بهترین مستندهای آخر هفته برای تماشای Netflix

2021-07-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 naomiosaka-limitedseries-epis1-00-29-11-14-1.png

جدیدترین مستند ورزشی نتفلیکس دسترسی باورنکردنی به زندگی یکی از مشهورترین ورزشکاران کره زمین را فراهم می کند.


Netflix

Netflix مجموعه ای باورنکردنی از مستندها را در خود جای داده و دانستن اینکه از کجا شروع شود دشوار است. در اینجا سعی کردیم برخی از موارد دلخواه شخصی خود را برجسته کنیم. ما همچنین به راحتی آنها را با سبک جدا کرده ایم. شما خوش آمدید!

بیایید گیر کنیم – البته ، با جرم واقعی شروع کنیم!

جرم واقعی

سوفی: یک قتل در West Cork

 http://www.cnet.com یکی دیگر از مجموعه های مستند جنایی واقعی نتفلیکس ، Sophie: A Murder In West Cork ، پرونده Sophie Toscan Du Plantier ، هنرمند فرانسوی و تهیه کننده تلویزیون را دنبال می کند که در سال 1996 در West Cork ، ایرلند کشته گردید. اجرای عدالت برای قتل او دهه ها به طول انجامید و این مجموعه پرونده را دنبال می کند. </p>
</p></div>
<div class=

این یک سرقت است

 http://www.cnet.com/

Netflix

این یک سرقت در مورد Netflix است همانطور که بدست می آید . یک مجموعه چهار بخشی با تمرکز بر موزه ایزابلا استوارت گاردنر در بوستون ، این یک مستند در مورد یک دزد هنری است. Evil Genius را به خاطر می آورید؟ (که در این لیست نیز وجود دارد.) This Is A Robbery بسیار در آن سبک است. شروع قسمت اول مدتی طول می کگردید ، اما صبور باشید – این قسمت نتیجه خوبی دارد.

قتل در میان مورمون ها

 http://www.cnet.com/

Netflix

برخی از مستندهای جنایی واقعی اخیر Netflix بوده است کمی نفخ کرده و … یک جورهایی بد است؟

خوشبختانه قتل در میان مورمون ها بازگشت به شکل است. قطعاً این یکی را تماشا کنید.

پسران سام: نزول به تاریکی

 http://www.cnet.com/

Netflix

پسران سام: A Descent Into Darkness از بهترین مجموعه مستند جنایی واقعی نتفلیکس دور نیست (این افتخار متعلق به کیست که گرگوری کوچک را کشت) اما ارزش دیدن دارد. همچنین یکی از جدیدترین مستندهای این لیست است ، بنابراین اگر به دنبال چیزی کاملاً جدید برای فرو رفتن دندان های خود هستید ، می توانید کارهای بسیار بدتری را انجام دهید.

این سند در مورد پسر سام سام متمرکز است و این تئوری که قاتل به تنهایی کار نمی کند

Staircase

 http://www.cnet.com/

Netflix

ژانر مستند جنایی واقعی در این مرحله کاملاً اشباع گردیده است ، اما The Staircase برجسته است.

با تمرکز بر مایکل پیترسون و مرگ همسرش کاتلین ، راه پله چیزی فراتر از یک رمز و راز قتل است. این یک حماسه جذاب است که طی دهه های واقعی اتفاق می افتد ، مستندی که پیترسون را دنبال می کند و هر حرکت او را بررسی می کند ، اما به نوعی هنوز هم عینی باقی مانده است.

Who Gregory Little

 http://www.cnet.com/

Netflix

Who Killing Gregory Little »مستندی است با محوریت قتل هولناک گرگوری ویلمین. مسلماً بهترین مستند جنایی واقعی در Netflix است. این در مورد یک قتل است ، و تلاش برای حل آن قتل است ، اما این همچنین یک درس در بازنمایی رسانه ای و جنسیت وحشتناک است که مادر گرگوری مجبور گردید در پی قتل پسر خودش روبرو شود.

ساختن قاتل

 http://www.cnet.com/

Netflix

با مجموعه مستندهای جنایی و پادکست های واقعی که به بازار آمد در پی آن ، به راحتی می توان فراموش کرد که جهان یکبار به دلیل ساخت یک قاتل ذهن جمعی خود را از دست داد. از بسیاری جهات الگویی را ایجاد کرده است که اکنون بسیاری از مستندهای Netflix از آن پیروی می کنند. یک اصل واقعی.

The Keepers

 http://www.cnet.com/

Netflix

من بسیاری از جنایات واقعی را تماشا کرده ام مستندهای Netflix ، اما هیچ چیز به The Keepers نزدیک نگردیده است. یک داستان سرسام آور ، که در طول نسل ها نقل می شود ، که برای قربانیان احترام قائل است ، اما در تمام مدت جذاب است.

این داستانی در مورد قتل نامشخص کاترین سسنیک ، راهبه ای است که در یک مدرسه کاتولیک در بالتیمور تدریس می کرد ، اما نگهبانان فراتر از شما می روند ممکن است انتظار داشته باگردید و یک احتمال بالقوه از ادعاهای سو abuse استفاده جنسی را افشا کند.

قتل آمریکایی: خانواده بعدی درب

 http://www.cnet.com/

آماندا ناکس

 http://www.cnet.com/

Netflix

بسیاری از مردم فراموش کرده اند این مستند اما یک هومدنجر است. تمرکز آماندا ناکس بر قتل مشهوری است که ناکس به آن متهم گردید. اما فراتر از این ، این سند یک بررسی عالی از چگونگی گزارش رسانه ای است که می تواند پرونده را منحرف کند. تبعیض جنسی در اینجا بسیار وحشیانه بود.

Sport

Naomi Osaka

 http://www.cnet.com/

Netflix

Naomi Osaka به یکی از بهترین ها تبدیل گردیده است مشهور و صحبت گردیده در مورد ورزشکاران روی کره زمین. این مستند جذاب مراحل مختلف زندگی حرفه ای وی را بررسی می کند و دسترسی باورنکردنی به زندگی یک زن جوان را که با فشارهای ورزش و شهرت دست و پنجه نرم می کند ، ارائه می دهد. باید تماشا کرد.

آخرین رقص

 http://www.cnet.com/

Netflix

در سال ۲۰۲۰ ، در میانه یک بیماری همه گیر ، نتفلیکس این قطعه از کمال سند ورزشی را کنار گذاشت.

آخرین رقص در فصل قهرمانی NBA در فصل ۹۷-۹۸ بر شیکاگو بولز متمرکز است ، اما برای یک مستند که داستان زندگی ستاره اصلی آن ، مایکل جوردن را روایت می کند ، این یک نقطه پرش است.

در نتیجه ، بسیاری از آن انتقاد کردند که کمی متمرکز بر اردن است ، اما آخرین رقص یک مستند رویدادی بود که تا حد زیادی جنجال کرد.

ایکاروس

 http://www.cnet.com/

این مستند برنده اسکار یک بدگویی مطلق است.

ایکاروس کار خود را با افشای تأثیر داروهای تقویت کننده عملکرد بر عملکرد ورزشی آغاز می کند ، اما سلسله ای از وقایع ، مدیر برایان فاگل را به شبکه ای از ژئوپلیتیک ها و توطئه ها می کشاند. اگر بگوییم بیشتر آن را خراب می کند ، اما در نهایت فاگل مستندی ساخته است که تأثیر بسیار واقعی در درک ما از ورزش به طور کلی داشت. از این نظر ، ایکاروس یک بازی واقعی است.

Pelé

 http://www.cnet.com/

Netflix

منتشر گردیده در فوریه ۲۰۲۱ ، پله نگاهی خارق العاده به مسابقات جهانی یکی از مشهورترین بازیکنان فوتبال در طول تاریخ است.

از همه بهتر ، این مستندی است که مشت نمی زند. این س questionsالات سختی را از پله می پرسد ، از جمله سکوت او در هنگام کودتای نظامی که برزیل را برای چند دهه به دیکتاتوری تبدیل کرد. این مطمئناً در مورد فوتبال است ، اما تاریخچه پله تاریخ یک کشور است ، این مستند این را می فهمد.

Sunderland 'Til I Die

 http://www.cnet.com/

Speed ​​Cubers

 http: //www.cnet .com /

Netflix

اگر به دنبال یک مستند کمی جذاب تر هستید ، می توانید عملکرد بسیار بدتری نسبت به The Speed ​​Cubers داشته باشید ، نگاهی به جهان از روبیکس رقابتی … مکعب؟

طبیعت

دریای دریایی

 http://www.cnet.com/

Netflix

دریانوردی در رد پای چندین فیلم مستند متمرکز بر تأثیر گوشت خواری در محیط قرار می گیرد. این بار صنعت ماهیگیری جهانی در کانون توجه قرار گرفته است. همانطور که انتظار می رفت این موضوع کمی بحث و جدال همه ذینفعان را برانگیخته است – به نظر می رسد PETA ، Greenpeace و گروه های حفاظتی نمی توانند موافق باشند که Seaspiracy دقیق است یا منصفانه آن را تماشا کنید و تصمیم خود را بگیرید.

معلم هشت پا من

 http://www.cnet.com/

Netflix

هشت پا من معلم کریگ فاستر را دنبال می کند ، یک فیلمساز که یک سال در سواحل آفریقای جنوبی غواصی کرده و با یک اختاپوس تعامل داشته است. مطمئناً این یک فیلم طبیعت است ، اما همزمان مستندی است که برای ایجاد هیبت در بیننده طراحی گردیده است. به طور خلاصه ، اختاپی باورنکردنی است. اساساً بیگانگان کوچک روی زمین. این داستان رابطه ای بین انسان و طبیعت است اما یک دعوت الهام بخش برای عمل است: شگفتی موجود در اطراف شما را نادیده نگیرید.

سیاره ما

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

مستندهای طبیعت دیوید آتن بورو بسیار فراگیر هستند و در برابر خودآزمایی آسیب پذیر هستند ، اما به اعتقاد من ، این علامت عالی است. فقط سیاره زمین ، یکی دیگر از سندهای آتنبورو ، نزدیک می شود. اما من این را ترجیح می دهم.

سیاه چاله ها: لبه همه آنچه می دانیم

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659011] برای آن دسته از شما که وسواس زیادی از فضای خالی و خفیف و خالی از فضا را دارید ، Black Holes: The Edge of All We Know یک مستند عالی در مورد تلاش این دانش برای درک یکی از عجیب ترین قسمت های جهان شناخته گردیده است.

Tiger کینگ

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

زمان ممکن است تأثیر آن را کمرنگ کند ، اما وقتی تایگر کینگ برای اولین بار در Netflix منتشر گردید ، کل جهان نمی تواند در مورد آن صحبت کند

این یک نمایش است که به سرعت از حالت عجیب و غریب به کاملا باورنکردنی حرکت می کند. تایگر کینگ با تمرکز بر روی بازیگران شخصیت های فراموش نگردیدنی (و در نهایت خطرناک) ، زیر شکم عجیب پرورش گربه های بزرگ را بررسی می کند. مخاطبان خود را به مکان های عجیب و غریب می کشاند. کاملا فراموش نگردیدنی.

سیاست / تاریخ

عملیات Varsity Blues: رسوایی پذیرش کالج

 http://www.cnet.com/

Netflix

Operations Varsity Blues: رسوایی پذیرش دانشکده به تازگی منتشر گردیده است ، به شرط داشتن برخی از مستندهای اخیر نتفلیکس. خوشبختانه ، این به عنوان مثال سند اخیر هتل سیسیل نفخ ندارد ، اما هنوز هم می تواند از برخی اصلاحات استفاده کند.

عملیات Varsity Blues متمرکز بر تحقیقات FBI در مورد پذیرش دانشکده بود که بازیگر زن Felicity Huffman را به زندان انداخت. کارگردان آن کریس اسمیت پیش از این در مستند Fyre Festival کار کرده بود. این کاملاً جذاب نیست ، اما ارزش تماشای آن را دارد.

خانه را برانداز کنید

 http://www.cnet.com/

Sundance

صرف نظر از نظرات شما در مورد نماینده الكساندیا اوكاسیو- Cortez، Knock Down The House یک داستان باورنکردنی باورنکردنی است که نمی توان آن را از دست داد. با تمرکز بر نامزدهای مترقی زن در جریان مبارزات مقدماتی کنگره ۲۰۱۸ ، نگاهی بصیرانه به روند دموکراتیک است. این یک یادآوری الهام بخش است که ما باید برای مبارزه با صدای مردم عادی مبارزه کنیم.

Wild Wild Country

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

با این وجود بیش از حد طولانی و پف کرده ، Wild Wild Country یکی از جذاب ترین مستندهایی است که من در Netflix تماشا کرده ام.

این داستان از گورو هندی باگوان شری راجنیس ، که سعی در ایجاد یک کمون غول پیکر عظیم ، برای آنچه اساساً یک فرقه جنسی بود ، در ایالات متحده روایت می کند. این داستان عجیبی است که با افزایش سن به گونه ای غریبه می شود. درست مثل تایگر کینگ ، داستان به عمق عمیقی دست می زند که باور نخواهید کرد. گاهی اوقات این یک شعار است ، اما کشور وحشی وحشی کاملاً ارزشمند است.

سیزدهم

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659011] سیزدهم توسط آوا دوورنای مستندی حیرت انگیز است که داستان بردگی آمریکا و تأثیرات طولانی مدت آن را روایت می کند ، که بسیاری از آنها هنوز هم طنین انداز است.

در پی جنبش Black Lives Matter ، این مورد باید اجباری باگردید.

Five Came Back

 http://www.cnet.com/

Netflix

من کاملاً این مستند را دوست دارم. پنج کارگردان تحسین گردیده فعلی (از جمله استیون اسپیلبرگ و فرانسیس فورد کوپولا) به داستان ۵ کارگردان مشهور سینما از دهه ۳۰ و ۴۰ کمک می کنند که در جنگ جهانی دوم کار خط مقدم داشتند. این میراث آنها را در کنار تأثیر جنگ در یک داستان واقعاً جذاب از دوران طلایی هالیوود قرار می دهد.

Challenger: The Final Flight

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

این نگاه به انفجار چلنجر شاتل فضایی ناسا چیز جدیدی را به روی میز نمی آورد ، اما یک نگاه خوب تولید گردیده و خوش ساخت است که به حوادث غم انگیز ۱۹۸۶٫

این کار بسیار عالی است ، با دسترسی عالی و مصاحبه های صمیمی با افراد باقی مانده. ارزش تماشای آن را دارد.

American Factory

 http://www.cnet.com/

Netflix

یکی دیگر از برندگان اسکار Netflix ، این مستند اولین بار توسط تیم تولیدات بالاتر تولید گردیده باراک و میشل اوباما ساخته گردیده است.

American Factory داستان Fuyao را روایت می کند ، یک شرکت چینی که کارخانه ای در اوهایو ساخت که در کارخانه جنرال موتورز که اکنون تعطیل است ساکن است. شما باید این فیلم را تماشا کنید.

Jeffrey Epstein: Filthy Rich

 http://www.cnet.com/

Netflix

توسط این نکته اینکه همه ما به نوعی از داستان جفری اپستین درک کرده ایم اما جفری اپستین: Filthy Rich با تمرکز بر داستان بازماندگان سو. استفاده خود ، خدمتی عالی برای خود می کند.

بقیه …

Fyre: بزرگترین مهمانی که هرگز اتفاق نیفتاده است

 http://www.cnet.com/

The Cinemart / هولو

هولو همچنین یک مستند جشنواره Fyre عالی دارد ، اما من این مستند Netflix را ترجیح می دهم. برخلاف بسیاری از مستندهای نتفلیکس ، که به قسمت های چند بخشی کشیده گردیده و متورم گردیده اند ، این مستند در تمام طول آن تیز ، مستقیم و طلای جامد است.

چه اتفاقی افتاد ، خانم سیمونه؟

 http: //www.cnet. com /

Netflix

در اینجا چیز زیادی نمی گویم. نینا سیمونه افسانه است و این شاید یکی از بهترین مستندهایی باگردید که دیده ام.

هک بزرگ

 http://www.cnet.com/

Netflix

در پی محاصره کاپیتول ، فیس بوک / بحث و جدال کمبریج آنالیتیکا تقریباً مانند تاریخ باستان احساس می شود ، اما این باعث نمی شود این مستند از اهمیت کمتری برخوردار باگردید. اگر آن را ندیده اید ، آن را تماشا کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین معاملات پخش جریانی : صرفه جویی در Netflix ، Disney Plus ، HBO Max ، Hulu ، Spotify و موارد دیگر

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت