فروش تابستانی پلی استیشن: ۷ بازی تخفیف دار برای خرید هم اکنون

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Steam یک فروش بزرگ تابستانی فروش تابستانی داشت ، پس چرا PlayStation نمی تواند؟ سونی روز چهارشنبه آخرین فروش خود را آغاز کرد که صدها بازی تخفیف در فروشگاه پلی استیشن خود دارد. این بازی به ویژه شامل بسیاری از بازی های PlayStation 5 ، از جمله انحصارهای بزرگ مانند Demon's Souls و Returnal است. (متأسفیم ، هنوز تخفیف Ratchet and Clank: Rift Apart هنوز وجود ندارد!)

من توصیه می کنم کل فروش را پیمایش کنید زیرا همانطور که ذکر گردید صدها عنوان تخفیف دار وجود دارد. اما در زیر هفت انتخاب برای شروع پیدا خواهید کرد. توجه داشته باشید که برخی از بازی ها تا ۱۹ آگوست در فروش هستند ، در حالی که برخی دیگر فقط تا ۵ آگوست تخفیف دارند.

] از نرم افزار

Demon's Souls کسی است که همه آنها را شروع کرده است. Dark Souls ، Sekiro ، Bloodborne ، Elden Ring – و بازی هایی که توسط FromSoftware مانند Nioh ساخته نگردیده اند – همگی دارای DNA هستند که می توان آنها را مستقیماً در Demon's Souls جستجو کرد. این بازی که در ابتدا در سال ۲۰۰۹ منتشر گردید ، در کنار پلی استیشن ۵ عرضه گردید و تا زمان Ratchet and Clank: Rift Apart بزرگترین انحصاری کنسول بود.

Square Enix

Final Fantasy XIV زندگی خود را در سال ۲۰۱۰ به عنوان یک فاجعه آغاز کرد. اما Sqaure Enix موفق گردید بازی را با Final Fantasy XIV: A Realm Reborn در سال ۲۰۱۳ بازسازی کند و از آن زمان با چهار بسته الحاقی به میزان قابل توجهی رگردید کرده است. جدیدترین آن ، Endwalker ، در اوایل سال جاری راه اندازی گردید. Final Fantasy XIV همچنان یکی از پربازدیدترین بازی های MMO در جهان است و یک بازی پیشرفته و پیشرفته Final Fantasy محسوب می شود.

کل بسته هم اکنون در PS4 و PS5 با قیمت ۲۴ دلار در دسترس است.

Yakuza: Like a Dragon

پس انداز می کنید: ۲۱ دلار

 http://www.cnet.com/

IO Interactive

Hitman 3 اوج راه اندازی مجدد سیستم عامل Hitman IO Interactive است که در سال ۲۰۱۶ آغاز گردید. اگرچه بدون عنصر چند نفره Hitman 2 است ، اما طراحی سطح فوق العاده قبلی را به خود اختصاص می دهد ، چرخش ها و پیشرفت های جدیدی را ایجاد می کند و این تجسم حق رای دادن را به روش صحیح ارسال می کند . اگر به چنین چیزی علاقه دارید ، می توانید آن را در VR نیز پخش کنید.

Disco Elysium

Disco Elysium با انتشار سال ۲۰۱۹ افتخارات زیادی کسب کرد ، از جمله امتیاز عالی از GameSpot ، بسیاری از نامزدهای بازی سال و چندین برنده بهترین روایت. Final Cut با معامله جذاب تر ، با افزودن صداپیشگی بیش از یک میلیون کلمه ، ارائه را بسیار جذاب تر کرد. Disco Elysium: Final Cut تا ۱۹ آگوست فقط ۲۴ دلار است.

Sackboy یکی از مشهورترین طلسم های PlayStation است ، و در یک ماجراجویی بزرگ او یک تفرج ویژه ساخته گردیده از خودش را تجربه می کند. بازی های LittleBigPlanet سفرهایی برای ol 'Sackboy بودند ، اما در حالی که همه این بازی ها در مورد خلاقیت شما بود ، این یک platformer سه بعدی با سطوح ایجاد گردیده توسط توسعه دهنده ، Sumo Digital است. ممکن است عنصر طراحی سطح از بین رفته باگردید ، اما آنچه باقی می ماند یک ماجراجویی ۳D رنگارنگ و پر جنب و جوش است.

این معامله تا ۵ آگوست ادامه دارد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت