تیم های NFL با شیوع COVID-19 در میان بازیکنان واکسینه نشده ممکن است بازی های این فصل را واگذار کنند

2021-07-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Denver-Broncos-New-Orleans-Saints

Denver Broncos مجبور بود در بازی با نیو اورلئان ساینتس در ماه نوامبر بدون یارهای پشت خط خود بازی کند. کندال هینتون (وسط) به عنوان بازیکن خط حمله وارد میدان گردید. او به طور معمول گیرنده وسیعی است اما در کالج QB را نیز بازی می کند.


متیو استوکمن / گتی ایماژ

برای به روز ترین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت های WHO و CDC مراجعه کنید.

شیوع COVID-19 در میان بازیکنان واکسینه نگردیده NFL در این فصل آینده می تواند منجر به ضربه تیم ها با ضررهای خودکار شود و پیامدهای زیادی برای صعود به پلی آف و Super Bowl داشته باگردید. این مطابق یادداشت NFL است که گزارش گردیده روز پنجشنبه به همه تیمها ارسال گردیده و اولین بار توسط تام پلیسرو گزارشگر شبکه NFL در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته گردیده است.
– تیم آلوده در صورت نقض پروتکل ها برای بذر پلی آف ضرر می کند ، با مجازات مالی و مجازات های اضافی روبرو می شود

– بازیکنان هر دو تیم حقوقی دریافت نمی کنند

بیشتر👇👇 https: // t.co/sTZlI57cdzuesit19459009 برگزیده گردیده – Tom Pelissero (TomPelissero) 22 ژوئیه ۲۰۲۱

“اگر بازی در برنامه ۱۸ هفته فعلی قابل برنامه ریزی مجدد نباگردید و به دلیل شیوع Covid در میان افراد غیر لغو شود بازیکنان واکسینه گردیده در یکی از تیم های رقیب ، باشگاهی که شیوع داشته باگردید مسابقه را واگذار می کند “.

علاوه بر جبران خسارت اتوماتیک ، ممکن است تیم نیز جریمه شود.

نمایندگان NFL بلافاصله به درخواست نظر پاسخ ندادند.

در یادداشت کمتر مشخص است که در صورت شیوع در بین بازیکنان واکسینه گردیده ، یا نوعی ترکیبی از بازیکنان واکسینه گردیده و واکسینه نگردیده ، چه اتفاقی می افتد.

“اگر یک باشگاه به دلیل افزایش COVID در افراد واکسینه گردیده نتواند بازی کند ، سعی خواهیم کرد بار اقتصادی و اقتصادی هر دو تیم شرکت کننده را به حداقل برسانیم”.

NFL قبلاً اعلام کرده است که هفته هجدهم را به برنامه لیگ خود در این فصل اضافه می کند ، با هر تیم در مجموع ۱۷ بازی منظم و غیر پلی آف برای بار اول. این یادداشت تأکید می کند که لیگ پیش بینی نمی کند یک هفته نوزدهم اضافه شود تا بازی های برنامه ریزی مجدد برگزار شود.

به نظر می رسد سیاست واکسن راهی برای واکسیناسیون گسترده بازیکنان است بدون اینکه کاملاً به آن احتیاج داشته باگردید.

به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، فصل قبل شاهد چندین سناریوی عجیب و بی سابقه بود. بیشتر بازی ها در استادیومی انجام می گردید که یا خالی بودند و یا فقط چند هزار هوادار از راه دور در جامعه حضور داشتند. چندین بازی به دلیل شیوع مجدد برنامه ریزی گردید ، اما هیچ یک لغو نگردید و هیچ تیمی مجبور به شکست نگردید.

با این حال ، چند بازی عجیب و غریب و عدم تطابق وجود داشت که ممکن است به دلیل کنار گذاشته گردیدن بازیکنان به دلیل شیوع ، از دست رفته باگردید. از همه قابل توجهتر ، دنور برونکوس در بازی ای که در آن حضور همه بازیکنان خط حمله Broncos ممنوع بود ، به راحتی به نیواورلئان ساینتس باخت. یک بازیکن تمرین-تیم برای بازی در این رده بالا رفته بود و ضربه محکم و ناگهانی ضربه عقب به عقب می رسید.

استراتژی موفقیت آمیز نبود و دنور ۳۱-۳ شکست خورد. امسال به نظر می رسد تیم ها ممکن است مجبور شوند از چنین تحقیری جلوگیری کنند و فقط L را به طور خودکار بگیرند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت