چرا امروز کلیپ های پورنو NSFW در سایت های معمولی ظاهر می شوند

2021-07-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 porn-2.png

پس از از بین رفتن VidMe ، سایتهایی که ویدیوهای آن را میزبانی می کردند اکنون ناخواسته میزبان جاسازی یک سایت پورنو بسیار NSFW هستند. تصاویر پورنوگرافی از این تصویر گرفته گردیده است.


ضبط صفحه توسط Daniel Van Boom / CNET

آیا VidMe را به یاد دارید؟ این یک سایت میزبانی و پخش ویدئو در سال ۲۰۱۴ بود که امیدوار بود بتواند با YouTube رقابت کند. در نهایت نتوانست رقابت کند و درهای مجازی خود را در سال ۲۰۱۷ بست. ظاهرا دامنه آن اخیراً توسط یک سایت پورنو ، ۵ ستاره HD پورنو خریداری گردیده است. نتیجه این است که وب سایت هایی که قبلاً از کلیپ های VidMe میزبانی می کردند اکنون دارای کلیپ هایی از فیلم های پورنو بسیار NSFW هستند.

کاربر توییتر دوکسی با کشف موضوعی به توییتر ، کشف کرد که نشان می دهد سایتهایی مانند واشنگتن پست ، مجله نیویورک ، هافینگتون پست و بیشتر همه دارای فیلم های ۵ ستاره HD در صفحات مقاله خود هستند. مادربرد دریافت که نسخه های بایگانی گردیده این داستان ها قبلاً VidMe را در جایی که اکنون پورنو است تعبیه کرده است.

به نظر می رسد در زمان نوشتن مقاله ، واشنگتن پست و هافینگتون پست این موضوع را اصلاح کرده اند. جاسازی پورنوگرافیک همچنان در مجله New York Magazine و همچنین نشریات دیگر مانند Complex پخش می شود.

این احتمالاً چشمگیرترین نمونه از خطرات ناشی از پوسیدگی لینک است. وبلاگ ها و سایت های خبری به طور منظم کلیپ های یوتیوب ، پست های فیس بوک و اینستاگرام و توییت ها را در مقالات قرار می دهند. نتیجه این است که مقالات قدیمی معمولاً پیوندهایی را به ویدیوهای حذف گردیده YouTube یا توییت های حذف گردیده دارند – که اخیراً به ویژه پس از اخراج رئیس جمهور دونالد ترامپ از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، رایج است.

پورنو ۵ ستاره HD برای اظهار نظر تماس گرفت اما بلافاصله پاسخی نداد.

کاربر توییتر که برای اولین بار این موضوع را کشف کرد ، اشاره کرد که می توانید VidMe + هر کلمه کلیدی و صفحه وب را که میزبان محتوای VidMe است ، اکنون با جاسازی های پورنو جایگزین کنید ، ظاهر خواهد گردید (من چند مورد از این طریق را پیدا کردم.) کاربران به سایت های موضوعی اضافه گردیدند که هنوز ناخواسته میزبان محتوای NSFW هستند.

آنها به CNET گفتند كه داكسی هنگام جستجوی محتوا برای صفحه الگوی رفتاری اینستاگرام خود دچار این مسئله گردید ، و یك صفحه فیس بوك را با تصاویر غیرقابل شناسایی پورنو کشف كرد. داکسی به CNET گفت: “من فکر می کنم فقط خنده دار است وقتی شرکت های چند میلیارد دلاری اینگونه” اشتباهات “مرتکب می شوند (و از این کار خلاص می شوند) اما احتمالاً دست به کار می شوند تا الگوریتم ها و فناوری خود را مقصر بدانند.” “از نظر من کاملا پوچ است.”

“چند نفر گفتند که این چیزی است که” پوسیدگی پیوند “نامیده می شود ،” داکسی اضافه کرد ، “هرگز این اصطلاح را نشنیده ام ، من یک فرد فنی نیستم. من فقط میم ها را به صورت آنلاین ارسال می کنم ”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت