اینستاگرام برای محافظت در برابر آزار و اذیت ، ویژگی جدید محدودیت ها را آزمایش می کند

2021-07-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 004-instagram-app-logo-on-phone-2021

Sarah Tew / CNET

آدام ماسری ، رئیس اینستاگرام ، با استناد به “موج نژادپرستی” در پی باخت انگلیس به ایتالیا در مسابقات قهرمانی فوتبال یورو ۲۰۲۰ ، که سه بازیکن سیاهپوست تیم انگلیس را با آزار و اذیت فوری بصورت آنلاین و خاموش مواجه کرد ، ویژگی جدیدی را با هدف محافظت در برابر ترول ها اعلام کنید. این ویژگی که Limits نامیده می شود ، به کاربران امکان می دهد در صورت احساس هدف گیری ، تعاملات ورودی را موقتاً متوقف کنند.

موسیری در یک ویدیوی تقریباً سه دقیقه ای که روز پنجشنبه منتشر گردید ، توضیح داد: “نژادپرستی و سخنان نفرت انگیز در اینستاگرام جایی ندارند” “مردم باید احساس راحتی کنند. اگر قصد استفاده از اینستاگرام را دارند و برای کار با همه چیز باید احساس امنیت کنند.”

برای این منظور ، موسری می گوید ، اینستاگرام با ویژگی جدید دو هدف را دنبال می کند: اول ، کاهش هرچه بیشتر آزار و اذیت در سیستم عامل ، و دوم ، ارائه ابزار که اهداف آزار و اذیت می توانند برای محافظت از خود استفاده کنند.

ماسری گفت: “ما می دانیم که مردم گاهی اوقات در مواقع موقت دچار خطر و درد واقعی می شوند و می خواهیم به آنها ابزاری برای محافظت از خود در چنین شرایطی بدهیم.” [۱۹۶۵۹۰۰۸] ویژگی محدودیت های اینستاگرام در حال حاضر در کشورهای منتخب پیش از گسترش گسترده بالقوه در حال آزمایش است. در همین حال ، موصری گفت که کارهای بیشتری باید انجام شود ، هم از نظر کاهش سخنان نفرت در پلتفرم ، و هم امکان استفاده از کاربران برای محافظت از خود در برابر آن.

“انتظار دارید در ماه های آینده در هر دو جبهه بیشتر از ما بشنوید ، “او گفت.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت