تریلر New Dune دارای ۳ دقیقه جنون صحرا است

2021-07-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Chani in Dune

پیش پرده جدید Dune با برخی از نمایش های Zendaya's Chani باز می شود.


Warner Bros

Dune روز پنجشنبه پیش پرده جدیدی باورنكردنی دریافت كرد و در آن اقتباس آتی از رمان علمی تخیلی حماسه ۱۹۶۵ اثر فرانك هربرت را نشان داد. این فیلم در تاریخ ۲۲ اکتبر به سینماها و HBO Max وارد سینما می شود و طرفداران در سراسر ایالات متحده همچنین می توانند ۱۰ دقیقه اول در رویدادهای پیش نمایش IMAX را ببینند.

این فیلم داستان نبرد برای کنترل سیاره غبارآلود کویر Arrakis است که تنها منبع ادویه فوق العاده ارزشمند است (که به آن ملانژ نیز گفته می شود). این دارو می تواند عمر انسان را طولانی کند ، سطح فوق العاده انسانی را فراهم می کند و مسافرت سریعتر از نور را امکان پذیر می کند. ، شارلوت رمپلینگ ، دیو باوتیستا ، جیسون موموآ ، خاویر باردم ، جاش برولین و استلان اسکارسگارد.

آخرین نگاه ما به فیلم تقریباً یک سال پیش اتفاق افتاد ، زیرا از تاریخ انتشار دسامبر ۲۰۲۰ به دلیل همه گیری به عقب رانده گردید.

توسط برنده اسکار ، دنیس ویلنوو ، که قبلی کار fi شامل ورود باورنکردنی و Blade Runner 2049 است. او از تصمیم برادران وارنر برای اکران فیلم در HBO Max ناراضی بود و در Variety نوشت که فرصت کسب درآمد کافی نخواهد داشت و این استودیو “ممکن است فقط حق رای دادن Dune را کشته باگردید. ” دنباله ای برای تکمیل داستان رمان هربرت و همچنین مجموعه تلویزیونی Dune: The Sisterhood در نظر گرفته گردیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت