بلندگوی UFO مانند لویی ویتون اکنون برای پیش خرید در دسترس است

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 lv-horizon-lightup-lifestyle-10

Louis Vuitton

Louis Vuitton از بلندگوی بی سیم جدیدی رونمایی کرده است که به نظر می رسد مستقیماً از یک فیلم علمی تخیلی برداشته گردیده است. Horizon Light Up که در اوایل ماه ژوئیه رونمایی گردید ، یک بلندگوی چرمی است که به لطف ضعف نور و همچنین شکل مخروطی ، زیبایی UFO مانند به خود می گیرد. اما برچسب مد فرانسه می گوید الهام طراحی از بلندگو ریشه در کیف دستی قابل توجه Toupie دارد که به شکل یک فرفره است.

Horizon Light Up می تواند با قیمت چشم نواز ۲۸۹۰ دلار (تقریباً ۲۱۰۰ پوند ، ۳۹۰۰ دلار استرالیا) پیش از موعد عرضه جهانی در ۳۱ ژوئیه ، پیش خرید شود. (می دانید ارزان نخواهد بود. ) این نمایانگر آخرین تلاش های لیبل فرانسوی در صنعت صوتی است ، اگرچه کسانی که برای خرید این محصول صف بسته اند احتمالاً صوتی صوتی نخواهند بود.

با این اوصاف ، Horizon Light Up امیدوار کننده تر از بلندگوهای قابل حمل با بیش از حد عملکرد معمول است. ، حداقل روی کاغذ این دستگاه به یک ساب ووفر ۳ اینچی مجهز به تویترهای ۰٫۷۵ اینچی مجهز است که به گفته LV ، صدای ۳۶۰ درجه را ارائه می دهند. چه چیزی بیشتر: پشتیبانی از هر دو Apple AirPlay 2 و Bluetooth 5.1 و همچنین یک برنامه اختصاصی Louis Vuitton Connect ، که می تواند برای سفارشی کردن مواردی مانند ترکیب رنگ یا به طور بالقوه تنظیم چند اتاق استفاده شود.

Louis Vuitton به طور سنتی مترادف با کیف های دستی لوکس طراح است ، اما برچسب فرانسوی چندین سال است که محصولات الکترونیکی مصرفی پیشرفته را منتشر می کند ، اولین (و تنها) ساعت هوشمند خود را در سال ۲۰۱۷ راه اندازی می کند. سال گذشته ، لویی ویتون گوشی های بی سیم خود را با نام Horizon Earphone در هزاران رنگ منتشر کرد که با آرم امضای این شرکت روی گلگیرها نقش بسته است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت