Intuit برنامه IRS Free File را ترک می کند: این برای کاربران TurboTax به چه معناست

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 tax-day-4039

آنجلا لنگ / CNET

شرکت Intuit ، پشت نرم افزار ثبت مالیات TurboTax ، در ۱۵ ژوئیه در بلاگ خود اعلام کرد که دیگر در IRS Free File Alliance ، مشارکت بین IRS و صنعت نرم افزار تشکیل پرونده مالیات که نرم افزار مالیاتی رایگان ارائه می دهد ، شرکت نخواهد کرد. به آمریکایی ها با درآمد ۷۲۰۰۰ دلار یا کمتر.

Intuit “محدودیت های برنامه Free File” و تمایل به تمرکز بر “نوآوری بیشتر از راه هایی که تحت دستورالعمل های پرونده رایگان پرونده فعلی” در برنامه بدون هزینه به عنوان کاتالیزور خروج از آن ذکر گردیده است. بر اساس توافق نامه حاکم بر برنامه ، شرکت های شرکت کننده محدودیت در بازاریابی محصولات پرداخت گردیده را به کسانی که از راه حل های Free File استفاده می کنند محدود می کنند.

علاوه بر خدمات مالیاتی ، این شرکت می گوید که این برنامه بر روی برنامه های آزمایشی متمرکز است تا به مشتریان کمک کند پس انداز کنند ، بدهی ها را پرداخت کنند و افزایش دهند. درآمد آنها سخنگوی Intuit به CNET گفت که این شرکت “متعهد به ادامه تهیه مالیات رایگان و در عین حال سرعت بخشیدن به نوآوری برای رفع تمام مشکلات مالی مصرف کنندگان است. Intuit's TurboTax Free Edition پرکاربردترین پیشنهاد تهیه مالیات رایگان در صنعت است و در دسترس بیش از ۵۰ میلیون نفر که اظهارنامه مالیاتی ساده ارائه می دهند ، ادامه خواهد داشت. “

اگرچه ما از همه راه هایی که خروج Intuit از Free File Alliance بر مشتریان موجود Free File تأثیر می گذارد ، برنامه IRS یا در فصل مالیات ۲۰۲۱ (در سال ۲۰۲۲) ، جزئیاتی از شرکت دریافت کرده ایم. در مورد آخرین پرونده Alliance Alliance Alliance ، آنچه برای کاربران Free File Intuit و گزینه های باقیمانده در برنامه IRS Free File تغییر می کند ، بخوانید.

اتحاد پرونده های رایگان چیست؟

قبل از خروج ، Intuit نزدیک به دو دهه عضو اتحاد پرونده های آزاد بود. در طول این مدت ، این شرکت به همراه H&R Block و سایر اعضای اتحاد – با تهاجم به کنگره لابی کردند تا از ایجاد IRS برای ایجاد سیستم ثبت مالیات رایگان خود جلوگیری کند. اعضای Free File Alliance استدلال کردند که رقابت با IRS “تهدیدی ادامه دار برای رقابت برای تجارت ما” محسوب می شود که “می تواند به طور بالقوه پیامدهای مادی و منفی داشته باگردید.”

تلاش آنها در آوریل ۲۰۱۹ هنگامی که راهکارها و راهکارهای مجلس آمریکا به ثمر نشست ، نتیجه داد. کمیته قانون اول مالیات دهندگان را تصویب کرد ، در آن سازمان امور مالیاتی موافقت کرد که سیستم خود را ایجاد نکند – تا زمانی که گروه شرکت های ثبت پرونده مالیاتی خدمات رایگان به مودیان واجد شرایط ارائه دهند.

این لایحه پس از انتشار ProPublica آوریل ۲۰۱۹ تصویب گردید مقاله ای که گزارش داد Intuit عمداً از بازاریابی گمراه کننده و طراحی وب سایت معروف به تاکتیک های اینترنتی “الگوی تاریک” استفاده کرده است تا م taxدیان مالیات را از برنامه Free File به سمت محصولات پولی سوق دهد. در ماه دسامبر ، سازمان امور مالیاتی موافقت نامه جدید تشکیل پرونده مالیاتی را ارائه داد که از پنهان کردن محصولات رایگان محصولات در جستجوی اینترنتی توسط شرکت ها جلوگیری می کرد. همچنین ممنوعیت اجازه دادن به IRS برای ایجاد سیستم تشکیل پرونده مالیاتی خود را لغو کرد. چاک رتیگ ، نماینده کمیسیون امور مالیات در یک خبرنامه مطبوعاتی گفت: “این توافقنامه به روز گردیده بخشی از تلاش بیشتر IRS برای کمک به مودیان در انجام تعهدات مالیاتی خود است.” Intuit به طور علنی از تغییرات پشتیبانی کرد.

هنوز هم تنها کسری از مودیان واجد شرایط از راه حل های رایگان استفاده می کنند. طبق یک بررسی فدرال ، کمتر از ۳ میلیون نفر از برنامه Free File در سال ۲۰۱۹ استفاده کردند ، اگرچه بیش از ۱۰۰ میلیون م taxدی واجد شرایط بودند.

اگر نسخه رایگان TurboTax هنوز در دسترس باگردید ، دقیقاً چه چیزی تغییر کرده است؟

در یک ایمیل ، سخنگوی Intuit به CNET گفت که این شرکت قصد دارد مزایای استفاده از نسخه رایگان TurboTax خود را برای “کامل کردن سلامت مالی در مالیات و فراتر از آن” گسترش دهد. طبق Intuit ، چنین افزونه ای از خدمات تحت قوانین IRS Free File امکان پذیر نبود.

سخنگوی گفت: “TurboTax Free Edition محصولی متفاوت از آن است كه TurboTax برای تهیه مالیات بصورت رایگان از طریق برنامه Free File اهدا می كند.” “پیشنهاد برنامه Free File از Intuit IRS Free File است که توسط TurboTax تحویل داده می شود. آنها کاملاً مشابه هستند ، اما دستورالعمل های برنامه Free File به ما اجازه نمی دهد کارهایی مانند ارائه پیش پرداخت کاملا رایگان به پرونده سازان در صورت بازپرداخت آنها در صورت آنها برای پرداخت قبوض سریعتر به پول احتیاج دارند. “

من مالیات را با استفاده از IRS Free File تحویل داده گردیده توسط TurboTax ثبت کردم. اکنون چه اتفاقی برای داده های من می افتد؟

Intuit بلافاصله به س CNالات CNET در مورد داده های کاربر برای بازده سال ۲۰۲۰ که از طریق برنامه Free File ثبت گردیده پاسخ نداد. وب سایت این شرکت نحوه درخواست کپی از داده های شخصی ، تغییر تنظیمات بازاریابی و حذف داده های شما از سرورهای خود را بیان می کند.

گزینه های نرم افزار رایگان مالیاتی من اکنون چیست؟

اگر سطح درآمد شما در یک آستانه مشخص و بازده شما ساده باگردید ، تعدادی از ارائه دهندگان برجسته نرم افزار مالیاتی خدمات ثبت مالیات بدون هزینه را ارائه می دهند. Credit Karma Tax پرونده های ایالتی و فدرال را برای سال ۲۰۲۱ ارائه می دهد ، و H&R Block گزینه ای رایگان برای پرونده های مالیات W-2 و کسانی که در سال گذشته بیکاری جمع کرده اند ارائه می دهد. [۱۹۶۵۹۰۰۵] علی رغم خروج Intuit از برنامه ، تعداد گزینه های Free File در دسترس مودیان مالیاتی با درآمد سالانه تعدیل ناخالص ۷۲۰۰۰ دلار یا کمتر وجود دارد. برنامه IRS اکنون شامل هشت شرکت کننده است:

و اگر سالانه بیش از ۷۲،۰۰۰ دلار درآمد کسب کنید ، شما مجاز به استفاده از فرم های قابل پر کردن پرونده رایگان این برنامه هستید – نسخه های الکترونیکی فرم های کاغذی IRS – هرچند که هیچ گونه کمک آماده سازی ندارند. [۱۹۶۵۹۰۲۱] چه منابع آمادگی مالیاتی رایگان دیگری در دسترس است؟

بسته به درآمد ، سن و سایر عوامل ، ممکن است واجد شرایط تهیه و تشکیل پرونده مالیاتی رایگان از یکی از این برنامه های فدرال باشید:

  • داوطلب کمک مالیات بر درآمد. VITA یک برنامه کمک مالی فدرال است که خدمات آماده سازی مالیات رایگان را به پرونده های کم درآمد و متوسط ​​که ۵۷۰۰۰ دلار یا کمتر درآمد سالانه دارند ، افراد معلول و انگلیسی زبان محدود ارائه می دهد.
  • مشاوره مالیاتی سالمندان (TCE). برنامه TCE برای سالمندان بالای ۶۰ سال در مورد حقوق بازنشستگی و مالیات بازنشستگی ، تشکیل پرونده بازگشت رایگان و کمک مالیاتی را ارائه می دهد.
  • وزارت دفاع به اعضای خدمه و خانواده های آنها منابع مالیاتی رایگان ، از جمله نرم افزار H&R Block ، و همچنین مشاوره مالی و حقوقی ارائه می دهد. MilTax در برنامه VITA شرکت می کند و مشاوران از طریق تلفن ، گفتگوی زنده یا حضوری در نزدیکترین پایگاه نظامی در دسترس هستند.

IRS بر برنامه های VITA و TCE نظارت می کند ، برنامه هایی که توسط شرکای IRS و داوطلبان تأیید گردیده کار می کنند و باید آموزش قانون مالیات را که مطابق با استانداردهای IRS است یا بیش از آن است ، بگذرانند. اظهارنامه های مالیاتی قبل از تشکیل پرونده ، بررسی کیفیت IRS را دریافت می کنند.

محتوای تحریریه این صفحه صرفاً براساس ارزیابی های عینی و مستقل نویسندگان ما است و تحت تأثیر تبلیغات یا مشارکت ها نیست. توسط شخص ثالثی تهیه و سفارش داده نگردیده است. با این حال ، اگر روی پیوندها به محصولات یا خدمات ارائه گردیده توسط شرکای ما کلیک کنید ، ممکن است غرامت دریافت کنیم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت