بازی EA Play Live: Dead Space ، نسخه Battlefield 2042 Portal و موارد دیگر

2021-07-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 ایزاک در حال بازگشت است.

مشاوره صوتی برای بازیکنان Dead Space.


EA

EA Play Live در روز پنجشنبه برخی از بازی های این شرکت را به زودی به نمایش می گذارد. آشکارترین نمایش بازگشت بازی ترسناک زنده ماندن علمی-تخیلی Dead Space بود.

به میزبانی WWE Superstar Xavier Woods ، همچنین به عنوان Austin Creed شناخته می شود ، ۴۵ دقیقه EA Play Live جزئیات جدیدی از بازی های آینده مانند Battlefield 2042 ، Apex Legends و Lost in Random را نشان می دهد. این همچنین نشان داد Grid Legends ، یک بازی جدید مسابقه ای از Codemaster ، و بازسازی Dead Space.

در اینجا یک نمایش کامل از این نمایش است. برای بازی های مسابقه ای آن. روز پنجشنبه ، توسعه دهنده ورودی بعدی در سری Grid خود ، Grid Legends را فاش کرد. عنوان جدید در سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد گردید ، طیف گسترده ای از مسابقات شامل اتومبیل های عضلانی ، سهام و F1 و همچنین یک داستان داستانی یکپارچه با بازیگران اسیر حرکتی.

 Grid Legends

EA

Apex Legends Emergence

فصل بعدی Apex Legends ، لقب Emergence ، دارای Seer است ، بازیکنان جدید Legend می توانند برای یک مسابقه انتخاب کنند. Seer می تواند از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده کند که می توانند در طول نبرد اطلاعات را جمع آوری کنند و اگر به درستی بازی شوند می توانند به صورت پنهان کاری باقی بمانند. ظهور همچنین باعث تغییراتی در نقشه های بازی و حالت آرنا با رتبه بندی می شود. فصل جدید در تاریخ ۳ اوت

 Apex Legends Seer

EA آغاز می شود

گمگردیده در تصادف

در دنیای تصادفی ، یک ملکه Odd را ربود ، و نجات او به خواهرش حتی بستگی دارد. برای کمک به Even Dicey است ، یک تاس زنده که می تواند قدرت خود را برای مسدود کردن دشمنان یا خسارت های بزرگ فراهم کند.

 گمگردیده در تصادف

EA

Battlefield 2042

بازی بزرگ تیرانداز نظامی ۱۲۸ نفره DICE در آستانه بازگشت به آینده است. Battlefield Portal یک حالت جدید است که به بازیکنان امکان می دهد با استفاده از نقشه ، سلاح ، وسایل نقلیه و سربازان بازی های قبلی Battlefield ، از جمله Battlefield 1942 ، Battlefield 3 ، Battlefield Bad Company 2 و Battlefield 2042. مسابقات خود را انجام دهند. [۱۹۶۵۹۰۲۶] Battlefield Portal ” height=”616″ width=”1092″/>


EA

Dead Space Remake

EA با رونمایی از بازسازی Dead Space به نمایش پایان داد. Motive در حال توسعه بازی است و قصد دارد کلاسیک ترسناک بقا ۲۰۰۸ را از ابتدا بازسازی کند. فقط یک تیزر کوتاه نمایش داده گردید. نسخه بازسازی گردیده فقط برای PS5 ، کنسول های سری Xbox و رایانه های شخصی خواهد بود.

 بازسازی فضای مرده

EA

آنچه در EA Play Live نشان داده نگردید ، یک بازی جدید جنگ ستارگان و جزئیات بیشتر درباره اسکیت ۴ بود. حساب های رسمی EA Star Wars و اسکیت توییتر اسکیت در توییتر وجود دارد هیچ چیز جدیدی از هر دو حق رای در EA Play وجود ندارد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت