در LA گم شده اید؟ سازمان آتش نشانی می تواند شما را با فناوری مکان What3words پیدا کند

2021-07-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 What3words فناوری موقعیت مکانی برای پاسخ به شرایط اضطراری

What3words به هر ۵۷ تریلیون قطعه ۱۰ فوت مربع بر روی زمین برچسب های سه کلمه ای اختصاص می دهد. اکنون سازمان آتش نشانی لس آنجلس از این فناوری برای پاسخگویی در موارد اضطراری استفاده می کند.


What3words

اگر در ماموت گریفیت پارک لس آنجلس گم شوید ، ارسال پیام کوتاه به سه کلمه می تواند به شما در یافتن راه کمک کند. آتش نشانی دومین شهر بزرگ کشور اعلام کرد که با What3words همکاری کرده است ، یک مکان شروع دیجیتالی که به هر نقطه از کره زمین یک نام سه کلمه ای منحصر به فرد و ساده می بخگردید.

سازمان آتش نشانی لس آنجلس What3words را آزمایش می کرد از سال ۲۰۲۰ ، با استفاده از این فناوری مکان هایی را که تیم های اضطراری باید به آنها دسترسی پیدا کنند ، حتی اگر سایت ها آدرس معمولی نداشته باشند ، مشخص کنند. بخش ۳،۳۰۰ کارمندی در ابتدا جذب این فناوری گردیده بود زیرا برای حوادث در بیابان ، جایی که مردم می توانند به شما بگویند که در کجا پارک کرده اند اما نمی توانند آدرس ارائه دهند ، مفید است. خبرنامه موبایل CNET برای آخرین اخبار و بررسی های تلفنی.

اکنون این فناوری در پردیس های دانشگاه ، استادیوم ها ، آبراه ها و پارکینگ های عظیم Home Depot استفاده می شود. این بخش همچنین می خواهد What3words را بهتر با حوادث آزادراه ها کار کند و همچنین سایر تأمین کنندگان فناوری خود را به پشتیبانی What3words اضافه کند. قبل از آن فکر کنید ، “اسکات پورتر ، مدیر ارگردید اطلاعات LAFD گفت.”

این همکاری نمونه دیگری از تأثیر عمیق فناوری دیجیتال بر زندگی ما است. توانایی تلفن های هوشمند ما در تعیین مکان ما ، به علاوه یک پوشش شبکه تلفن همراه به طور پیوسته گسترده تر ، به این معنی است که می توان کمک را با سهولت بیشتری احضار کرد. سیاره. به عنوان مثال ، ورودی Universal Studios 'Revenge of the Mummy ride در frames.lamps.chest است. (این سایت درست در شمال ایستگاه LAFD 51 در amused.frogs.harsh قرار دارد). این فناوری اختصاصی است اما استفاده از آن در برنامه یا وب سایت شرکت برای مصرف کنندگان رایگان است.

ارائه برچسب منحصر به فرد برای هر نقطه از کره زمین ایده جدیدی نیست ، همانطور که سیستم طول و عرض جغرافیایی چند صد ساله نشان می دهد. پورتر گفت ، اما مختصات طولانی مدت دارای نقایص جدی هستند. این شامل دشواری یافتن مختصات با تلفن و به اشتراک گذاشتن مختصات با اعزام کنندگان و پاسخ دهندگان اضطراری است.

پورتر گفت: “مقابله با کار طولانی مدت دشوار است و مملو از خطا است.” “با ۱۶ رقم ، شما یک اشتباه می کنید و در یک قسمت کاملا متفاوت از جهان هستید.”

LAFD مکان های What3words را از چهار طریق دریافت می کند.

اولین تماس از طریق ۹۱۱ تماس با تلفنهای آندروید یا آیفون است. در بسیاری از این موارد ، سیستم RapidSOS به طور خودکار مکان دقیق را به بخش گزارش می دهد ، که نرم افزار ردیابی جغرافیایی آن را به طور خودکار به یک مکان What3words موجود در گزارش حادثه تبدیل می کند. دوم ، توزیع کنندگان می توانند یک پیام متنی با پیوندی ارسال کنند که آدرس سه کلمه ای را برای توزیع کننده بازیابی کند.

همچنین افراد می توانند از برنامه What3words برای یافتن مکان خود استفاده کنند. سرانجام ، علائم و نشانه های بیشتری ، به ویژه در مناطق وحشی ، مکان های What3words را شناسایی می کنند.

What3words همچنین در بسیاری از اتومبیل ها ساخته گردیده و در سیستم های پستی برخی کشورها مورد استفاده قرار می گیرد. آخرین سرمایه گذار این شرکت ، ایکیا ، به فناوری تحویل بسته علاقه مند است.

“کریس شلدریک” مدیر اجرایی What3words در مورد غول مبلمان گفت: “آنها در حال تحویل آنلاین در سطح بین المللی هستند.” “آنها می بینند که ما چگونه در تغییر آدرس ورودی برای تجارت الکترونیکی و تدارکات عمل می کنیم.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت