Grid Legends فاش کرد ، و شما در حال رفتن به برخی از درام های مسابقه ای به سبک Survive هستید

2021-07-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

حق رای دادن Grid از زمان بازی اصلی که روی رادارهای بازیکنان افتاد و باعث ایجاد یک حس خوب گردیده بود ، دیگر … سابقه نداشته است. با وجود چندین بار ورود به سری ، هیچ چیز جذابیت بازی اول را جلب نکرده است. Grid Legends را وارد کنید ، که توسعه دهنده Codemasters و ناشر Electronic Arts روز پنجشنبه آن را فاش کرد.

ما هنوز گیم پلی نداریم ، فقط یک تریلر آشکار داریم ، اما در اصل ، پخش کننده “جلو و مرکز یک پرواز روی دیوار است” مستند ، “طبق اعلامیه بازی. این کاملاً احساس می شود که توسعه دهندگان به موفقیت Netflix و Drive For Survive فرمول یک نگاه کرده اند. خیلی دوست دارم. امیدوارم که یک خط داستانی و درام در این آخرین ورودی از گیم پلی جامد دور نماند.

گذشته از فرضیه داستان ، ما می دانیم که سری Grid World در جدیدترین بازی بازگشت می کند و انواع کلاس های مسابقه برگزار می شود. این بازی با اتومبیل های چرخ باز ، اتومبیل های عضلانی ، رانش و سایر موارد ، به نظر می رسد همه این موارد را پوشش می دهد. موارد دلخواه طرفداران شبکه وقتی که به مسابقات اتومبیلرانی می رسد نیز برمی گردند. مدارهای خیابانی در سانفرانسیسکو ، پاریس و دیگر شهرهای بزرگ ، و مسابقات پیست اتومبیلرانی در دنیای واقعی ، همگی روی داکت قرار دارند. در همین حال ، پیش نمایش تریلر فوق را ببینید. ] واقعی گردیدن با Gran Turismo در ژاپن۳۱:۳۹

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت