بررسی فصل ۲ تد لاسو: اگر نگران بودید ، نگران نباشید

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-07-22-at-3-14-33-pm-copy.png

تد لاسو جمعه برمی گردد.


Apple TV Plus

یک زمین فوتبال سبزتر از سبز نشان دهنده بازگشت سریال کمدی شگفت آور اپل تی وی پلاس است تد لاسو .

اما این بار – ۲ دقیقه در کمترین زمان نیست – تد لاسو ماهرانه سیخ می زند شهرت آن به مهربانی با انجام قساوت نهایی. بدون اسپویلر ، اما بگذارید فقط بگوییم که یک سگ درگیر یک بازی فوتبال می شود و سگها هرگز نباید درگیر بازی های فوتبال شوند.

اگر کنار بگذاریم ، فصل ۲ تد لاسو به سرعت هنجار را دوباره بازسازی می کند و خطوط سالم را به ارمغان می آورد – “آنجا دو دکمه هستند که من هرگز دوست ندارم آنها را بزنم ، وحشت زده و چرت بزنم “- و پیام های دلچسب در مورد عشق ، زندگی و از دست دادن. این مواد به تد لاسو کمک کردند تا قهرمان قفل شود و در فصل ۲ ، همان جادوها را ایجاد کنند.

Ted Lasso's تیم خلاق ، به سرپرستی جیسون سودئیکیس – که همچنین عنوان مربی فوتبال آمریکایی را بازی می کند ( انگلیسی مربی فوتبال (دو چیز کاملاً متفاوت) – وقت خود را برای تعیین نحوه کار همه در AFC ریچموند تلف نمی کند. [۱۹۶۵۹۰۰۶] صاحب باشگاه ، ربکا (هانا وادینگتون) انگشت خود را در صحنه دوست یابی فرو می برد ، پس از طلاق دید که AFC ریچموند را به عنوان خانواده جدید خود پذیرفت. او به کیلی مفید و حامی (معبد جونو) تکیه می کند ، دوستی که در ابتدا بعید به نظر می رسد با ربکا در حال رونق است.

 ted-lasso-photo-020107

جونو تمپل نقش کیلی را بازی می کند.


Apple TV Plus

روی کنت (برت گلدشتاین) که اخیراً بازنشسته گردیده و اکنون با کیلی قرار دارد ، پس از فوتبال حرفه ای با حرفه خود کشتی می گیرد. مربیگری یک تیم دختر زیر ۹ سال فقط همان بالاترین حد را ندارد.

و تد چگونه کار می کند؟ تد علی رغم تلاش برای پیروزی در اولین بازی فصل خود ، همچنان به زندگی ادامه می دهد و از نفس می کگردید. در حالی که حواس شما پرت است ، نمایش به آرامی موضوعات تیره تری را در زیر پتوی گرم خود قرار می دهد ، مانند شکستن زندگی واقعی سودئکیس. این در بازتاب تد در مورد ازدواج او ، متانت و ظریف بودن اما در خستگی ناچیز در چشمان مهربان و چروک سودئکیس احساس می شود.

 ted-lasso-photo-020102

تد (جیسون سودئیکیس) و مربی ریش (برندان هانت).


Apple TV Plus

این فصل وقتی تازی ها به یک روانشناس ورزشی ضربه می زنند تا کمک کند تا ثروت میانی خود را برگردانند ، این چشم ها گسترده می شود. این مقدمه منعکس کننده درک توسعه دهندگان برنامه ، از جمله بیل لارنس ، خالق اسکرابز است ، که چگونه هر نقطه فشار خوب را بدون ایجاد انعطاف پذیری و صافی تحریک می کند.

شوخی های مربوط به ورزش وجود دارد – تد تصدیق می کند “فوتبال” به اندازه گفتن “ولدمورت” در انگلیس بد است – اما تمرکز اصلی بر روی عنصر انسانی درام ، مربوط به ورزش و غیره است. زمین ، و چیزی در مورد دیدن اشتراک ریش مربی و مربی (برندان هانت) در یک میخانه نمونه ای زیبا از (و معجزه آسا) از فرهنگ های آمریکایی و انگلیسی است.

حتی یک قسمت کریسمس نیز همراه با توهمات متحرک ، کاملاً عالی است. کنسرت جدید برای جیمی تارت (فیل دانستر) و یک سخنرانی پر شور و شوق رابطه از روی که قلمرو جدید جهان تد لاسو را برجسته می کند.

آیا Ted Lasso در فصل ۲ تا اوج های فصل افتتاحیه خود زندگی می کند؟ در حالت واقعی تد لاسو ، نیازی به این کار نیست. این در پوست خودش خوشحال است که خود را حباب آلود و مسخره نگه می دارد ، دقیقاً به همین دلیل است که به شما احساس گرما و امنیت می بخگردید.

فصل ۲ Ted Lasso برای اولین بار در Apple TV Plus پخش می شود جمعه ، ۲۳ ژوئیه.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت