلق به Comcast ، یکی از سیل خدمات جریان جدید غول های فناوری و رسانه بود. که در طول یک سال و نیم گذشته سایر رقبا خدمات جدید دیگری مانند Disney Plus ، Apple TV Plus ، Paramount Plus (اصلاح CBS All Access) و WarnerMedia را شامل می شوند. HBO Max ، و همچنین دامپزشکان مانند Netflix ، Amazon Prime Video و Hulu.

اما طاووس از نظر داشتن این ردیف رایگان در بین این رقبا غیر معمول است. از آنجا که دارای ورزش و اخبار زنده است ، در میان محصولات جدید نیز غیر معمول است. بیشترین جدیدترین سرویس های پخش جریانی کاملاً معطوف به سرگرمی های ویدئویی درخواستی در خطوط Netflix هستند. تفاوت های دیگر: طاووس “کانال” های تلویزیونی دارد ، اما اینها جریانهای زنده شبکه های آن نیستند. درعوض ، آنها فیدهایی با برنامه های کوتاه تر یا قسمت های کامل هستند که بر اساس مضامین تنظیم گردیده اند.

بنابراین آیا طاووس ارزش پرداخت هزینه را دارد؟ تمام جزئیات دقیق تر در زیر آمده است ، اما در اصل: با تشکر از طبقه رایگان ، هزینه آن نیست که خودتان آن را امتحان کنید. اما پرداخت هزینه طاووس برای شما ارزش این را خواهد داشت اگر: شما واقعاً می خواهید تمام The Office یا هر نمایش یا فیلم پولی دیگری را تماشا کنید. شما یک superfan WWE هستید که می خواهد به آن برنامه نویسی دسترسی پیدا کند. یا توسط Netflix به خاطر متنفر بودن از تبلیغات خراب گردیده اید.

چگونه می توانم دکتر مرگ و رئیس کودک ۲ را در طاووس تماشا کنم؟

دکتر Death سری جدید درام جنایی واقعی Peacock است و این سرویس سه قسمت اول را برای پخش جریانی هر کسی حتی با حساب رایگان در اختیار دارد.

اما برای باز کردن قفل هشت قسمت نمایش ، باید در ردیف ۵ دلار یا ۱۰ ماهه طاووس باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن طبقه و تخفیفاتی که ممکن است آنها را برای شما ارزان یا حتی رایگان کند ، بخشهای زیر را بخوانید.

دنباله انیمیشن DreamWorks Animation The Boss Baby: Family Business در تاریخ ۲ ژوئیه به سینماها آمد ، اما پخش همزمان آن با ردیف های پردرآمد طاووس نیز امکان پذیر است. مشترکین هر دو طبقه ۵ و ۱۰ دلار در ماه می توانند Boss Baby 2 را بدون هیچ هزینه اضافی تماشا کنند.

هرکسی که عضو رایگان طاووس را تماشا کند نمی تواند Boss Baby 2 را پخش کند. باید به یک حساب حق بیمه ارتقا دهید.

چگونه و چه موقع می توانم یکی از ما که دروغ می گوید را پخش کنم؟

طاووس هنوز تاریخ انتشار سریال رمز و راز جنایی نوجوانان را تأیید نکرده است. آخرین تیزر یکی از ما دروغ می گوید فقط می گوید که این نمایش “به زودی پخش خواهد گردید”.

اگر یکی از ما دروغ بگوید مانند اکثر برنامه های اصلی طاووس است ، مجموعه ای از قسمت ها برای پخش جریانی همه کاربران طاووس در دسترس خواهد بود ، خواه در یک حساب پولی باگردید و خواه غیر. اما به طور معمول ، تمام فصل های اصلی طاووس برای افرادی که عضویتشان با حقوق است ، اختصاص داده گردیده است. به عنوان مثال ، دکتر مرگ و دختران ۵ اوا ، هر قسمت دارای سه قسمت برای تماشای خارج از paywall است.

هزینه طاووس چقدر است؟

طاووس دارای سه ردیف است: طبقه محدود كه رایگان باگردید ، طبقه ای همه جانبه كه ۵ دلار در ماه با تبلیغات دارد و كلی شامل ۱۰ دلار در ماه بدون تبلیغات است.

طبقه رایگان میزان تماشا را محدود می کند. به عنوان مثال ، طاووس فقط قسمت های اصلی خود را به صورت رایگان ارائه می دهد و بقیه را در داخل دیوار payw خود نگه می دارد. حساب های رایگان می توانند دو فصل اول The Office را تماشا کنند اما نه بیشتر. و اگرچه بسیاری از فیلم ها در این ردیف رایگان در دسترس هستند ، بعضی از آنها – از جمله Boss Baby 2 – مسدود هستند مگر اینکه شما آن را ارتقا دهید. این ردیف رایگان محدود تقریباً به دو سوم كاتالوگ فیلم های پیكوك ، تلویزیون های فصل جاری ، آثار کلاسیک تلویزیونی ، اخبار روزانه ، ورزش ها ، برنامه های اسپانیایی و کانال های سرپرستی دسترسی دارد.

ردیف های پرداخت گردیده اساساً مجوزهای دسترسی کامل به کاتالوگ کامل سرویس هستند. Peacock Premium 5 دلار در ماه یا ۵۰ دلار در سال با تبلیغات است ، یا می توانید برای مشاهده بدون آگهی با ۱۰ دلار در ماه یا ۱۰۰ دلار در سال به Peacock Premium Plus ارتقا دهید (این رده Premium Plus همچنین تنها ردیفی است که به شما امکان می دهد بارگیری کنید تا تماشا کنید) آفلاین).

قرار است طبقات دارای تبلیغات در هر ساعت بیش از پنج دقیقه تبلیغ نداشته باشند.

طاووس چه معاملاتي را ارائه مي دهد؟

برخی از افراد می توانند تخفیف هایی را بدست آورند که هزینه طاووس را کاهش دهد در صورتی که قبلاً مشتری شرکت های خاص کابل بوده اند. پیکاک نسخه های پولی سرویس را با ۵ دلار تخفیف به مشترکان Comcast X1 و Flex می دهد. بنابراین اگر آنها می خواهند با تبلیغات تماشا کنند ، هیچ هزینه ای برای Peacock Premium پرداخت نمی کنند. اگر آنها می خواهند بدون تبلیغ تماشا کنند ، باید ماهانه ۵ دلار برای Premium Plus بپردازند.

مشتریان کاکس نیز معامله ۵ دلاری را دریافت می کنند. Peacock گفته است که در حال کار بر روی مشارکت است تا این تخفیف را به طیف گسترده ای از مصرف کنندگان ارائه دهد.

در ژانویه ، NBCUniversal گفت که با شرکت کابل Charter Communications برای Spectrum ویدئو و مشتریان باند پهن به توافق رسیده است تا یک دوره آزمایشی رایگان به طاووس را ارائه دهد. این پیشنهادات هنوز آغاز نگردیده است.

قیمت گذاری در مسابقات طاووس دامنه وسیعی را در بر می گیرد.

از میان خدماتی که گزینه های پشتیبانی از آگهی دارند ، Hulu ماهی ۶ دلار با تبلیغات و ۱۲ دلار ماهانه بدون تبلیغ است. CBS All Access برای سطح تبلیغات خود ۶ دلار و برای نسخه بدون تبلیغات ۱۰ دلار هزینه می کند.

برای مقایسه ، Netflix که هیچ تبلیغی ندارد ، ارزان ترین رده خود را با قیمت ۹ دلار در ماه ارائه می دهد ، در حالی که محبوب ترین برنامه آن ۱۴ دلار است. Apple TV Plus ماهانه ۵ دلار ، Disney Plus ماهانه ۷ دلار و HBO Max ماهانه ۱۵ دلار است. هیچکدام شامل تبلیغات نیستند.

و هیچ یک از این رقبا – چه با تبلیغات و چه بدون تبلیغ – ردیف رایگان مانند طاووس را ارائه نمی دهد.

آیا طاووس یک دوره آزمایشی رایگان ارائه می دهد؟

دیگر نه.

طاووس قبلاً یک دوره آزمایشی استاندارد هفت روزه رایگان برای اعضای جدید در هر یک از طبقات پولی ارائه می داد. اما این سرویس در اواخر ماه ژوئن قبل از اینکه Boss Baby 2 همزمان با اکران در سینما منتشر شود ، آن آزمایشات رایگان را از بین برد.

WWE در طاووس چه خبر؟ اگر قبلاً در سرویس مستقل WWE مشترک شوم ، چه اتفاقی می افتد؟

از ۱۸ مارس ، Peacock شروع به پخش برنامه های WWE كرد ، درست قبل از Fastlane ، اولین رویداد WWE “پرداخت به ازای هر نمایش” كه از طاووس پخش می شود. (تمام رویدادهای WWE به اصطلاح pay per view بدون پرداخت هزینه اضافی در اختیار مشترکان حق بیمه Peacock قرار دارد.)

برنامه پخش مستقیم شبکه WWE تا اوایل آوریل به کار خود ادامه داد. اما اکنون مشترکان باید برای Peacock ثبت نام کنند تا بتوانند به تماشای محتوای شبکه WWE ادامه دهند. وجه مثبت این تغییر این است که اکنون شبکه WWE ، شامل همه رویدادهای “پرداخت به ازای هر بازدید” ، با قیمت ۵ دلار در Peacock Premium در دسترس خواهد بود – این نصف قیمت خدمات شبکه WWE است. ردیف ۱۰ دلار در ماه طاووس امکان دسترسی به همان برنامه نویسی WWE را خواهد داشت. تنها تفاوت در گرانترین لایه حذف تبلیغات است.

طاووس یک صفحه WWE اختصاصی برای مرور و پخش جریانی هر رویداد “پرداخت به ازای هر نمایش” در سال تقویمی گذشته دارد. قسمتهای فعلی یا جدیدترین فصل سریال WWE سریالهای Broken Skull Session ، WWE Chronicle و WWE IWons Steve Austin. قسمتهای هفتگی جدید NXT روز بعد از پخش هوا ، و همچنین پخش مجدد ۲۰۲۱ از RAW و SmackDown 30 روز پس از پخش آنها ؛ مستندهایی از جمله Undertaker: The Last Ride ، WWE 24 و WWE Untold ؛ سریال های واقعیتی از جمله Total Bellas. و مجموعه های سریال های برجسته ، لحظات موضوعی مانند “Stone Cold” هفته استیو آستین و لیست های پخش سوپراستارهای فعلی.

طاووس گفت كه محتوای WWE Network را به طور مستمر به كتابخانه اضافه خواهد كرد و كل بایگانی WWE Network – از جمله هر رویداد WWE ، WCW و ECW PPV در طول تاریخ – برای پخش در صورت تقاضا قبل از SummerSlam در ماه آگوست در دسترس است. Peacock Premium میزبان همه رویدادهای آینده پرداخت به ازای هر بازدید و فصول فعلی نمایش های WWE Original خواهد بود.

در ردیف رایگان ، طاووس همچنین یک “کانال” WWE جدید ارائه می دهد. WWE نمایش های اصلی را انتخاب کنید. نمایش های واقعی مانند میز و خانم ، توتال بلا و توتال دیوا. محتوای اخیر حلقه ای ؛ و قسمت های هفتگی جدید نمایش های زنده منتخبی مانند RAW Talk و The Bump ، هم به صورت زنده و هم در صورت تقاضا.

چه دستگاه هایی از طاووس پشتیبانی می کنند؟

طاووس در وب سایت peacocktv.com در دسترس است و از آن در:

 • دستگاه های اپل مانند iPhone ، iPad ، iPod Touch ، Apple TV 4K و Apple TV HD پشتیبانی می شود. [۱۹۶۵۹۰۴۵] دستگاه های Google از جمله تلفن ها و رایانه های لوحی Android و دستگاه های Android TV ، دستگاه های داخلی Chromecast و Chromecast. کنسول های
 • Xbox One .
 • کنسول های Sony PlayStation 4 و PlayStation 4 Pro.
 • تلویزیون های SmartCast Vizio.
 • تلویزیون های هوشمند LG.
 • دستگاه های Roku.
 • Amazon Fire TV

برای بررسی دقیق مدل های پشتیبانی از طاووس ، صفحه پشتیبانی سرویس را بررسی کنید.

طاووس چه ویژگی های محصول دارد؟

 • حداکثر سه دستگاه می توانند طاووس را به طور همزمان از یک حساب واحد پخش کنند.
 • طاووس برای ثبت دستگاه ها در این سرویس به حساب ها احتیاج ندارد و همچنین تعداد دستگاههایی را که یک حساب واحد می تواند برای پخش جریانی استفاده کند محدود نمی کند.
 • طاووس از فرمت های پیشرفته مانند رزولوشن ۴K ، دامنه دینامیکی بالا و صدای دالبی اتمس در هنگام راه اندازی پشتیبانی نمی کند ، اما آنها در نقشه راهی هستند که باید اضافه شوند.
 • هنوز از نمایه پشتیبانی نمی کند ، این ویژگی به طور معمول به اعضای مختلف یک خانواده اجازه می دهد مشاهده و توصیه های خود را جدا نگه دارند. Peacock گفت که این ویژگی در نقشه راه نیز وجود دارد.
 • کنترل والدین توسط یک پین انجام می شود.
 • بارگیری های تلفن همراه برای کسانی که در رده بالای آن یعنی Premium Plus مشترک هستند در دسترس است.
 • رابط کاربری برنامه فقط به انگلیسی برنامه نویسی در طاووس از هر آهنگ صوتی یا زیرنویس زبانی که با عنوان خاصی همراه باگردید پشتیبانی خواهد کرد. در زمان راه اندازی ، محتوای آن با آهنگ ها و زیرنویس های اسپانیایی زبان خواهد بود.

این اسم چه خبر؟

طاووس اشاره ای به آرم و طلسم دیرینه NBC است. اشتراوس گفت که منظور از فراخوانی سرویس طاووس به معنای ادای احترام به NBC است ، اما وی تأکید کرد که این سرویس به بسیاری از محتوای غیر NBC نیز مجوز می دهد.

وی گفت: “ما این سرویس را NBC پلاس نمی نامیدیم. ما آن را طاووس می نامیدیم. از بسیاری جهات ، این از نظر طراحی صورت می گرفت.” “به NBCUniversal ادای احترام کنید اما فقط به محتوای NBCUniversal محدود نشوید.”

تینا فی ، نویسنده ، تهیه کننده و بازیگر در مراسم رونمایی از سرویس در ژانویه گفت که در اصل می خواست عنوان ۳۰ راک طاووس باگردید. وی گفت: “به من گفتند که این یک” نه “سخت است و از نظر سانسورها عبور نخواهد کرد.” “و ما اینجا هستیم.”

چه زمانی راه اندازی گردید؟ چه زمانی در خارج از ایالات متحده گسترش می یابد؟

NBCUniversal “پیش نمایش” سرویس پخش مستقیم Peacock را در ۱۵ آوریل ۲۰۲۰ برای مشتریان کابل Xfinity X1 Comcast و مشتریان جریان Flex آن راه اندازی کرد. طاووس در ماه ژوئیه برای همه افراد دیگر در ایالات متحده راه اندازی گردید.

Peacock گفت: توسعه بین المللی فرا خواهد رسید ، اما جدول زمانی را مشخص نکرده است.

برنامه نویسی NBC در Hulu چه اتفاقی می افتد؟

در حال حاضر ، برنامه های NBC همچنان از Hulu پخش جریانی می کنند.

 officejimpamcute

دفتر در آغاز سال ۲۰۲۱ شروع به پخش جريان از طاووس كرد.


NBC

NBC سالها در Hulu شریک بود ، اما Comcast مالک NBCUniversal با دیزنی قرارداد بست تا کنترل کامل Hulu به دیزنی در سال گذشته را به دست آورد. این معامله شامل شرایطی بود که اساساً به NBC اجازه می دهد همزمان با برنامه Hulu و Peacock جریان برنامه ریزی داشته باگردید.

NBCUniversal می تواند برنامه نویسی خود را از سال جاری شروع کند و تا سال ۲۰۲۲ این حق را دارد (اما نه این تعهد را) که اکثر توافق نامه های صدور مجوز محتوای خود را با Hulu لغو کند.

استیو بورك ، رئیس NBCUniversal ، در مراسم رونمایی از طاووس در اوایل سال ۲۰۲۰ گفت: “برای گفتن اینکه آیا NBC هنوز می خواهد آن مسیر را طی کند ، خیلی زود است.”

نمایش ها و فیلم ها: چه چیزی برای تماشای طاووس موجود است؟

از آنجا که طاووس با یک ردیف رایگان زندگی می کند ، ساده ترین راه برای درک آنچه در طاووس است ، مرور خود سرویس است ، اگرچه برای این کار باید یک حساب کاربری با آدرس ایمیل ثبت کنید. اگر نمی خواهید ایمیل ارسال کنید ، می توانید سایت های شخص ثالث مانند Reelgood را که کاتالوگ خدمات پخش جریانی را ردیابی می کنند ، بررسی کنید تا درک کنید که چه چیزهایی برای تماشا وجود دارد.

به طور کلی ، برنامه نویسی این سرویس به کاتالوگ پشت NBCUniversal و امتیازات آن متمایل می شود ، اما در آنجا نیز پیچیدگی هایی وجود دارد.

Peacock در حال صدور مجوز برای برنامه نویسی از شرکت های دیگر است. به عنوان مثال ، یک معامله با ViacomCBS باعث می شود که طاووس در فصول گذشته یلوستون ، یک نمایش جذاب تابستانی در شبکه Paramount ViacomCBS باگردید.

ردیف رایگان طاووس شامل موارد زیر است: فصول بازگشت نمایش های پخش گردیده NBC.

 • قسمتهایی از مارک اصلی طاووس را انتخاب کنید (اما نه فصلهای کامل).
 • کانالهای ژانر سرپرستی ، که NBC آنها را مانند مواردی مانند SNL Vault ، Night Movie Family و Profiles Olympic توصیف کرده است.
 • مجموعه های کلاسیک و فیلم های محبوب.
 • اخبار و برنامه های ورزشی روزانه ، از جمله بازی های المپیک را تنظیم کنید.
 • محتوای اسپانیایی زبان.
 • با عضویت Premium ، اساساً یک کارت دسترسی کامل دریافت می کنید. این شامل همه موارد موجود در ردیف رایگان به علاوه:

  • تمام فصل های اصلی طاووس است.
  • دسترسی روز بعد به بازگرداندن نمایش های پخش گردیده NBC در روزهای بعدی.
  • دسترسی زودهنگام به برنامه های گفتگوی اواخر شب NBC. نمایش امشب با بازی جیمی فالون اوایل ساعت های طاووس و شب دیرهنگام با ست میرز ساعت ۸ پخش می شود. ET – اما این مزایای صرفاً هنگامی آغاز می شود که نمایش ها به تولیدات درون استودیویی خود بازگردند.
  • دسترسی کامل به کتابخانه نمایش ها و فیلم های طاووس.
  • ورزش های اضافی مانند فوتبال لیگ برتر و فینال جام استانی. [۱۹۶۵۹۰۵۲] طاووس همچنین شامل برنامه های زنده ، از جمله بازی های المپیک تابستانی به تعویق افتاده در توکیو است. رویدادهای انتخابی از بازی های المپیک توکیو و پکن در سطح آزاد از طاووس پخش می شوند.

   در میان سایر ورزش هایی که می توانید در ردیف رایگان طاووس تماشا کنید ، این مسابقات دارای مسابقات قهرمانی آزاد ایالات متحده ، مسابقات قهرمانی آزاد زنان و یک بازی پلی آف NFL Wild Card خواهد بود. علاوه بر این ، در ردیف رایگان رویدادهایی مانند مسابقات اسب سه گانه تاج ، عکس های برجسته روزانه از NBC Sports و صدها ساعت مجموعه ورزشی و اسناد درخواستی ، تکرار خواهد گردید.

   ورزش های درجه یک شامل مسابقات فوتبال لیگ برتر ، پوشش رویدادهای دوچرخه سواری نخبه مانند تور دو فرانسه و لا ووئلا و بیش از ۱۰۰ ساعت محتوای WWE ، مانند WWE Untold ، جلسات شکسته جمجمه استیو آستین و بهترین مسابقات WrestleMania جان سینا .

   در پایان سال ۲۰۲۱ ، NBCUniversal قصد دارد شبکه ورزشی NBC را منحل کند ، در نهایت برخی از برنامه های آن در طاووس پایان می یابد.

   تا آنجا که برنامه نویسی اخبار باگردید ، طاووس از مارک هایی مانند NBC News ، Sky News ، MSNBC و CNBC استفاده خواهد کرد. این برنامه پخش همزمان پخش اخبار شبانه NBC با لستر هولت و دیدار با مطبوعات با چاک تاد را انجام می دهد. کانال های خبری زنده شامل NBC News Now ، Sky News و NBC / Sky Global News (کانال جدید) می شوند. این کلیپ از امروز ، CNBC ، MSNBC ، E! اخبار ، اخبار شبانه NBC و دیدار با مطبوعات ؛ و به محتوای اصلی از حق رای دادن Meet the Press ، مستندهای تحقیقاتی از جمله فصول کامل Dateline و Lock Up و مستندهای کتابخانه ای از NBC News و CNBC گسترش می یابد.

   برای تولیدات اصلی ، این شرکت عموماً متکی است به سری های جدید از استعدادهای درخشان با سابقه طولانی در NBC ، مانند تینا فی ، امی پهلر و مندی کالینگ. همچنین با درخواست تجدیدنظر ماندگار بر روی راه اندازی مجدد نمایش ها در کاتالوگ خود شرط بندی می کند. پیش از این خبر از احیای Battlestar Galactica (خود ریبوت سری علمی تخیلی دهه ۱۹۷۰) توسط سام اسماعیل ، خالق آقای ربات و راه اندازی مجدد نسخه های Punky Brewster و Saved by the Bell بود. طبق Deadline ، NBCUniversal امیدوار است بتواند نسخه ای مجدد از The Office را بسازد ، که خود بازسازی یک سریال انگلیسی بود.

   اما همه برنامه های اصلی Peacock مستقیماً از شجره نامه NBCUniversal سرچشمه نمی گیرد. برخی از عناوین اصلی ، مانند Brave New World ، پروژه های تازه ای فقط برای طاووس هستند.

    http://www.cnet.com/


   اکنون در حال پخش است:
   این را تماشا کنید:

   تصاحب MGM آمازون برای Prime Video بزرگ است – – اما نه…   ۳:۳۴

  منبع : cnet
  به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

  © تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت