EA تأیید می کند که بازسازی Dead Space به سمت PlayStation 5 ، Xbox Series X و PC انجام شده است

2021-07-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 3858560-3854160-gs-deadspace-remake-v3-site

بازی ترسناک موفق EA در حال بازسازی است


Electronic Arts

پس از ماه ها گمانه زنی ، الکترونیک آرتز تأیید کرد که در حال کار بر روی بازسازی بازی محبوب خود Dead Space در سال ۲۰۰۸ است. این شرکت در مورد زمان عرضه مجدد آن چیزی نگفته است ، اما گفته است که این نسخه فقط برای کنسول های نسل بعدی ، از جمله PlayStation 5 سونی ، Xbox Series X و Series S مایکروسافت و رایانه در دسترس خواهد بود.

” Phillippe Ducharme ، تهیه کننده ارگردید Dead Space برای EA ، در بیانیه ای گفت: “بازگشت به نسخه اصلی و داشتن فرصتی برای انجام این کار در کنسول های نسل بعدی ، همه اعضای تیم را هیجان زده کرد.”

این خبر در جریان EA Play livestream این شرکت منتشر گردید ، جایی که از جدیدترین عناوین محبوب خود از جمله بازی تیراندازی آنلاین خبر داد Apex Legends و عنوان شبیه سازی جنگ آینده Battlefield 2042.

Dead Space آخرین عنوان از سری عناوینی است که کمپانی های بازی ویدیویی در تلاش برای بازنگری در بزرگترین بازدیدهای خود به آن متوسل گردیده اند. اگرچه این کاری است که کمپانی های بازی سازی سال ها با موفقیت های مختلف انجام داده اند ، اما برخی از توسعه دهندگان دریافته اند که این بازی مناسب ، علاقه زیادی دارد. برای Square Enix ، آن بازی Final Fantasy VII بود ، یک حماسه ماجراجویی که یکی از تأثیرگذارترین عناوین در تمام دوران ها محسوب می شود. تکرار جدید آن ، با نام مناسب Final Fantasy VII Remake ، نمره برتر کمیاب را از سایت خواهر CNET GameSpot کسب کرد ، که می گوید بازی یک بازی “اساسی” است. دن و بوم از CNET آن را “ نامه ای عاشقانه ” به نسخه اصلی خواند.

EA جزئیات زیادی در مورد Dead Space جدید خود ارائه نداده است ، اگرچه این شرکت گفته است که “بهبودهایی در گیم پلی بازی” ، در حالی که به اصل خود وفادار مانده است. ” سه گانه اصلی Dead Space توسط Visceral Games ساخته گردیده است که در سال ۲۰۱۷ پس از لغو عنوان مربوط به جنگ ستارگان که روی آن کار می کرد ، بسته گردید. این تکرار جدید توسط EA Motive در حال ساخت است که بازی محبوب سگ سفینه فضایی Star Wars: Squadrons را توسعه داده و روی Star Wars: Battlefront II کار کرده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت