فیلم بعدی جوردن پیل نوپ نام دارد

2021-07-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-927235962.jpg

آنجلا ویس / گتی ایماژ

فیلم بعدی جوردن پیل نوپ نام دارد. Peele که آخرین بار با فیلم ۲۰۱۹ Us مخاطبان را به وحشت انداخت ، نام و پوستر رسمی فیلم را در یک پست توییتر روز پنجشنبه فاش کرد.

Nope قرار است یک سال از آن به نمایش در آید اکنون ، در ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۲٫ پوستر عنوانی به ما می دهد ، اما چیز دیگری در مورد کارگردانی بعدی Peele نشان نمی دهد. این ابر تاریکی را نشان می دهد که بیش از یک شهر آویزان است و به نظر می رسد یک رشته از پرچم های مثلثی را که می توانید در یک نمایشگاه اتومبیل ببینید ، دنبال می کند. تگ لاین تلنگر را “وحشتی تازه از ذهن” Peele می داند. این فیلم ساز پوستر را با یک شکلک ابر ساده همراه کرد.

در این فیلم دانیل کالوویا حضور خواهد داشت ، وی همچنین در اولین کارگردانی Peele در سال ۲۰۱۷ ، “بیرون برو” بازی کرد. ککه پالمر؛ و استیون یون ، که در سال ۲۰۲۱ نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر گردید. پوستر می گوید که فقط در سینماها راه اندازی می شود.

نویسنده و کارگردان Peele با فیلم Get Out موفق به کسب وحشت گردید که برنده اسکار بهترین فیلمنامه گردید. او این کار را با ما دنبال کرد ، یک فیلم ترسناک دیگر. پیش از شروع کارگردانی فیلمهای ترسناک ، پیل سریالهای Key و Peele را در سریال کمدی مرکزی خلق کرد و بازی کرد.

ما هنوز از تاریخ اکران نوپ فاصله داریم ، اما طرفداران Peele طعم بسیار کمی از آنچه در آینده خواهد آمد را دارند.

تصحیح ، ۱۲:۴۶ ب.ظ. PT: نسخه اصلی این داستان باعث افتخار افتخار اسکار استیون یون گردید. او نامزد بهترین بازیگر گردید. آنتونی هاپکینز برنده گردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت