Rivian دومین کارخانه تولید ایالات متحده برای وسایل نقلیه الکترونیکی ، باتری ها را احداث می کند

2021-07-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

سایت تولید دیگری در حال آمدن است.


ریویان

Rivian آماده گسترش گسترده است. رویترز روز پنجشنبه ابتدا گزارش داد که استارت آپ ماشین الکتریکی به دنبال ساخت کارخانه جدید مونتاژ خودرو در ایالات متحده است. سایت جدید دومین تأسیسات تولیدی آن در ایالات متحده پس از تبدیل کارخانه سابق میتسوبیشی در سابق میتسوبیشی در خواهد بود. سخنگوی ریویان در بیانیه ای گفت: “ما مشتاقانه منتظر همکاری با جامعه حامی و پیشرو فناوری هستیم تا بتوانیم مشاركتی به همان شكلی را كه با نرمال در ایلینوی داریم ، ایجاد كنیم.”

سخنگو درباره جزئیات دیگری كه در رویترز فاش گردید صحبت نكرد. گزارش ، اما بسیاری از ایالات در حال حاضر در مناقصه برای تجارت Rivian هستند. رویترز با استناد به چهار منبع آگاه از این برنامه ها ، گفت که هرگونه اعلام رسمی هنوز ماه ها با آن موافق نیست و می تواند در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا به تأخیر بیفتد. طبق گزارشات ، این سایت به ۲۰۰۰ هکتار زمین نیاز دارد تا روزی برای تولید خودروهای الکتریکی و سلولهای باتری به تولید سلول های الکتریکی و باتری بپردازد. بعلاوه ، این پروژه خواستار این است که سایت در اسرع وقت به سمت خنثی گردیدن کربن برود.

مشخص نیست که آیا سایت تولید جدید خطوط موجود برای تولید در ایلینوی را تکمیل می کند یا این وسایل نقلیه ، وسایل نقلیه اضافی را از استارتاپی جوان ، اما پرزرق و برق. Rivian اخیراً به ترتیب از ژوئیه تا سپتامبر و اواخر پاییز به ترتیب تحویل وانت الکتریکی R1T و R1S خود را به تأخیر انداخت. این شرکت همچنین مشغول بیرون راندن ون های تحویل الکتریکی برای یکی از بزرگترین سرمایه گذاران خود است: آمازون.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت