بزرگنمایی بازی ها را برای انجام در جلسات اضافه کرد. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 001-چگونه-برای-استفاده-از-بزرگنمایی-در-ipad-2021

جلسات بزرگنمایی خود را با بازی ها ادویه کنید.


Sarah Tew / CNET

Zoom بازی هایی را اضافه می کند که می توانید با دوستان و همکاران خود مستقیماً در برنامه کنفرانس ویدیویی بازی کنید ، این شرکت روز چهارشنبه گفت. در Zoom App Marketplace بازی هایی مانند Live Game Night Poker ، Kahoot و Heads Up پیدا خواهید کرد که در جلسات بزرگنمایی خود می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. در زمانی که مشاغل در حال کار در محیط های کاربری ترکیبی هستند ، با اضافه کردن Zoom Apps از جمله بازی ها ، هدف ارائه راهی جدید برای پرورش فرهنگ شرکت و ارتباط مستقیم افراد در بستر بزرگنمایی است.

Live Game Night Poker به ۱۰ نفر اجازه می دهد تا در یک مسابقه رو در رو با هم بازی کنند ، طبق انتشار از Flowplay ، شرکت بازی های ویدیویی با همکاری Zoom برای راه اندازی بازی ، باهم بازی می کنند. همچنین کاربران می توانند Heads Up – بازی به سبک charades که توسط الن DeGeneres محبوب گردیده است – و Kahoot ، بازی ای که به کاربران امکان می دهد آزمونهای چند گزینه ای ایجاد کنند.

بازی درون برنامه ای در کنار برنامه های بزرگنمایی قرار دارد که به شما امکان می دهد برنامه های شخص ثالث در جلسات بزرگنمایی تعبیه شوند ، در حالی که رویدادهای بزرگنمایی به دنبال ایجاد طیف وسیعی از رویدادهای مجازی برای کاربران است.

نحوه بازی در Zoom

در اینجا نحوه تهیه این بازی ها در Zoom و بازی آنها وجود دارد:

۱٫ برای بزرگنمایی وارد شوید.

۲٫ جستجوی بازی زنده پوکر یا سران بالا در بازار برنامه بزرگنمایی. بازی را نصب کن.

۳٫ یک جلسه بزرگنمایی را به صورت عادی شروع کنید.

۴٫ برای راه اندازی بازی بر روی زوم برنامه ها در پایین پنجره جلسه کلیک کنید.

۵٫ هنگامی که میزبان گزینه های بازی را پیکربندی و بازی را تنظیم کرد ، بازیکنان برای بازی به اتاق پوکر منتقل می شوند.

Zoom آخرین شرکتی است که به سمت بازی های موبایل حرکت می کند. Netflix قصد دارد در آینده به بازی های ویدیویی اصلی گسترش یابد. حتی شرکت تجهیزات ورزشی Peloton یک بازی تناسب اندام درون برنامه ای را راه اندازی می کند تا به کاربران کمک کند بیشتر در تمرینات خود شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به ۲۰ نکته و ترفند برای برقراری ارتباط نرم افزاری ویدیوهای خود و مراجعه کنید ، چه اطلاعاتی دیگران ممکن است از چت های ویدیویی بزرگنمایی شما ببینند . : //www.cnet.com/ ” height=”110″ width=”196″/>


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

بزرگنمایی حریم خصوصی: چگونه می توان جاسوسی را از جلسات خود دور نگه داشت۵:۴۵

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت