شایعات مربوط به آیفون ۱۳: صف های جدید می توانند از یک صفحه نمایش همیشه روشن مانند Apple Watch بهره مند شوند

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 iphone-purple-yellow

iPhone 13 می تواند حالت نمایش همیشه روشن داشته باگردید.


James Martin / CNET

جدیدترین شایعات مربوط به آیفون ۱۳ مربوط به این امکان است که آیفون جدید اپل از بروزرسانی مانند Apple Watch برخوردار شود: اضافه گردیدن نمایشگر همیشه روشن. مارک گورمن از بلومبرگ در خبرنامه Power On خود گفت که آیفون ۱۳ دارای باتری های بزرگتری است که می تواند برای تأمین انرژی صفحه نمایش آیفون با سرعت تازه سازی ۱۲۰ هرتز و حالت همیشه روشن استفاده شود. لیکر ماکس وینباخ قبلاً حدس می زد که آیفون ۱۳ در فوریه از این ویژگی برخوردار باگردید. اگر این شایعه درست به صدا درآید ، شما می توانید بدون نیاز به باز کردن قفل صفحه یا بیدار کردن صفحه ، اطلاعات کلیدی مانند زمان ، آب و هوا یا برنامه را دریافت کنید.

ما همچنین شنیده ایم که آیفون ۱۳ دارای چهار تلفن خواهد بود ، آیفون ۱۳ ، آیفون ۱۳ مینی ، آیفون ۱۳ پرو و ​​آیفون ۱۳ پرو حداکثر ، همانطور که قبلا توسط تحلیلگر Ming-Chi Kuo گزارش گردیده بود. این مجموعه با چهار مدل آیفون ۱۲ از سال گذشته مطابقت دارد. اما این تنها چیزی نیست که ثابت بماند: قیمت آیفون ۱۳ و طراحی نیز ممکن است بسیار آشنا باگردید.

ما این شایعات و هر چیز دیگری را که در زیر شنیده ایم جمع آوری کرده ایم ، از جمله گمانه زنی ها در مورد تاریخ انتشار آیفون ۱۳ (شایعات می گویند در سپتامبر ، طبق معمول) ، نحوه مقایسه آیفون ۱۳ به آیفون ۱۲ و همه آنچه درباره قیمت آیفون ۱۳ ، دوربین های و سایر مشخصات می دانیم. (و لیست خواسته های آیفون ۱۳ ما را از دست ندهید.) ما چند ماه دیگر پیش از رونمایی اپل از پرچمدار بعدی خود ، حدس و گمان داریم ، بنابراین کافی است این مطلب را ادامه دهید. ما با در دسترس قرار دادن اطلاعات جدید ، این داستان را به روز می کنیم.

بیشتر بخوانید : آیا هنوز هم باید آیفون ۱۲ بخرید؟ اگر شما واقعاً آیفون بنفش را بخواهید چه می کنید؟

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

خلاصه شایعات آیفون ۱۳۵:۳۱

باتری: ظرفیت بیشتر به این معنی نیست که آیفون ۱۳ عمر باتری بیشتری خواهد داشت

شایعه ای از پلتفرم رسانه های اجتماعی چینی Weibo در اوایل ماه ژوئن نشان داد که آیفون ۱۳ باتری های بزرگتری نسبت به آیفون ۱۲ خواهد داشت. مشخصات توسط leaker @ L0vetodream در توییتر به اشتراک گذاشته گردیده ، ادعا می کند که یک باتری ۲۴۰۶ میلی آمپری برای آیفون ۱۳ مینی دارد ، برای آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو تا ۳۰۹۵ میلی آمپر ساعت و برای آیفون ۱۳ نیز ۴۳۲۵ میلی آمپر ساعت است Pro Max.

این اندازه باتری همه ارتقا یافته از ظرفیت مربوطه آیفون ۱۲ است (اگرچه اپل مشخصات رسمی باتری را فاش نمی کند). با این حال ، عمر باتری همان ظرفیت باتری نیست ، بنابراین ممکن است افزایش اندازه باتری آیفون ۱۳ به ماندگاری بیشتر باتری تبدیل نشود. این همه به سایر به روزرسانی های گوشی و میزان بهینه سازی نرم افزار آن برای دوام باتری بستگی دارد. اما در مقایسه با گوشی های ممتاز مارک های دیگر ، باتری های اپل کوتاه هستند. به عنوان مثال ، باتری های موجود در سری Galaxy S21 سامسونگ از ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت است.

بیشتر بخوانید: iOS 15: تاریخ انتشار ، ویژگی های جدید و هر شایعه ، با جزئیات

وقتی نوبت به شارژ گردیدن باتری می رسد ، آیفون ۱۳ می تواند ترفندهای جدیدی را در آستین خود داشته باگردید با توجه به ویدئویی از EverythingApplePro در YouTube از طریق leaker Max Weinbach ، با شارژ بی سیم سریعتر و امکان پذیرتر قابلیت شارژ معکوس . شارژ معکوس ویژگی است که به شما امکان می دهد سایر دستگاه های Qi را در پشت تلفن خود شارژ کنید. وینباخ حدس می زند آیفون ۱۳ آینده به دلیل سیم پیچ بزرگتر شارژ بی سیم و مجموعه قوی تری از آهن ربا که در پشت گوشی قرار دارد ، از این ویژگی برخوردار باگردید. بسیاری از رقبای آیفون از جمله Samsung Galaxy S21 ، Samsung Galaxy S20 ، Samsung Galaxy Note 20 Ultra و OnePlus 8 Pro از قبل شارژ بی سیم معکوس دارند. اما ، اپل هنوز این ویژگی را به آیفون های خود معرفی نکرده است.

تاریخ انتشار: آیفون ۱۳ باید تا اواسط سپتامبر اینجا باگردید

تاکنون هیچ خبر رسمی یا غیر رسمی در مورد زمان انتظار برای دیدن آیفون بعدی اپل وجود ندارد. گزارش آوریل حاکی از آن است که تولید تراشه های جدید آیفون ها زودتر از موعد مقرر در حال انجام است و تاریخ عرضه آیفون ۱۳ را به جدول زمانی پیش از اپیدمی اپل تبدیل می کند. معمولاً ، ما می توانیم با دركی از زمان پیش بینی وقایع آیفون اپل را پیش بینی كرده و تاریخ انتشار را بر اساس آن برون یابی كنیم.

اما سال ۲۰۲۰ داستان متفاوتی بود – این اولین رویداد در ماه سپتامبر اپل در طی هشت سال بدون آیفون بود – به لطف تاخیر در تولید به دلیل همه گیری ویروس کرونا . امسال اما کو نیز پیش بینی تجارت به صورت معمول برای زنجیره تأمین اپل را انجام داده است. اگر چنین باگردید ، می توان انتظار داشت که آیفون ۱۳ در رویدادی در سپتامبر رونمایی شود.

بیایید اطلاعات موجود را با هم تلفیق کنیم:

  • اپل دوست دارد روزهای سه شنبه یا چهارشنبه مراسم خود را برگزار کند.
  • تاریخ انتشار آیفون معمولاً یک هفته و نیم پس از اعلامیه های اپل است.
  • به طور کلی ، آیفون های جدید هستند جمعه ، حدود هفته سوم سپتامبر منتشر گردید.

چند سال پیش ، CNET غرق در جدول زمانی رویداد اپل گردید و با یک فرضیه جذاب روز کار ظاهر گردید ، که می توانید در اینجا بخوانید براساس تقویم سال ۲۰۲۱ ، قانون روز کارگر رویداد سپتامبر اپل (و رونمایی از آیفون ۱۳) را در تاریخ ۸ سپتامبر با تاریخ انتشار ۱۷ سپتامبر قرار می دهد.

بیشتر بخوانید: لیست خواسته های آیفون ۱۳: آنچه اپل برای موفقیت در تلفن بعدی خود نیاز دارد

نام: اپل برای 'پرچمدار بعدی

 iphone-13-rendering-2.png

آیفون ۱۳ ارائه می دهد “iPhone 13” [19659003] EverythingApplePro

طبق گزارشی از نشریه تایوانی Economy Daily News ، اپل لیست بعدی خود را “آیفون ۱۳” (۱۹۴۵۹۰۰۵) می خواند. تصمیم شایعه پیروی از روش استاندارد نامگذاری خود به دنبال گمانه زنی ها مبنی بر تغییر نام آیفون جدید توسط غول فناوری و طفره رفتن از خرافات مرتبط با این شماره بود. با توجه به اینکه ساختمان های بلند مرتبه به دلایل خرافاتی طبقه ۱۳ را از دکمه های آسانسور خود حذف می کنند ، شایعات قبلی نشان می داد که اپل می تواند تسلیم تریسکایدکافوبیای خود شود و از شماره ۱۳ عبور کند.

بیشتر بخوانید: ممکن است آیفون ۱۳ تلفنی باشید که هرگز به قفسه ها برخورد نمی کند. به همین دلیل است که مردم چنین فکر می کنند

iPhone 12S حدس شایسته ای برای نام نسل بعدی آیفون های اپل بود. همانطور که آیفون ۶ ۲۰۱۴ آیفون ۶ و آیفون X سال ۲۰۱۵ جای خود را به آیفون XS قبل از سال آیفون XS داد ، بدون تغییر مجدد عمده در کار می کند (بیشتر در مورد زیر) ، به نظر می رسد که آیفون ۲۰۲۱ به همان نسبت آیفون ۱۲ قرار گرفته است.

یا شاید اپل می توانست صفحه ای از کتاب سامسونگ را برداشته و نام آن را بگذارد تلفن بعدی بعد از سال تصور: آیفون ۲۰۲۱ صدای زنگ خوبی را به گوش خود می رساند. یا آیفون XXI چطور؟ یا جرات دیدن خواب ، اپل می توانست مسیری کاملاً متفاوت را طی کند و آن را چیزی جالب مانند نام Motorola Citrus یا LG Chocolate قدیمی نامید.

قیمت: آیفون ۱۳ ممکن است با آیفون ۱۲… یا کمتر قیمت داشته باگردید

آیفون ۱۲ آیفون شامل چهار گوشی با چهار قیمت است ، حتی تفاوت بیشتر در میان اپراتورها و تنظیمات ذخیره سازی. در زمان راه اندازی ، مدل پایه حامل آیفون ۱۲ ۷۹۹ دلار هزینه داشت که ۱۰۰ دلار نسبت به آیفون ۱۱ سال ۲۰۱۹ افزایش داشت که بیشتر به دلیل اضافه گردیدن پشتیبانی ۵G بود. از آنجا که انتظار نمی رود آیفون ۱۳ چنین ارتقا technical فنی مهمی داشته باگردید ، تحلیلگران ساختار قیمت مشابهی را برای سال ۲۰۲۱ پیش بینی می کنند .


GIF توسط کیتلین پتراکوویتز / CNET

در اینجا قیمت آیفون ۱۲ ایالات متحده ، برای مرجع:

قیمت آیفون ۱۲: هر چهار مدل

مدل آیفون ۱۲ ۶۴ گیگابایت ۱۲۸ گیگابایت ۲۵۶ گیگابایت ۵۱۲ گیگابایت
iPhone 12 Mini (مدل حامل) ۶۹۹ دلار ۷۴۹ دلار ۸۴۹ دلار N / A
iPhone 12 Mini (سیم کارت رایگان اپل) ۷۲۹ دلار ۷۷۹ دلار ۸۷۹ دلار N / A
آیفون ۱۲ (مدل حامل) ۷۹۹ دلار ۸۴۹ دلار ۹۴۹ دلار N / A
آیفون ۱۲ (سیم کارت بدون اپل) ۸۲۹ دلار ۸۷۹ دلار ۹۷۹ دلار N / A
iPhone 12 Pro N / A ۹۹۹ دلار ۱۰۹۹ دلار ۱،۲۹۹ دلار
iPhone 12 Pro Max N / A ۱۰۹۹ دلار ۱،۱۹۹ دلار ۱۳۹۹ دلار

برخی گمانه زنی ها وجود دارد مبنی بر اینکه اپل ممکن است به فکر کاهش قیمت تلفن بعدی خود باگردید. چندین رقبا به مناسبت رکود اقتصادی با انتشار مدلهای مقرون به صرفه تر در سال ۲۰۲۰ ، مانند Galaxy S20 FE سامسونگ و Pixel 5 گوگل : به ​​هر دو قیمت یکسان هستند مینی ، اما حدود ۱۰۰ دلار کمتر از آیفون ۱۲٫ سامسونگ گلکسی S21 که به تازگی منتشر گردیده نیز دارای یک قیمت پایین تر است ، با شروع ۲۰۰ دلار پایین تر نسبت به مدل قبلی.

فروش آیفون ۱۲ می تواند نشان دهنده جهت اپل در قیمت گذاری آیفون ۱۳ باگردید. به نظر می رسد “ابر موتور سیکلت” سال ۲۰۲۰ همانطور که اپل انتظار داشت رخ داده است: در ماه اکتبر ، آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو به اولین و دومین مدل تلفن ۵G پرفروش در سراسر جهان تبدیل گردید. و اپل اخیراً اعلام کرد که آیفون ۱۲ به بیشترین درآمد و سود در تاریخ این شرکت منجر گردیده است .

رنگها و طراحی: آیفون ۱۳ احتمالاً آشنا به نظر می رسد

قبلاً چندین رندر شناور در اطراف Twittersphere وجود داشته است که طرح های شایعه آیفون ۱۳ را نشان می دهد. مورد اخیر ، از MacRumors ، نمایانگر تغییر اندازه دوربین و افزایش ضخامت آیفون ۱۳ و ۱۳ پرو در مقایسه با مدل های قبلی است. طبق MacRumors ، ضخامت دوربین آیفون ۱۳ کمی ضخیم تر گردیده است ، شاید برای این که بتواند نسخه های آتی دوربین مانند لیدار را در خود جای دهد. برجستگی های دوربین iphone-13 و iphone-12-camera ” height=”615″ width=”1092″/>

دوربین های آیفون ۱۳ در مقابل آیفون ۱۲٫


MacRumors
ضخامت آیفون -۱۳-و-آیفون -۱۲ ” height=”613″ width=”1092″/>

ضخامت آیفون ۱۳ و آیفون ۱۲ با شایعه مقایسه گردیده است.


MacRumors

رندر جدید در اواخر ماه ژوئن از سانی دیکسون در توییتر تغییرات جزئی در ماژول دوربین آیفون ۱۳ و ۱۲ مینی نشان داد ، با دو لنز آن به جای اینکه یکی در بالای دیگری قرار داشته باگردید .

 iphone-13-lineup-renders.png

این مجموعه ساختگی آیفون ۱۳ یک ماژول دوربین را برای آیفون ۱۳ و ۱۳ مینی طراحی کرده است.


Sonny دیکسون

اوایل ماه مه هنگامی که حسابی به نام تلفنهای پنگ تصویری از یک آیفون ۱۳ صورتی حبابدار را فاش کرد ، Twittersphere بسیار سرگرم بود ، اگرچه این تصویر در نهایت آرزوی آرزوی یک هنرمند در اینستاگرام متخصص در مدل سازی سه بعدی. سپس در ماه ژوئن ، حساب YouTube EverythingApplePro پیش نمایش رندر آیفون ۱۳ با رنگ سیاه و سفید مات ، گفته می شود به ترتیب جایگزینی برای گزینه های موجود در رنگ گرافیت یا خاکستری فاصله در مدل های آیفون ۱۲ پرو و ​​آیفون ۱۱ پرو است.

 iphone-13- مات-سیاه

گزینه شایعه مات سیاه برای آیفون ۱۳٫


EverythingApplePro

پیش از این ، ماكوپی چاپ سه بعدی از وبلاگ ژاپنی Macotakara و برخی ارائه های مفهوم از EverythingApplePro را مشاهده كردیم. اما با توجه به اینکه سال ۲۰۲۰ با بازگشت قسمتهای تخت آیفون ۵ ، مجدداً طراحی “اسلبولار” صورت گرفته است ، انتظار تغییر چشمگیری در طراحی آیفون در سال ۲۰۲۱ نداریم. همچنین انتظار نمی رود که اپل تغییری در اندازه تلفن نسبت به نسل قبلی ایجاد کند.

 e0nk-pdxeaa1fy6

آیفون صورتی ۱۳ ادعایی


aliartist3d

شایعات آیفون ۱۳

  • آیفون ۱۳ مینی: ۵٫۴ اینچ
  • آیفون ۱۳: ۶٫۱ اینچ
  • آیفون ۱۳ پرو: ۶٫۱ اینچ
  • آیفون ۱۳ پرو حداکثر: ۶٫۷ اینچ

دو عنصر بالقوه طراحی که در حال حاضر در حال جنجال مناسب هستند: یک شکاف کم عمق ، که در چندین ماکت فاش گردیده (یا حتی یک صفحه کاملاً بدون شکاف) و مرگ نیز مشهود است. از بندر لایتنینگ ، که هر دو مورد گمانه زنی ها قرار گرفته اند ، برای نسل های بعدی آیفون امیدوار به تهوع آگهی یا ترسناک هستند.

یک شکاف کم عمق تر نیز در یک ویدیوی Apple Insider به اشتراک گذاشته گردید که به واحدهای ساختگی آیفون ۱۳ یک بریدگی گوشواره کوچکتر را نشان می داد که به بالای حاشیه تلفن تغییر مکان می داد. واحدهای ساختگی اپل اینسایدر همچنین با شایعات قبلی در مورد شباهت های اندازه آیفون ۱۳ به اندازه آیفون ۱۲ مطابقت داشت.

 iphone-13-rendering-3.png

آیفون ۱۳ ممکن است بریده بریده شود – یا فقط آن را باریک کند

اپل در سال ۲۰۱۷ با انتشار آیفون X دنیا را به صفحه نمایش بریدگی معرفی کرد ، و چون رقبا معمای سلفی را با سوراخ سوراخ و دوربین های کم نمایشگر ، اپل هنوز آن را پایین نیاورد. کسانی که انگشتان خود را برای یک آیفون ۱۲ بدون شکاف یا حداقل با شکاف کوچکتر تلاقی کردند ، اکنون امیدشان را به آیفون ۱۳ تغییر می دهند ، زیرا رویاهای تمام صفحه ۲۰۲۰ آنها به نتیجه نرسیده است.

شایعات مربوط به یک شکاف کوچکتر در اوایل ماه مارس در یادداشت سرمایه گذاران از تحلیلگر مینگ چی کو مجدداً مطرح گردیدند. Macotakara در ساخت ساختگی ساختگی خود تخمین زده است که بریدگی آیفون ۱۳ می تواند به عرض ۲۶٫۸ میلی متر (در مقایسه با آیفون ۱۲ ۳۴٫۸۳ میلی متر) کوچک شود ، در حالی که قدری بلندتر می شود ، ۵٫۳۵ میلی متر ، در مقایسه با بریدگی ۵٫۳ میلی متر آیفون ۱۲ قد

 6069a3a59b88c

ماكتی با چاپ سه بعدی آیفون ۱۳ كه دارای بریدگی باریك است.


Macotakara

آیا اپل نیز بندر لایتنینگ را خواهد کشت؟

وقتی اپل جک هدفون را بیرون زد ، طبق گفته تحلیل گران صنعت ساعت رستاخیز برای درگاه شارژ آیفون نیز شروع به تیک زدن می کند. گرچه بسیاری از ما هنوز امیدوار به درگاه USB-C هستیم ، معرفی لوازم جانبی MagSafe در سال ۲۰۲۰ همه این معامله را برای آینده بدون حمل و نقل بست آیفون . لیکر مکرر Jon Prosser این پیش بینی را به اشتراک می گذارد و در کانال یوتیوب خود ادعا می کند ، “هدف نهایی کاملاً بی خطر است.”

اما زیاد هیجان زده نشوید (عصبی؟): کوو پیش بینی می کند که فقط یک آیفون ۲۰۲۱ کاملاً بی سیم خواهد بود ، احتمالاً آیفون ۱۳ پرو مکس.

شارژر Magsafe آیفون ۱۲ پرو.


اپل

دوربین ها: ترفندهای جدید عکس و فن آوری برای آیفون ۱۳ به بازار عرضه می شود

آیفون در سال ۲۰۲۰ از چندین آپگرید دوربین بسیار خوب استقبال کرده است مخصوصاً در مدل Pro Max که جمعیت iOS را به lidar (همچنین در Pro یافت می شود) و ProRaw . iPhone 12 حتی وفاداری علاقه مندان به عکس CNET را از Stephen Shankland دور کرد و از Google Pixel ، پادشاه پیشین عکاسی محاسباتی دور گردید.

بیشتر بخوانید: شایعات دوربین آیفون ۱۳: مشخصات و نسخه هایی که احتمالاً مشاهده خواهیم کرد

 iphone-13-rendering.png

آیفون ۱۳ رندر


EverythingApplePro

قابلیت های بزرگنمایی بهتر برای آیفون ۱۳

اما یک نقطه ضعف در ارائه دوربین های سری ۲۰۲۰ ، فناوری بزرگنمایی بود. iPhone 12 Pro Max تنها دارای بزرگنمایی نوری ۲٫۵ برابر است – برای مقایسه ، Galaxy S20 Ultra سامسونگ و اکنون S21 Ultra هر دو بزرگنمایی ۱۰۰x را ارائه می دهند ( هر چند ترکیبی از نوری و دیجیتال است).

طبق ETNews (همانطور كه ​​توسط TechRadar گزارش گردیده است) ، آیفون ۱۳ می تواند به طور بالقوه شامل یك دوربین پریسكوپ باگردید ، این فناوری می تواند دامنه بزرگنمایی بیشتری را بدون نیاز به برآمدگی دوربین حتی بیشتر كند. کوو پیش بینی های مشابهی را برای لنز پریسکوپ آینده ارائه داده است ، اگرچه گزارش وی حاکی از آن است که باید تا سال ۲۰۲۲ صبر کنیم. همچنین ممکن است بزرگنمایی ۲٫۵ برابر در آیفون ۱۲ پرو مکس در مدل Pro بعدی آیفون کاهش یابد.

عکس های بهبود یافته در حالت شب

شایعات در اوایل فوریه حاکی از پیشرفت های خوشایند عکاسی در نور کم است. تحلیلگران پیش بینی می كنند كه لنز با زاویه فوق العاده باز با دیافراگم بزرگتر – f1.8 ، به جای f2.4. دیافراگم بزرگتر به معنای برخورد بیشتر نور با سنسور است که باعث می شود عکس های بهتری در شب یا در شرایط کم نور ایجاد کنید.

Lidar فقط برای مدل های Pro قابل دسترسی است

اگرچه در هر چهار مدل آیفون ۱۳ به روزرسانی دوربین انتظار می رود ، اما نسخه های استاندارد گوشی آینده اپل ممکن است فاقد اسکنر لیدار باگردید . لیکر دیلن در توییتر حدس می زند که فقط آیفون ۱۳ پرو و ​​پرو مکس از اسکنر استفاده می کنند. نظریه دیلن به دنبال شایعات قبلی اپل آیفون در گزارشی از DigiTimes مبنی بر اینکه هر چهار مدل موجود در آیفون ۱۳ به همراه اسکنر ارائه می شود ، دنبال گردید.

اگر شایعه دیلن به واقعیت تبدیل شود ، این دومین نسل پیاپی است که فقط در مدل های Pro خود از اسکنر لیدار استفاده می کند. اسکنر مورد استفاده برای کمک به فوکوس خودکار و تصاویر پرتره در نور کم ، اولین بار در ۲۰۲۰ iPad Pro ظاهر گردید. این را می توان در iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max یافت.

بیشتر بخوانید: ویژگی برگزاری آیفون در واقع چه کاری انجام می دهد؟

با این وجود ، برگزاری برای همه بسیار زیبا خواهد بود – ویژگی دوربین که مخفف “تشخیص و دامنه نور” است ، یک سنسور عمق است که از لیزر برای اندازه گیری فاصله استفاده می کند. ترفند دوربین می تواند عکس های iPhone شما را به سطح بعدی برساند ، و همچنین دارای برخی از برنامه های AR بسیار جالب است.

 01-iphone-12-pro-2020

سنسور لیدر آیفون ۱۲ پرو – دایره سیاه پایین سمت راست دوربین – باز می شود امکانات AR و موارد دیگر.


Patrick Holland / CNET

ویژگی ها: همه شایعات دیگر درباره آیفون ۱۳ که شنیده ایم

موارد زیادی وجود دارد که می توانیم با اطمینان از ویژگی های سال گذشته و سابقه معمول اپل برای مجموعه آیفون ۲۰۲۱ پیش بینی کنیم. به عنوان مثال ، ۵G تنها یک نتیجه قبلی نیست. در جعبه شارژر یا هدفون وجود نخواهد داشت ، جک هدفون و پورت USB-C وجود ندارد. و مگر اینکه سال ۲۰۲۱ ما را به دنبال حلقه ای بزرگتر از سال ۲۰۲۰ بیندازد ، ما انتظار داریم که اپل آیفون ۱۳ را با نصب نسخه جدید iOS 15 ارسال کند. (اتفاقاً ، iOS 14.6 اینجا است و iOS 14.7 در راه است .]

نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز برای آیفون ۱۳ پرو و ​​پرو مکس

ما فکر کردیم که نرخ تازه سازی در آیفون ۱۲ دریافت خواهید کرد ، اما شایعات ۱۲۰ هرتزی از بین نرفت – احتمالاً به دلیل افزایش تقاضای باتری از اتصال ۵G تلفن است. در عوض ، سال گذشته اپل از همان نمایشگر ۶۰ هرتز با آیفون ۱۱ سال قبل برخوردار بود.

اما ۲۰۲۱ می تواند سال نمایشگر ۱۲۰ هرتز باگردید که به لطف سرعت تازه سازی صفحه ، تجربه پیمایش نرم و سریع تری را در پی خواهد داشت. بسیاری از رقبای بالاتر از قبل از یک نمایشگر ۱۲۰ هرتز بهره می برند (به عنوان مثال ، OnePlus 8T و Galaxy S21 ) ، بنابراین شانس اپل برای خط تولید بعدی Pro در این جهت خوب است.

مدارکی برای دو برابر گردیدن میزان تازه سازی در سال ۲۰۲۱ از سایت خبری کره ای The Elec ارائه می شود ، که گزارش می دهد دو مدل از آیفون ۱۳ از فناوری LTPO در صفحه های خود استفاده می کنند. این فناوری صفحه نمایش باعث می شود تلفن به طور کلی از نظر انرژی بیشتر کار کند ، به این معنی که باتری های کوچکتر و / یا عمر باتری بیشتر نیز محتمل است (بدون ذکر زمزمه های نمایشگر همیشه روشن). درباره صفحه های OLED LTPO یا اکسید پلی کریستالی در دمای پایین بیشتر بیاموزید. این شایعه توسط مایك وینباخ مشهور در اواسط فوریه در یوتیوب و دوباره در گزارش آوریل DigiTimes تکرار گردید.

یک نمایشگر همیشه روشن

مانند Apple Watch (و بسیاری از تلفن های اندرویدی ، مانند Galaxy S21 و Pixel 5 ) ، iPhone 13 ممکن است داشته باگردید نسخه اختصاصی خود از صفحه نمایش همیشه روشن ، آنچه وینباخ آن را “صفحه قفل تنیده” نامید. اگر شایعات صحت داشته باگردید ، آیفون بعدی شما همیشه زمان و شارژ باتری و همچنین اعلان های دریافتی را نشان می دهد ، بدون اینکه مجبور شوید قفل صفحه را باز کنید یا بیدار شوید.

شایعات در مورد این ویژگی در مارس جورمون از روزنامه بلومبرگ در خبرنامه Power On تایید گردید. وی حدس می زند که باتری های بزرگتر آیفون می توانند صفحه نمایش آن را با سرعت تازه سازی ۱۲۰ هرتز و حالت همیشه روشن تأمین کنند.

بازگشت دکمه Touch ID

بلومبرگ در سال ۲۰۱۹ گزارش داد که ممکن است دکمه Touch ID دوست داشتنی به عنوان زیر بازگردد. سنسور نمایشگر در پرچمدار سال بعد ، که احتمالاً آیفون ۱۲ بود ، اتفاق نیفتاد ، اما گزارش بلومبرگ جای خطایی را باقی گذاشت و گفت این فناوری می تواند “به تازه سازی آیفون ۲۰۲۱ برسد”.

Leaker Twitter @ L0vetodream همچنین پاییز گذشته یک Touch ID زیر نمایشگر را اذیت کرد ، که متعاقباً توسط Prosser تأیید گردید (و ترجمه گردید).

iPad Air 2020 اپل ، در سپتامبر گذشته اعلام کرد یک رویداد رونمایی از آیفون بوده است ، یک دکمه Touch ID را در کنار دستگاه قرار داده است . iMac جدید ، که در آوریل رونمایی گردید ، همچنین یک دکمه Touch ID را در صفحه کلید Magic دوباره طراحی گردیده دریافت می کند. این اضافات هیجان انگیز است زیرا بدون واگذاری املاک و مستغلات روی صفحه نمایش “Face ID کار نمی کند در حالی که ماسک پوشیده اید” را حل می کند. یک دکمه زیر نمایشگر نیز مشکل را حل می کند ، هرچند باید دید آیا این فناوری به موقع برای آیفون ۱۳ آماده خواهد گردید یا خیر. (در همین حال ، کسانی که اپل واچ دارند از قبل گزینه دیگری برای ماسکدار دارند) باز کردن قفل آیفون از iOS 14.5 . .

و در ضمن ، آنچه در مورد آیفون ۱۲ باید بدانید اینجاست:

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت