موج سواری در المپیک توکیو: چه زمانی و چگونه تماشا کنید

2021-07-26
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 TAHITI-SURFING

موج سواری اولین بازی خود در المپیک را در بازی های توکیو در ژاپن انجام خواهد داد. ورزشکاران در ساحل تسوریگازاکی در چیبا ، ژاپن گشت و گذار می کنند.


برایان بیلمن / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

گشت و گذار در المپیک توکیو در حال حاضر در جریان است ، اما در هفته آینده تعداد بیشتری موج سواری برای تماشای وجود دارد. آنچه شما باید بدانید اینجاست …

موج سواری چه موقع و در کجا اتفاق می افتد؟

برنامه موج سواری المپیک توکیو از ۲۵ ژوئیه تا ۱ آگوست ۲۰۲۱ در ساحل موج سواری Tsurigasaki در چیبا ، ژاپن برگزار می شود.

۱۹۶۵۹۰۰۷] برترین های ویراستاران

برای جالب ترین مرورها ، اخبار و ویدیوهای روز ، در CNET مشترک شوید.

برنامه کامل مسابقات المپیک را در اینجا ببینید.

 مسابقات قهرمانی موج سواری روسیه 2018 در سوچی

انواع مختلفی از تخته موج سواری وجود دارد ، اما دسته های اصلی شامل تخته و تخته است. موج سواران المپیک از تخته های کوتاه استفاده می کنند ، که به بینی های نوک تیز و قدرت مانور بسیار معروف هستند.


سرگئی بوبیلف / گتی ایماژ

نحوه تماشای بازی های المپیک

اگر تأیید کنید مشترک کابل هستید ، بازی های المپیک دوباره به NBC باز می گردند و با پخش جریانی ۲۴/۷ بصورت آنلاین وجود دارد. NBCSports Gold یک بسته المپیک اختصاصی خواهد داشت – هزینه اولیه را پرداخت کنید و قادر خواهید بود بدون وقفه تبلیغات ، هر کجا را تماشا کنید.

توکیو ۱۶ ساعت جلوتر از ساحل غربی است ، بنابراین تماشای مستقیم باید به خوبی رویدادها را پخش کند. در ساحل شرقی کمی پیچیده تر است ، جایی که شما ممکن است مجبور باشید به موارد برجسته اعتماد کنید.

ساکنان ایالات متحده برای تماشای بازی های المپیک در خانواده کانال های NBC ، نیازی به اشتراک تلویزیون کابلی یا ماهواره ندارند. NBC خود کانال اصلی خواهد بود ، اما در NBCN ، CNBC ، شبکه USA ، کانال المپیک ، کانال گلف و Telemundo نیز پوشش خواهید داشت. خدمات اصلی پخش مستقیم تلویزیون شامل بیشتر یا همه این کانالهای مربوط به NBC است و هر کدام شامل NBC هستند ، البته در همه بازارها نیست. المپیک همچنین با کیفیت ۴K HDR در دو سرویس FuboTV و YouTube TV پخش خواهد گردید.

وقایع چگونه خواهد بود؟

موج سواری در درجه اول از دو رشته تخته و تخته تشکیل گردیده است. در المپیک توکیو ، همه ورزشکاران در تخته موج سواری می کنند. تخته کوتاه به هر تخته ای گفته می شود که طول آن از هفت فوت کوتاهتر باگردید. آنها معمولاً بینی نوک تیز دارند و سبک وزن هستند. آنها سریع و دقیق طراحی گردیده اند و بیشتر از تخته های طولانی برای موج های سریع و قدرتمند مناسب هستند.

ورزشکاران چگونه مورد قضاوت قرار می گیرند؟

داوران به نوع و دشواری مانورهای انجام گردیده ، ورزشكاران را ارزیابی می كنند. یک نمونه از حرکتهای پیشرفته موج سواری هوایی است ، جایی که یک موج سوار رمپ را در داخل موج پیدا می کند و از لب پرش می کند ، هوا را به دست می آورد و دوباره بر روی موج قرار می گیرد. حتی برای افت بیشتر فک ، یک موج سوار در حالی که در هوا است در یک دایره کامل می چرخد ​​و هنوز هم می تواند با ظرافت به زمین بنشیند – یک حرکت موج سواری معروف به ۳۶۰٫

قضات همچنین سرعت ، قدرت و جریان را حساب می کنند. مانند سایر مسابقات المپیک ، داوران از ۱ تا ۱۰ با دو رقم اعشار ، به عنوان مثال ، ۷٫۹۱ امتیاز می دهند.

فقط یک موج سوار ممکن است در هر زمان موج سوار شود ، و ممکن است ورزشکاران به دلیل عدم استفاده از آداب و رسوم معمول موج سواری امتیاز از دست بدهند ، که بر اساس آن موج سوار نزدیک به قله موج برای آن موج درست است. [۱۹۶۵۹۰۲۴]

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت