Netflix: 53 بهترین برنامه تلویزیونی برای تماشای این هفته

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 sexybeasts-season1-epis33-00-01-30-00

بله.


Netflix

این هفته در Netflix ، فقط یک نمایش وجود دارد که باید درباره آن بدانید – Sexy Beasts . چه از آن اجتناب کنید و چه از بین ببرید ، نمایش دوستیابی دوستانه و خزدار مطمئناً مردم را وادار می کند که در اطراف کولر آبی مجازی صحبت کنند. این افراد را دنبال می کند که با لباسهای مختلف حیوانات و موجودات افسانه ای ، به خرما می روند. “تک تک ورزشها با آرایش و پروتزهای پیچیده برای آزمایش آزمایش شیمی درست خرما” – توصیف نتفلیکس است. چهارشنبه آن را تماشا کنید.

اگر این فنجان چای شما نباگردید (به اندازه کافی منصفانه) ، جمعه فرارسیدن فصل ۲ فیلم های ساخته گردیده ما است. این سریال جذاب و عجیب و غریب غرق در فیلم های مورد علاقه شما از گذشته است. این مجموعه مستند قبلاً شامل Dirty Dancing، Home Alone، Ghostbusters و Die Hard بوده است. منتظر یک جشن نوستالژی دیگر در فصل ۲ باشید.

سرانجام ، در روز جمعه می توانید مسترهای جهان: مکاشفه را دنبال کنید ، دنباله ای از مجموعه انیمیشن He-Man و Masters of the Universe در دهه ۸۰٫ به دنبال سفرهای He-Man ، Orko و Cringer در نبرد با Skeletor ، Evil-Lyn ، Beast Man و موارد دیگر ، این مجموعه را از همان قسمت متوقف خواهد کرد. بازیگران صدای عالی شامل مارک همیل ، لنا هدی ، سارا میشل گلار و آلیشیا سیلورستون هستند.

ورودهای هفته گذشته شامل Heist ، فصل ۲ Never Have I Ever و فصل ۳ از Explained است. برای اطلاعات بیشتر ، بهترین برنامه های اصلی Netflix را برای هر چیزی که از دست داده اید به پایین پیمایش کنید.

بیشتر بخوانید : ۴۰ فیلم برتر برای تماشای Netflix | پایان دندان شیرین توضیح داده گردید و تمام سوالات شما پاسخ داده گردید

بهترین مجموعه تلویزیونی اصلی Netflix

فانتزی

شیرین دندان (۲۰۲۱) -)

 http://www.cnet.com/

Netflix

این تخیل براساس کتاب مصور جف لمیر تعریف عجیب و شگفت انگیزی است . دندان شیرین به دنبال گاس (كریستین كونری ستاره ای) ستاره ای نیمه آهو و نیمه انسان است كه به همراه پدرش پوبا (ویل فورته) در جنگل زندگی پنهانی دارد. وقایع مربوط به The Great Crumble ، یک بیماری همه گیر ویروسی ، گاس را به یک ماجراجویی تبدیل می کند که در مسیرهای مرموز ، پر از اکشن و بسیار سرگرم کننده منشعب می شود. پژواک هایی با مبارزات دنیای واقعی در قله های این دنیای فانتزی غوطه ور و پرچین شنیده می شود. طرفداران ژانر به این سواری خارق العاده رضایت می دهند.

Shadow and Bone (2021—)

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659016] طاق خیال بزرگسالان نتفلیکس در این مرحله زیاد است ، اما Shadow and Bone این لیست را به عنوان خرمن محصول معرفی می کند. در حالی که قهرمان ما ، آلینا استاركوف ، به ضرب و شتم متداول داستان “انتخاب گردیده” برخورد می كند ، و با كشف قدرت های خود ، در صفوف ارتش جادویی “گریشا” قرار می گیرد ، شما یك شخصیت حمایتگرانه جهان ساز و غنی پیدا خواهید كرد. ژنرال کریگان بن بن بارنز از نظر اخلاقی تردید برانگیز و قدرتمند است. در مرکز این قطعه Shadow Fold قرار دارد ، یک منطقه فرود خطرناک که پادشاهی راوکا را از وسط شکافته است. این به عهده آلینا و ژنرال کیریگان است که یک بار و برای همیشه آن را پایین بیاورند. هشت ساعت اوج تخیل بزرگسالان در انتظار شماست.

عاشقانه

بریجرتون (۲۰۲۰—)

 http://www.cnet.com/

Lovesick (2014-2018)

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

Lovesick با یک پیش فرض رسیده برای شوخ طبعی که همه ما می توانیم مشاهده کنیم ، آسان و لذت بخش است. دیلن که عاشق ناتوانی است ، کشف می کند که به بیماری کلامیدیا مبتلا است و باید ردپای گذشته را ردیابی کند و به آنها اطلاع دهد که ممکن است به این بیماری نیز مبتلا شوند. یک روایت فلش بک ، همه چیز را جالب نگه می دارد ، به ویژه وقتی که تمرکز روی احساسات دیلن و بهترین دوست اوی نسبت به یکدیگر باگردید. هرگز به سرزمین صابون نمی رود ، با یک بازیگر حمایتگرانه غیر عادی اما دوست داشتنی که در یک محیط گلاسکو با همسفرهای انگلیسی بازی می کند.

Thriller

Lupine (2021—)

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

وقتی صحبت از کاریکاتورهایی می شود که محافظ شما را پایین می آورند قبل از اینکه با تأملاتی در مورد سلامت روان شما را مشت بزنند ، کیک را می برد. این ستاره در یک LA پر از حیوانات انسان گرا قرار گرفته است و پیرو یک ستاره سابق نشسته است که با انتشار زندگی نامه ای سعی در صعود به شهرت سابق خود دارد. گرچه در ابتدا ممکن است مدتی طول بکگردید تا این کوکتل غیر متعارف هضم شود ، BoJack Horseman به زودی شما را با حقایق خود در مورد مبارزه با افسردگی و اعتیاد در مسیر احیای زندگی خود متحیر می کند.

Orange Is the New Black (2013 -2019)

 http://www.cnet.com/

Netflix

یکی از اولین نسخه های اصلی Netflix به روشهای مختلف بیش از یک مورد شکست . هفت فصل ، که در ابتدا از خاطرات مربوط به زندان زنان واقعی گرفته گردیده است ، زندگی زنان از چندین نژاد و ملیت را در بر می گیرد که در نهایت همه آنها با لباسهای نارنجی پوشیده می شوند. قاچاقچی پول مواد مخدر Piper فصل اول را شروع می کند در حالی که آلیس ما در این نمایش وحشی ، خام ، خنده دار و قدرتمند از چاله خرگوش پایین می رود ، موضوعات سختی را که اغلب روی صفحه نمایش بررسی نمی شوند ، به عهده می گیرد.

علمی تخیلی

چیزهای عجیب ( ۲۰۱۶—)

 http://www.cnet.com/

Netflix

بدون Stranger Things بهترین لیست نخواهد بود. اگر به نوعی قصیده برادران دافر به وحشت دهه ۸۰ و استیون اسپیلبرگ را از دست داده باشید ، همه چیز در شرف لوله گردیدن است. ما ال را دنبال می کنیم ، دختری تقریبا لال که مورد آزمایش های علمی قرار گرفته است. او قدرت تلکینتیک را ایجاد می کند ، که از آن برای جلوگیری از هیولاهایی که از یک بعد جایگزین ترسناک حمله می کنند استفاده می کند. دنیای ایندیانا ، هاوکینز ، عاشقانه جزئیات هر کسی را که نیاز به یک ضربه نوستالژی داشته باگردید ، توصیف می کند و شخصیت های نامناسبی که توسط یک بازیگر جوان ستاره ای بازی می شوند ، بخشی از همه چیز است که باعث می شود این نمایش یک تور قدرتمند باگردید.

OA (2016-2019)

 http://www.cnet.com/

Netflix

از ذهن بریت مارلینگ و زال باتمانگلیج ، OA همه چیز را دارد: رمز و راز ، علمی تخیلی ، ماورا evenالطبیعه و حتی یک فانتزی بزرگ برای اندازه گیری خوب. ما پیرو خانم پریری هستیم ، زن جوانی که پس از هفت سال ناپدید گردیدن دوباره ظاهر می شود. او قبلاً نابینا بود ، اما دیگر نه! در حال حاضر او خود را OA می نامد و تعداد زیادی از مردم منطقه میانه وسترن را از هر سنی و زمینه در ماموریت خود برای نجات جان ها جستجو می کند. متأسفانه ، Netflix پس از فصل ۲ OA را لغو کرد ، اما این علمی-تخیلی بزرگ ، مبتکرانه و انسانی هنوز هم ارزش دیدن دارد.

Travellers (2016-2018)

 http://www.cnet.com افشا19 کامل: نتفلیکس متأسفانه مسافران را پس از فصل سوم لغو کرد ، اما این علمی-تخیلی کاملاً کشیده از کانادا موفق می شود تا با یک پایان یابد. انفجار بلند پروازانه ما با مارسی شروع می کنیم ، یک زن معلول که پس از کمک به یکی از دوستانش برای فرار از اراذل و اوباش ، مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. او می میرد - سپس به زندگی برمی گردد. این شخصیت علمی-تخیلی قوی ، اسرار خود را به روش های هوشمندانه ای فاش می کند ، به دنبال عملیاتی از آینده که مأموریت جلوگیری از فروپاشی جامعه را دارند ، اما همچنین پیمایش در منطقه دشوار زندگی دو جانبه. </p>
</p></div>
<div class=

آینه سیاه (۲۰۱۱ -) [۱۹۶۵۹۱۸۲] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

Laurie Sparham / Netflix

در حالی که سری گلچین فناوری مبهم چارلی بروکر را می توان از دست داد و از دست داد بهترین ، آینه سیاه فیلم های کوچک خود را با کاوش در ایده های فن آوری آینده نگرانه از طریق داستان های انسانی دردناک بسته بندی می کند. یکی از این موارد سن جونیپرو است ، به دنبال دو زن در دهه ۸۰ (موسیقی متن موسیقی با صدای بلند) چون آنها به شیوه هایی که نمی توانستند در زندگی “واقعی” خود در خارج از شهر ساحلی انجام دهند ، برای یکدیگر افتادند. جنبه فناوری با زمانبندی نبوغ آمیز آشکار می شود و به طور کلی ، این نمایش عواقب زندگی متصل به زندگی ما را به طرز ناراحت کننده و گاه گاه برانگیزاننده بررسی می کند.

درام

گامبیت ملکه (۲۰۲۰)

 http: / چگونه می توانید شطرنج را به عنوان مرکز اصلی هیجان در یک داستان بزرگسالی قرار دهید؟ /www.cnet.com/cepts19659189 برگزیده https://www.cnet.com/andid19659015 برگزیدهNetflix شما آن را به یک کوکتل از تصاویر شیک ، موسیقی متن تاب دهه 60 و آنیا تیلور-جوی مغناطیسی در نقش بت هارمون ، یکی از جوانترین (و تعداد معدود زن) شطرنج باز در جهان تبدیل می کنید. داستان تخیلی در The Queen's Gambit ، به نام افتتاحیه شطرنج ، به دنبال صعود او از یتیم خانه به سرنگونی بهترین بازیکنان جهان است - تا زمانی که اعتیاد به مواد مخدر و کیسه های بطری شراب مانع او نشود. [19659192] Unorthodox (2020) </h2>
</p>
<div class=
 http://www.cnet.com/

Netflix

این مینی سریال بر اساس یک خاطره است و اساساً در ییدیش با جزئیات دقیق. Unorthodox تقریباً یک هیجان ، استی شاپیرو ۱۹ ساله را دنبال می کند ، که از ازدواج ترتیب داده گردیده خود در یک جامعه فوق ارتدوکس در بروکلین فرار می کند. او در نهایت به برلین می رود و زندگی جدیدی را خارج از اعتقادات سختگیرانه ای که در آن بزرگ گردیده است ، کاوش می کند ، اما جامعه اش به این راحتی ها رها نمی کند. Unorthodox با اجرای خیره کننده شیرا هاس ، به شما امکان می دهد قدمی به جهانی جذاب و بی امان بردارید.

۱۳ Reasons Why (2017-2020)

 http://www.cnet.com/

The Crown (2016—)

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

مجلل یک کلمه برای توصیف ارزش های تولید درام تاج در مورد سلطنت انگلیس است. به دنبال زندگی ملکه الیزابت دوم ، از ۲۰ سالگی با اجرای نیرومند از Claire Foy ، The Crown کارهای بزرگ وقایع تاریخی را از اعماق کاخ باکینگهام به تصویر می کگردید. با چهره هایی مانند وینستون چرچیل ، پرنسس مارگارت ، مارگارت تاچر و … با بالاترین درجه ظرافت سینمایی برخورد می شود. فصل پنجم و ششم در راه است تا دانش شما در مورد سلطنت ملکه را در اوایل قرن ۲۱ جمع آوری کند.

Horror

Kingdom (2019—)

 http://www.cnet.com/ [19659215] http://www.cnet.com/

Netflix

اولین سریال کره ای اصلی Netflix هیچ مشتی ندارد. یک وحشت زامبی با پس زمینه سیاسی دوره جوزون که گسترده می شود ، پادشاهی برای کسانی است که جزئی از ژانر خونریز و با تخیل شگفت انگیز هستند. فصل ۱ ولیعهد لی چانگ را می بیند که درگیر یک توطئه سیاسی گردیده است ، وقتی او در حال تحقیق درباره یک طاعون مرموز نیست. او درگیر یک هیجان زندگی یا مرگ گردیده است ، و یک سلسله سلطنتی در معرض خطر است.

The Haunting of Hill House (2018)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت