گوگل TicWatch را تأیید می کند ، Fossil در سال ۲۰۲۲ به روزرسانی های Wear OS 3 را دریافت می کند

2021-07-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 new-unified-platform-one-ui-watch-app-ecosystem-mp4-00-00-29-10-still002

Wear OS 3 به زودی به تماشای سامسونگ می آید ، اما در ساعت های دیگر برنده می شود ” تا سال ۲۰۲۲ وارد شوید.

نسخه جدید Wear OS با رمزعبور سامسونگ Google به طور رسمی Wear OS 3 نامیده می شود و به زودی در نسل بعدی Galaxy Watch سامسونگ نمایش داده خواهد گردید. اما برای بسیاری از دارندگان ساعت تا سال ۲۰۲۲ نمی رسد. یا اینکه شما به هیچ وجه نمی توانید نرم افزار جدید را دریافت کنید.

آخرین اخبار مربوط به به روزرسانی جدید Google است که باعث می شود ساعت ها واجد شرایط برای نسخه بعدی Wear OS. طبق گفته های گوگل ، که اطلاعات را با CNET به اشتراک گذاشته است ، Mobvoi's TicWatch Pro 3 GPS ، TicWatch Pro 3 cellular و TicWatch E3 این نسخه را همراه با ساعتهای هوشمند نسل بعدی Fossil که این پاییز ارائه می شوند ، ارتقا می دهند. اما این به روزرسانی نرم افزاری در سال ۲۰۲۱ عرضه نخواهد گردید. در عوض ، در اواسط سال آینده خواهد بود.

Fossil اوایل سال جاری اخبار مربوط به ساعت های هوشمند نسل بعدی خود را با CNET به اشتراک گذاشت ، اما اکنون به نظر می رسد که ساعت های Fossil (و Mobvoi) برای شروع Wear OS 3 نخواهند داشت ، در عوض آنها گزینه ای برای ارتقا دارند. سیستم عامل در “اواسط تا نیمه دوم سال ۲۰۲۲”.

Google همچنین هگردیدار می دهد که به روزرسانی سیستم عامل شامل یک راه اندازی مجدد کامل به تنظیمات کارخانه است ، و برای برخی از ساعت ها “تجربه کاربر” تحت تأثیر قرار می گیرد ، که نشان می دهد برخی از افراد می توانند انتخاب کنند برای حفظ نسخه قبلی Wear OS. Google توضیح نمی دهد که این تجربه های “تأثیر پذیر” چه خواهد بود ، اما از طریق ایمیل به CNET گفت که “در زمان بروزرسانی بیشتر به اشتراک می گذارد تا کاربران بتوانند تصمیم آگاهانه بگیرند.”

سایر ساعتهای Wear OS دریافت نخواهند کرد همانطور که گوگل قبلاً از آن استفاده کرده بود ، از سیستم عامل ۳ استفاده کنید ، اما برخی از ویژگی های نرم افزاری آینده همچنان انتظار می رود ، با به روزرسانی های امنیتی حداقل “دو سال از زمان راه اندازی دستگاه”.

انتظار می رود سامسونگ جدیدترین Galaxy Watch خود را در ۱۱ آگوست در طی آن تابستان رویداد بسته بندی نگردیده . این ساعت دارای Wear OS 3 گوگل خواهد بود ، و این تنها ساعت Wear OS 3 است که برای سال ۲۰۲۱ تأیید گردیده است. گوگل تأیید نمی کند که امسال سایر ساعتهای Wear OS 3 انتظار می رود یا خیر ، اما در حال حاضر به نظر می رسد ممکن است سامسونگ دارای یک ساعت باگردید پنجره اختصاصی مشارکت Wear OS.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت