بهترین بازی های چند نفره نینتندو سوییچ برای خانواده ها در سال ۲۰۲۱

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

چهار سال بیشتر از عمر نینتندو سوییچ ، یک مقصد خارق العاده برای خانواده ها و بازی های چند نفره باقی مانده است. اما اگر به دنبال انجام بازی های چند نفره در همان اتاق هستید ، مطمئن شوید که سوئیچ شما دارای قابلیت اتصال به تلویزیون است. سوئیچ با صفحه نمایش OLED جدید در حال سقوط است که کمی ارتقا to سوئیچ متصل به تلویزیون است. هر دو گزینه انتخاب خانوادگی بهتری نسبت به Switch Lite کوچکتر است که فقط در حالت دستی کار می کند و از آن کنترلرهای Joy-Con قابل شفافیت مفید برخوردار نیست (دارندگان Switch Lite می توانند چند نفره را انجام دهند ، اما شما باید این کار را انجام دهید) خرید كنترلرهای اضافی و در اطراف آن صفحه كوچك جمع شوید.)

با فرض اینكه فقط یك سوئیچ داشته باشید ، در اینجا بهترین بازی های چند نفره است كه ارزش بازی با خانواده شما را دارد كه ما آنها را نگه می داریم با ظاهر گردیدن عناوین جدید ، بروزرسانی می شود. یکی از موارد مورد علاقه من هنوز هم Clubhouse Games نینتندو است – مجموعه ای از بازی های رومیزی کلاسیک از سراسر جهان که به صورت محلی یا آنلاین قابل پخش هستند. اما گزینه های زیادی نیز وجود دارد. اگر می خواهید برخی از بازی ها بدون اضافه کردن بازیکن دوم انجام شود (ما Zelda و Hyrule را به اندازه نفر بعدی دوست داریم) ، لیست بهترین بازی های Nintendo Switch ما را بررسی کنید.

توجه: بیشتر پیوندهای زیر مربوط به نسخه های دیجیتالی بازی های است ، از طریق آمازون فروخته می شود. می توانید همه این موارد را مستقیماً از Nintendo eShop ، مستقیماً از سوییچ خریداری و بارگیری کنید. فقط مطمئن شوید که یک کارت حافظه microSD با ظرفیت کافی برای ذخیره داده های بازی دارید.

بیشتر بخوانید: کد دوست Nintendo Switch خود را پیدا کنید ، تصاویر صفحه و نکات بیشتر را به اشتراک بگذارید

Nintendo / عکس توسط Scott Stein / CNET

تعداد زیادی بازی ماریو در سوییچ وجود دارد که بسیاری از آنها در زیر لیست گردیده اند. Super Mario 3D World در اصل برای Wii U قدیمی ساخته گردیده است ، اما ترکیبی از چند نفره محلی و آنلاین (حداکثر چهار بازیکن) هرج و مرج سرگرم کننده زیادی را در Switch ایجاد می کند. یک بازی اضافی (اما کوتاه) به نام Bowser's Fury فقط از بازیکن دوم به عنوان یک مددکار استفاده می کند ، اما این بازی جایزه یک چیز خوشایند است. اگر حتی ماریو چند نفره بیشتری می خواهید ، به New Super Mario Bros. U در زیر مراجعه کنید. یا برای خلاقیت ماریو ، Super Mario Maker 2 را امتحان کنید.

عکس صفحه توسط Scott Stein / CNET

Nintendo's مجموعه جدیدی از بسته های بازیهای رومیزی خانوادگی و بازیهای یکپارچه ۵۱ کلاسیک سرگرم کننده در سراسر جهان ، با بازی آنلاین و چند نفره محلی. این بازی همچنین از بازی محلی Switch-to-Switch با یک برنامه پل زدن رایگان پشتیبانی می کند. بسیاری از بازی ها دو نفره انجام می دهند. چند نفر سه تا چهار نفره انجام می دهند. چند بازی مانند بولینگ تقریباً مانند بازگشت به Nintendo's Wii Sports است. این یک ابزار آموزشی عالی برای بازی هایی مانند تخته نرد ، شطرنج یا حتی شوگی ، فال ماهجون و هانافوداست و چیزهای زیادی برای سرگرمی در تابستان وجود دارد. همچنین در تلویزیون ، بیش از یک سوئیچ جمع گردیده یا بین چندین سوئیچ بازی می شود ، به همان اندازه خوب است.

بررسی Clubhouse Games ما را بخوانید.

عبور حیوانات: New Horizons امسال و برای بسیاری از موارد به یک پدیده مطلق تبدیل گردیده است مردم اکنون این بازی برای خرید سوئیچ است. بازی گاه به گاه ، آرامش بخش و اجتماعی فقط برای همیشه ادامه دارد و یک حالت جدید چند نفره به بیش از یک بازیکن اجازه می دهد تا همزمان گشت بزند و بازی کند. این بازی تعاونی راه های زیادی برای برقراری ارتباط با سایر بازیکنان و دوستان دارد.

همچنین ، Animal Crossing یک بازی چند نفره ایده آل برای خانه هایی است که هر نوع بازی گروهی به یک جنگ سلطنتی تبدیل می شود. هیچ برنده ای وجود ندارد ، فقط کاشت درخت ، ماهیگیری و گپ زدن با بازیکنان دیگر – سناریوی ایده آل بازی ویدیویی برای افراد بسیار تحت فشار. فقط به شما هگردیدار داده شود که از طریق سوییچ تنها می توانید یک جزیره بسازید ، بنابراین به اشتراک گذاری عادت کنید.

بررسی GameSpot's Animal Crossing را بخوانید.

نینتندو

هواداران و تازه واردان سری Mario Kart هرگز خسته نخواهند گردید Mario Kart 8. ده ها آهنگ بازی بسیار عالی هستند و چند نفره محلی با چهار بازیکن می توانند در تلویزیون کوچکتر شلوغ شوند ، اما این بازی Nintendo Switch فوق العاده است. این یکی از اولین بازی هایی است که ما برای چند نفره سوییچ پیشنهاد می کنیم. این همچنین دارای یک حالت چند نفره آنلاین است ، بنابراین یک بازی عالی برای kiddos شماست که بدون تعامل واقعی با دوستان قرنطینه گردیده خود بازی کنید.

بررسی Mario Kart 8 Deluxe GameSpot را بخوانید.

نینتندو

سری طولانی مدت حزب ماریو نینتندو مانند یک بازی تخته ای ویدیویی است با یک سری مینی بازی حواس پرت انداخته گردیده است. نسخه کنسول Switch Nintendo همچنین دارای یک مهمانی رقصنده با ریتم است که همچنین یک تمرین کوچک خوب است ، و یک بازی مشترک که بازیکنان در کنار رودخانه دست و پا می زنند. خانواده من این یکی را دوست دارند – فقط یک بازی عالی است.

نظرات حزب Super Mario در GameSpot را بخوانید.

نینتندو

ممکن است درگیر برخی از بحث ها شوید ، یا ممکن است متوجه شوید این کار باعث ایجاد کار تیمی می شود . این بازی آشپزی مهمانی یک جنون است و یک بازی عالی و عالی برای یک بازیکن یا همزمان چهار بازیکن است. جدی ، شما دچار استرس خواهید گردید. اما بسیار سرگرم کننده است.

بررسی OverCooked 2 GameSpot را بخوانید.

جوش گلدمن / CNET

علاوه بر اینکه یک کیت ساخت و ساز و مینی دوره در ماریو است طراحی بازی ، نیازی به ذکر نیست که پر از سطوح ساخته گردیده توسط کاربر برای بارگیری است ، چهار بازیکن می توانند سطح را با هم بازی کنند. Super Mario Maker دارای یک چشمه بی پایان از چیزهایی است که باید امتحان کنید. ضمناً: اگر مستقیماً روی سوییچ بازی می کنید ، یک قلم اساسی (که در اینجا مشاهده می شود) ابزاری عالی برای استفاده است.

بررسی Super Mario Maker 2 ما را بخوانید.

نینتندو / عکس توسط آلفرد نگ / CNET

بازی چند نفره هشت نفره The Switch مبارزات زیادی دارد ، اما از نوع کارتونی است. تعداد کاراکترهای فزاینده ای برای افزودن به لیست هایی وجود دارد که در حال حاضر ۷۵ نفر هستند و در حال شمارش هستند. این بازی رزمی تعاونی بازی دیگری است که امکان بازی آنلاین را فراهم می کند ، یا می توانید از طریق یک صفحه به همه در آن بپیوندید (شلوغ می شود).

بررسی Smash Bros. Ultimate را بخوانید.

نینتندو / عکس اسکات استین / CNET

نینتندو

برنامه نویسی کاغذ نینتندو کمی به بعد سوم گسترش می یابد ، با دو – حالت تعاونی پخش کننده این به تعدادی از بازی های سرگرم کننده دیگر می پیوندد که در لیست نینتندو نیز برنامه نویسی می کنند ، اما چالش های Yoshi کمی ملایم تر و بیشتر معطوف به کشف رازها و شگفتی ها است.

بررسی GameSpot's Yoshi's Crafted World را بخوانید.

نینتندو

ماریو کارت یا شاید WipEout برای سوییچ ، این آینده نگرانه بازی hover-racing یک عنوان اولیه راه اندازی سوییچ بود و واقعاً دست کم گرفته گردیده است. چند نفره را به طرز شگفت انگیزی انجام می دهد.

بررسی Fast RMX GameSpot را بخوانید.

نینتندو

تنیس ماریو بخشنده نیست. ماریو تنیس شخصیت ها و دشمنان زیادی دارد. Mario Tennis حالت های آنلاین دارد و شاید یکی از بهترین بازی های ورزشی سوییچ باگردید. شما بروید این شخصیت های ماریو هستند که با قدرت دیوانه وار تنیس بازی می کنند.

بررسی GameSpot's Mario Tennis Aces را بخوانید.

عکس اسكات استین / CNET

من هنوز تنیس ماریو را به ماریو گلف ترجیح می دهم ، اما این بازی گلف حزب گرا پیچ و تاب های دیگری را اضافه می کند که در گروه بهتر است. حالت سرعت (به همین دلیل Super Rush نامیده می شود) بازیکنانی را که همزمان گلف بازی می کنند ، حتی با افراد دیگر در این بازی تداخل می کنند. حالت نبرد حتی مواد مغذی تر می شود. این بازی دارای صفحه نمایش تقسیم گردیده دو نفره بر روی یک سوئیچ منفرد یا گلف مبتنی بر نوبت چهار نفره است (دو بازیکن می توانند به طور همزمان با دیگران با یک سوئیچ به صورت آنلاین بازی کنند). یک حالت طولانی تک نفره نیز وجود دارد.

برداشت های ما را بخوانید.

عکس صفحه توسط Scott Stein / CNET

عاقبت کنسول قدیمی سری مارول از بازی ها ، Ultimate Alliance 3 مانند Diablo یا یک نزاع بازی آنلاین احساس می شود ، اما با لیست ده ها شخصیت مارول برای بازی. بعضی اوقات تکراری است ، اما لذت جمع آوری شخصیت ها بسیار سرگرم کننده است و شما می توانید قهرمانان خود را همیشه تغییر دهید.

بررسی Marvel Ultimate Alliance 3 ما را بخوانید.

دو مقاله با حل کردن تکه های یکدیگر معماها را حل می کنند. یا با تیراندازها با یکدیگر مبارزه کنید. این یک بازی پازلی است که دارای حالت های مختلف بازی مختلف است و برای هر دو بار مناسب است.

بررسی GameSpot's Snipperclips را بخوانید.

سگا

تتریس ۹۹ یک بازی آنلاین تتریس نبرد رویال است ، اما بازی تتریس دیگر سگا با نبردهای چهار نفره کار می کند و شامل پویو پویو است که یکی دیگر از بازی های پازلی است که به وقت شما می ارزد. حالت داستانی طولانی نیز وجود دارد.

بررسی Puyo Puyo Tetris از GameSpot را بخوانید.

EA

حالا كه لیگ های واقعی ورزشی در انتظار هستند ، هر یك از این امتیازات توقف های عالی برای بازی در فصل به صورت مجازی و به چالش کشیدن خانواده. بستگی به این دارد که فوتبال یا بسکتبال را ترجیح می دهید (من FIFA را اینجا انتخاب می کنم ، فقط بر اساس اولویت شخصی).

بررسی FIFA 21 GameSpot را بخوانید.

نینتندو

در این بازی پیمایش کناری جنبش Smash Bros. وجود دارد ، شگفت آور است ، و حالت های اضافی minigame و battle زندگی فوق العاده ای به این بازی تعاونی چهار نفره می دهد. بسته بهتری نسبت به انتظار شماست.

بررسی GameSpot's Kirby Star Allies را بخوانید.

Ubisoft

اگر ورزش در داخل خانه دشوار باگردید ، Just Dance یک گزینه فعال است به Ring Fit Adventure و با کنترلرهای Joy-Con سوئیچ کار می کند. شما می توانید هر نسخه از Just Dance را خریداری کنید و خوشحال باشید.

Nintendo

دن آكرمن / CNET

خزنده Co-op ، اما با Minecraft. برای بچه هایی که می خواهند یک تجربه نبرد داشته باشند اما برای چیزی مثل مثلا دیابلو آماده نیستند ، بازی Minecraft Dungeons برای بازی کردن بسیار جالب است. این یک بازی اسپین آف است ، بنابراین انتظار Minecraft معمولی را نداشته باشید. اما از نظر خودش جالب است.

بررسی Minecraft Dungeons ما را بخوانید.

بازی های کلاسیک NES و SNES

 http://www.cnet.com/

nintendo-switch-online-nes

بازی های رایگان (با اشتراک نینتندو سوییچ آنلاین) NES و Super NES که در سوییچ زندگی می کنند در واقع مخزن بسیار خوبی از بازی های دو نفره است. بسیاری از بازی ها حالت های دو نفره دارند (که در حالت Switch Tablet با Joy-Cons جدا به خوبی کار می کنند) و وسایل بازی / اکشن / ورزشی به اندازه کافی وجود دارد که بچه ها را ساعت ها مشغول خود کند. یا ، نبردهایی با امتیاز بالا انجام دهید. هر بازی NES و SNES که می خواهیم نیست ، اما زیاد است.

Taito

این نیمکت co-op برای چهار بازیکن بسیار سرگرم کننده است. کنترل ها و گیم پلی بازی ساده است به طوری که حتی بچه های کوچکتر هم می توانند بازی کنند و ر bossسای سطح فقط به اندازه کافی چالش برانگیز هستند که کارها را جالب نگه دارند اما غیر ممکن نیست اگر به دنبال بازی در کوتاه مدت هستید ، گزینه خوبی است ، اما دارای ۱۰۰ سطح برای عبور است و Taito در اواخر امسال محتوای اضافی را برای بارگیری منتشر خواهد کرد ، از جمله مراحل جدید و شخصیت Baron von Blubba. نسخه اصلی بازی ۱۹۸۶ نیز گنجانده گردیده است.

نکات و راهنماهای بیشتر Nintendo Switch

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت