ایلان ماسک می گوید تسلا احتمالاً دوباره پرداخت های بیت کوین را انجام می دهد

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

آیا بیت کوین در تسلا بازگشت دارد؟


Nick Miotke / Roadshow

مدیر عامل تسلا ، ایلان ماسک ، بازیگر مشتاق بازار ارزهای رمزنگاری گردیده ، روز پنجشنبه گفت که خودروساز برقی “به احتمال زیاد” شروع به پذیرش مجدد بیت کوین می کند ، زیرا این کار را در ماه مه متوقف کرده است. با این حال ، ماسک منتظر استخراج ارز دیجیتال و عملیات مربوط به آن است تا انرژی تجدیدپذیر بیشتری را وارد فرآیند کند. به طور خاص ، او می خواهد حداقل ۵۰٪ از انرژی تجدیدپذیر مصرف گردیده را ببیند و مطمئن شود که این رقم در حال افزایش است.

رویترز گزارشات ماسک را در جریان کنفرانس رمزنگاری B Word گزارش داد. او به طور ضمنی تصمیم تسلا برای جلب پرداخت های بیت کوین پس از آن اعلام کرد که مدیر عامل شرکت “کمی دقت بیشتر” را برای تأیید روند انرژی های تجدید پذیر خواست. ماسک افزود که تسلا نمی تواند شرکتی باگردید که روی تسریع در انرژی پایدار متمرکز باگردید و همچنین از مصرف بزرگ انرژی مرتبط با بیت کوین پشتیبانی کند. مدیر عامل گفت که او شخصاً مالک بیت کوین است ، همانطور که SpaceX نیز صاحب آن است. بیشتر ارز رمزنگاری گردیده از معدنچیان چینی تأمین می شود که برای تأمین نیرو در عملیات خود به زغال سنگ اعتماد زیادی می کنند. به عبارت دیگر ، این یک روند دوستانه آب و هوا نیست .

تسلا اداره روابط عمومی را برای درخواست اظهار نظر انجام نمی دهد.

تسلا پذیرش بیت کوین را به عنوان پرداخت برای وسایل نقلیه این خودروساز در مارس گذشته آغاز كرد ، اما دو ماه بعد گزینه را پس گرفت. مشخص نیست که آیا کسی در واقع معامله ای را با بیت کوین انجام داده است یا خیر ، اما یک روز ممکن است شلیک دیگری داشته باگردید. نگران هستند

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت