درآمد AT&T درحالیکه مشتریان تلفن به عقب برگشته اند برآورد می کند

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 unknown.png

AT&T اوایل این ماه پانلی را برگزار كرد و درباره ۵G صحبت كرد.


AT&T

AT & T حرکت بی سیم خود را برمی گرداند. این شرکت قوی ترین سه ماهه دوم طی ۱۰ سال گذشته را در منطقه اصلی رگردید مشترکان پس از پرداخت – یا مشتریانی که امتیاز اعتباری بالاتری دارند و در پایان ماه پرداخت می کنند – به رخ کشید و همچنین در سرویس پخش HBO و HBO Max خود شاهد رگردید بود. .

این شرکت چند ماه گذشته را صرف بازگشت به مرکز اصلی تجارت بی سیم و عرضه ۵G خود کرده است. این توافق کرده است که در معامله ای با Discovery که قرار است سال آینده بسته شود ، تجارت وارنر مدیا – که شامل HBO ، CNN و استودیوی برادران وارن است را آغاز کند.

این تنها شرکت حامل نیست که جاه طلبی های رسانه ای خود را کاهش دهد. ورایزون یاهو ، AOL و دارایی های رسانه ای خود را به گروه سرمایه گذاری آپولو فروخت و T-Mobile خدمات پخش تلویزیونی خود را بعد از فقط ۵ ماه سرنگون كرد. در عوض ، بسیاری از طریق تبلیغات تهاجمی به تجارت سنتی خود متکی هستند.

این در سه ماهه اول به AT&T کمک کرد و رگردید در دوره منتهی به ژوئن ادامه یافت. ۷۸۹،۰۰۰ مشتری تلفن خالص پس از پرداخت به آن اضافه کرد ، در حالی که نرخ گردش مالی آن ۰٫۶۹٪ کمترین میزان آن از قبل بود. در مقایسه ، ورایزون در همین مدت ۵۲۸،۰۰۰ مشتری پسپرداخت اضافه کرد.

AT&T شش ماه زودتر از آنچه پیش بینی گردیده بود ، هدف خود را تحت پوشش قرار دادن ۲۵۰ میلیون نفر با شبکه ۵G سراسری خود قرار داد.

این شرکت ۲٫۸ میلیون مشتری HBO و HBO Max اضافه کرد و تخمین خود را برای کل مشتریان تا پایان سال به ۷۰ میلیون تا ۷۳ میلیون نفر رساند.

در مجموع ، AT&T درآمد خالص ۱٫۵۱ میلیارد دلار ، یا ۲۱ سنت برای هر سهم ، و ۴۴٫۰۴ میلیارد دلار درآمد کسب کرد. سود تعدیل گردیده آن برای هر سهم ، که اقلام یکبار مصرف را شامل نمی شود ، ۸۹ سنت بود. طبق گزارش یاهو فاینانس ، تحلیلگران پیش بینی می کردند درآمد ۷۹ سنت در هر سهم و ۴۲٫۶۴ میلیارد دلار درآمد داشته باگردید.

سهام AT&T در معاملات قبل از بازار ۱٫۴ درصد افزایش یافت و به ۲۸٫۲۹ دلار رسید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت