دوچرخه الکترونیکی تاشو Fiido X شگفت انگیز به نظر می رسد اما همچنان کاربردی است و از ۸۹۸ دلار شروع می شود

2021-07-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 fiido-x

فیدو

Fiido تولید کننده دوچرخه برقی تاشو Fiido D11 است که سال گذشته در Indiegogo تأمین اعتبار گردید و بیش از یک میلیون دلار درآمد کسب کرد. با امید به موفقیت در این موفقیت ، Fiido دومین کمپین خود را در Indiegogo برای Fiido X و Fiido X-Lite راه اندازی کرد – و هزینه این کمپین در مدت یک ساعت کاملاً تأمین گردید.

با یک مکانیزم تاشوی ظریف که در قاب آلیاژ منیزیم قرار دارد ، باتری به صورت احتیاط آمیز در پست صندلی قرار می گیرد و کابل ها از داخل قاب عبور می کنند. این باعث می شود Fiido X به یکی از تمیزترین دوچرخه های الکترونیکی تاشو که تاکنون دیده ام باگردید. سه مدل وجود دارد: Fiido X ، نسخه Fiido X (ایالات متحده) و Fiido X-Lite. همه آنها با سیستم امنیتی Fiido حمل می شوند که باتری را از طریق کد عبور در قاب قفل می کند. کد را می توان دقیقاً در زیر صندلی وارد کرد که مکانیسم قفل را آزاد می کند.


فیدو

هر سه دوچرخه نیز به نمایشگرهای LED ضد آب ، درگاه شارژ ، میل لنگ ۵۲ دندانه ای و یک کاست هفت سرعته شیمانو در عقب. همه مدل ها به سنسور گشتاور مجهز گردیده و روی لاستیک های ۲۰ اینچی رول می شوند و همچنین دارای چراغ های یکپارچه هستند.

هر دو مدل Fiido X و ایالات متحده مجهز به ترمز دیسک هیدرولیک و یک باتری ۳۶ ولتی ، ۱۱٫۶-Ah هستند که در مدت ۷ ساعت قابل شارژ است. Lite دارای ترمز دیسک کابلی و یک باتری ۳۶ ولتی ، ۵٫۸-Ah است که در مدت ۴ تا ۵ ساعت قابل شارژ است. Fiido X و Lite حداکثر سرعت کمک ۱۵٫۵ مایل در ساعت دارند و با یک موتور ۲۵۰ وات ارائه می شوند ، در حالی که نسخه آمریکایی X دارای حداکثر سرعت کمک ۱۹٫۲ مایل در ساعت و یک موتور ۳۵۰ وات است.


فیدو

در حال حاضر برای پیش سفارش از Indiegogo با نرخ زود پرنده و فوق العاده زود پرنده در دسترس است. Fiido X با قیمت ۱،۹۹۹ دلار به فروش می رسد اما ۴۵٪ تخفیف در سطح فوق العاده زود پرنده ۱۰۹۸ دلار و ۳۵٪ تخفیف برای پرنده اولیه است که قیمت آن ۱،۲۹۸ دلار است. Fiido X-Lite با قیمت ۱۷۹۶ دلار فروخته می شود و برای سطح فوق العاده زود پرنده (۸۹۸ دلار) و پرنده زودهنگام با تخفیف ۳۸٪ (۱۰۹۸ دلار) تا زمان آخرین عرضه ۵۰٪ تخفیف می خورد. قیمت فوق العاده زود پرنده برای X-Lite تقریباً به ۶۵۰ پوند و ۱۲۲۰ دلار استرالیا تبدیل می شود در حالی که Fiido X حدود ۸۰۰ پوند و ۱۴۹۰ دلار استرالیا تبدیل می شود.

انتظار می رود تمام سفارشات ثبت گردیده در سپتامبر ارسال شود. در حال حاضر من D11 را آزمایش می کنم و همچنین قصد دارم X را آزمایش کنم ، بنابراین به زودی برای بررسی کامل بررسی کنید.

مثل همیشه ، لطفا توجه داشته باشید که گزارش CNET در مورد سرمایه گذاری گسترده کمپین ها تایید پروژه یا سازندگان آن نیست. قبل از مشارکت در هر کارزار ، سیاست های تأمین سرمایه جمعی – در این مورد ، Indiegogo – را بخوانید تا از حقوق خود (و سیاست های بازپرداخت یا عدم وجود آن) قبل و بعد از پایان یک کمپین مطلع شوید. [۱۹۶۵۹۰۱۴]

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت