EA Play Live: Madden، Battlefield 2042 ، یک بازی Dead Space که شایعه شده است. نحوه تماشای نمایش

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 چه خبر از EA می آید

چه خبر از EA می آید؟


EA

EA در ژوئن از E3 خارج گردید و بار دیگر روز خود را برای نمایش بازی های خود خواهد داشت. نمایش تابستانی این شرکت به روزرسانی برخی از بازی های اعلام گردیده و احتمالاً چند شگفتی را ارائه می دهد.

EA Play Live امروز اتفاق می افتد و بازی های آینده از جمله Madden NFL 22 ، Battlefield 2042 و Apex Legends را به نمایش می گذارد. همچنین شایعه ای مبنی بر بازپرداخت یکی از ترسناک ترین بازی های تاریخ ، Dead Space ، توسط این شرکت وجود دارد.

چه زمانی EA Play Live شروع می شود؟

EA Play Live امروز ساعت ۱۰ صبح PT (1 بعدازظهر ET) آغاز می شود. میزبان این برنامه WWE Superstar Xavier Woods خواهد بود ، همچنین به عنوان Austin Creed شناخته می شود.

کجا می توانم EA را تماشا کنم پخش زنده؟

EA نمایش را از طریق کانال های YouTube و Twitch خود پخش می کند. سایت خواهر ما GameSpot نیز این رویداد را در کانال YouTube خود پخش می کند.

چه بازی هایی در EA Play Live نشان داده می شوند؟

انتظار دارید که Battlefield 2042 زمان زیادی برای نمایش داشته باگردید. بازی چند نفره مقیاس بزرگ DICE امسال با نبردهای ۱۲۸ نفره حتی بزرگتر گردیده است. بازی های ورزشی همیشه در هر رویداد EA داده می شوند – به خصوص با بازی های المپیک توکیو که از جمعه شروع می شود – بنابراین به دنبال یک احتمال اتصال در سری FIFA و آخرین بازی های Madden NFL باشید. همچنین ، انتظار داشته باشید جزئیات بیشتری در مورد فصل بعدی Apex Legends ، که از ۳ آگوست آغاز می شود

شگفتی بزرگ نمایش می تواند بازسازی Dead Space باگردید. گزارش های منتشر گردیده از ژوئن به بازگشت سریال ترسناک علمی-تخیلی اشاره داشت که ممکن است توسط استودیوی Motive ، توسعه دهنده جوخه های جنگ ستارگان ، مدیریت شود. آخرین ورود این سری در سال ۲۰۱۳ با بازی Dead Space 3 انجام گردید که مانند بازی های قبلی بازیکنان را به خود جلب نکرد.

آنچه در EA Play Live نشان داده نخواهد گردید یک بازی جدید جنگ ستارگان و جزئیات بیشتر در مورد اسکیت ۴ است. حسابهای رسمی EA Star Wars و اسکیت توییتر اسکیت در آنجا توییت کرد هیچ چیز جدیدی از هر دو حق رای در EA Play نباشید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت