Kevin Can F ** k خودش عجیب ترین نمایش تلویزیون است ، اما آیا کارساز است؟

2021-07-26
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 کوین می تواند خود آلیسون و کوین

اریک پیترسن در نقش کوین و آنی مورفی در نقش آلیسون.


جوجو ویلدن / AMC

کمدی داخلی و درام ریزه در همسر Kevin Can F ** k ، سری جدید AMC با بازی آنی مورفی از نهر شیت ، یک ازدواج عجیب و غریب را شکل می دهد.

دو نفره ، برخی از صحنه های نمایش در شیوه سنتی اتاق های نشستن دهه ۹۰ – تنبیهی کاملاً روشن ، دارای چند دوربین ، شوهر تبهکار با هزینه غیر واقعی زن گرم خود شوخی های احمقانه ای می کند ، با یک آهنگ خنده مد نگردیده نقطه گذاری می شود. اما صحنه های دیگر بیشتر به برکینگ بد شباهت دارند ، با پالت خاکستری قهوه ای که واقع گرایی را نشان می دهد ، منظره ای صوتی که بدون هیچ گونه تنش زایی ، تعلیق ایجاد می کند و حتی یک زیرشاخه دارویی تلویزیونی معتبر است.

دو ژانر سریال کنار هم قرار می گیرند که ما را به پرسیدن شوخ طبعی دعوت می کند – چرا می خندیم و به چه کسی. بخشهای نمایشی آخرین خنده را دارند وقتی رفتار نابالغ ، خودخواهانه و زن ستیز کوین بدون خنده تماشاگران زنده ، مخدوش می شود.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

رتبه بندی ۱۰۱ سرویس پخش جریانی ایالات متحده۱۳:۰۵

مورفی در نقش آلیسون ، همسر داغ شوهر عنصر-فرزند شوهر اریک پیترسون ، کوین ، بازی می کند. کوین ، شخصیتی بسیار بعید است که به سختی به عنوان شخصیت کار می کند ، تجسم میانه “همسرم شلوار می پوگردید” است. کوین در خلبان می گوید: “آنچه آلیسون می خواهد ، آلیسون می گیرد.” او می تواند این قلمرو را واگذار کند زیرا این درست نیست و در حالی که واقعاً تمام قدرت را در اختیار دارد ، به نظر می رسد که خود متأثر است. بقیه نمایش را می توان به عنوان دنباله ای از خواسته های آلیسون برآورده نگردیده در حالی که دستور کار کوین تقریباً به طور تصادفی غالب است ، خلاصه کرد.

در حالی که عملکرد پیترسون خیلی دقیق است و نمی توان آن را هجو خواند ، خرابکاری مورفی از گروه همسر ستکام ، نمایش را فراتر از آنچه می خواهد یا تقلید مسخره آمیز ، اغلب مخاطب را به خنده همراه با خنده های کنسرو گردیده خود نشان می دهد. ما در مورد چندین بازی شیطانی گذشته کوین در طول فصل ، از جمله اخراج آلیسون از اولین شغلی که واقعاً دوست داشت ، مطلع می شویم. آلیسون به همسایه اش پتی (مری هولیس اینبودن) می گوید: “شما فقط او را تماشا كردید و خندیدید.” “آیا می توانی بیش از یک ثانیه در مورد آن فکر کنی؟ او چیزی را که از آن من بود دوست نداشت و بنابراین آن را از من گرفت.” پاسخ پتی: “به نظر می رسید … بی ضرر است.”

 بازیگران کوین کان F Felfelf

از چپ: برایان هوو در نقش پیت ، آنی مورفی در نقش آلیسون ، الکس بونیفر در نقش نیل ، اریک پیترسن در نقش کوین و ماری هولیس اینبودن در نقش پتی.


جوجو ویلدن / AMC

این برنامه به یادداشت های آشنای داستان طنز نشینی می رسد – درگیری با همسایگان ، طرحی سریع با ثروتمند گردیدن که شامل اتاق فرار می شود و البته نتیجه معکوس می دهد. همه چیز در زیر نورهای استودیوی درخشان بخش های کمدی نمایش ، بی خطر به نظر می رسد. دشوار است که کوین را برای چیزی بدتر از آزاردهنده و مبهم ببیند ، حداقل تا زمانی که چراغ ها کم شود.

این ناهماهنگی در دو حالت نمایش است که شما را در هر هشت قسمت از فصل پیش می برد. من نمی توانستم به نظریه خوبی در مورد چگونگی حل فرض بپردازم. آیا دستکاری های رسمی آن در نهایت به عنوان رئالیسم جادویی Playlist فوق العاده Zoey یا سازوکار دفاعی روانشناختی Crazy Ex-Girlfriend آشکار می شود؟ آیا ترک ها مانند WandaVision شروع به نشان دادن می کنند؟ آیا آلیسون سرانجام از صحنه نمایش ترومن خارج می شود؟ یا اینکه او کاملاً تسلیم زندگی کمدی می شود ، شاید با استفاده از عقل برتر و آشنایی خود با ژانر سرانجام آن را برانداز کند؟ آیا مسیر خنده یک استعاره است ، یا چیست؟

 آنی مورفی در نقش آلیسون در فیلم Kevin Can F F خودش (19659024) آنی مورفی در نقش آلیسون در فیلم Kevin Can F خودش

آنی مورفی در نقش آلیسون در Kevin Can F F ** k خودش


جوجو ویلدن / AMC

تجزیه شخصیت هایی که در کدام ژانر زندگی می کنند و چه زمانی یک تلاش بی نتیجه است. کوین چیزی در مورد دنیای شگفت انگیز درام معتبر آلیسون نمی داند ، اما آلیسون به هر دو ژانر تسلط دارد. چندین شخصیت دیگر در هر دو ظاهر می شوند ، معمولاً پتی ، که سریال را به عنوان “یکی از بچه ها” در دنیای کوین آغاز می کند قبل از اینکه به آلیسون نزدیک شود و در مورد قتل کوین تبانی کند. اما شعله قدیمی آلیسون و قطعه کنونی سام همچنین سوئیچ کد را در اختیار شما قرار می دهد ، همانطور که کارآگاه تامی ، که در حال بیدار کردن جنایات مواد مخدر است درحالی که جنسی پتی را که در واقع جنایت های مواد مخدر فوق الذکر است را بیدار می کند ، تحقیق می کند.

کوین ، وی از طرف دیگر ، پدر پیت ، و همسایه سرخپوشش نیل ، پدر خردمند ، به نظر می رسد تمام وقت در دنیای تنظیمات و خطوط مشت زندگی می کنند. آیا فقط زنان و افراد رنگین پوست هستند که باید خط خود را بپوشانند و عملکرد موجودیت خود را برای زنده ماندن دوباره ارزیابی کنند؟ (چگونه یک نفر “یک” زن است؟ پتی و آلیسون دو رویکرد بسیار متفاوت را انتخاب می کنند.) آیا این یک امر شرور و قربانی است؟ آیا نمایش حتی دارای طبقه بندی شخصیت ها بر اساس ژانر است؟

 آنی مورفی در نقش آلیسون ، ریموند لی در نقش سم در فیلم سینمایی کوین کان F خود (19659030) آنی مورفی در نقش آلیسون ، ریموند لی در نقش سام در کوین کن F Felfelf

آنی مورفی در نقش آلیسون و ریموند لی در نقش سام.


Jojo Whilden / AMC

خودپسندی این مجموعه مرا به یاد انتقاد “دقیق آنچه می خواهید برای” آرمانشهر که در فیلمهایی مانند Pleasantville به تصویر کشیده گردیده است ، به من یادآوری می کند. بنابراین شاید مسیر خنده یک استعاره نیست بلکه یک جفت عینک گل رز است. شاید نور استودیو درخشش واضح Claritin باگردید که همراه با مردانگی سفید است. شاید نیمه دیگر فقط به همین شکل زندگی می کند: در کمدی های چند دوربین خاص خودشان.

سام وقتی به آزادی گفت که چگونه کوین همیشه برنده می شود ، به آلیسون می گوید: “شما می گویید مثل سرنوشت است”.

پاسخ می دهد. “تمام این دنیا برای بچه هایی مثل کوین طراحی گردیده است. و پیت و نیل … کل این بازی تقلب گردیده است. رفع گردید.”

ثابت گردید ، عنوان قسمت آخر فصل ۱ است.

عنوان اپیزود تنها اولین سریال تقلبی است که توسط این فینال به بینندگانی مثل من که به دنبال لحظه پایان دادن به هکتار بودند ، ارائه می شود. در ابتدا به نظر می رسد که ضربه کوین پس از تیراندازی قسمت ۷ ، وی را به یک انسان حساس و دلسوز تبدیل خواهد کرد ، و نیازی به طرح قتل آلیسون را از بین می برد و دنباله های کمدی / درام را به نوعی سریال های نمایشی طعمه نشان می دهد جوایز دور.

اما این اتفاق نمی افتد. و سپس به نظر می رسد ممکن است آلیسون به جای اینکه کوین را بکگردید ، با سم فرار کند و در پاسخ به س questionال “چرا او فقط او را ترک نمی کند؟” با “ایده خوب” این هم اتفاق نمی افتد. بعداً ، وقتی پتی آلیسون را به دستکاری در او و به خطر انداختن رابطه عاشقانه اش با کارآگاه تامی متهم می کند ، زاویه همبستگی جنسیتی که بین آلیسون و پتی در حال جنجال است ، زیر سوال می رود – آلیسون شروع می کند تا بیشتر شبیه یک ضد قهرمان ، مانند شاید از نظر جعلی است.

 مری هولیس اینبودن در نقش پتی و کندیس کک در نقش تامی در کوین کان F ** k خودش

Mary Hollis Inboden در نقش پتی و Candice Coke در نقش Tammy در Kevin Can F ** k خودش.


Zach Dilgard / AMC

در صحنه آخر فصل ، پس از اینکه آلیسون و پتی با هم مشاجره کردند و تصمیم گرفتند به جای اینکه دوست واقعی باشند ، به فضای پویای کمدی خود برگردند (“من برای شما یک آبجو می آورم ، شما می گویید” اوه ، خیلی سرد نیست ، “http://www.cnet.com/” آلیسون به طعنه می پرد) ، آلیسون به آشپزخانه هجوم می برد. روشنایی تغییر می کند و ناگهان او در کمدی خصوصی خودش قرار می گیرد. من فکر کردم این است ] این آلیسون است که به نمایش کوین تن می دهد. قوانین جهان تغییر کرده است ، و اکنون آلیسون حتی در زمانی که خودش باگردید در دنیای کمدی زندگی می کند.

اما پس از آن! او هر آنچه پتی و آلیسون درباره همه آنها صحبت می کردند ، همه جنایات و نقشه های آنها را شنیده است. و او قصد دارد این را به کوین بگوید.

در آخرین لحظات فصل یک فینال ، پتی به آشپزخانه برمی گردد ، آلیسون را نجات می دهد چوک هولد نیل با زدن بطری به سرش. کمدی وقتی می افتد ، خونریزی می کند و به درام تبدیل می شود. “تو نمی خوای هر چیزی را به کوین بگویید ، “پتی می گوید ، و دو زن دستهای خونین را گرفته اند. زاویه همبستگی جنسیتی برگشته است ، درست به موقع برای جمع آوری اعتبارات است.

حتی قبل از اینکه قسمت آزمایشی را تماشا کنم ، علاقه من به مرحله نهایی آن بود. نمایشی مانند این چگونه نتیجه می گیرد؟ آنها با این کجا می رفتند؟ حالت های دو گانه داستان در کل فصل بدون اینکه هیچ وقت با یکدیگر هماهنگی پیدا کنند ، مانند پیشرفت وتر ناپایدار و ناسازگار ، دور یکدیگر چرخیدند.

و بعد از قسمت هفتم “که به J.R شلیک کرد” به فینال می رفت. cliffhanger ، فصل با یک آهنگ فریبنده به پایان می رسد. خود شخص Kevin Can F ** k ، نمایشی با چنین پیش فرض و مفهوم بالایی که با حیله و تزویر همسایه است ، برای درمان محدود محدود بسیار مناسب به نظر می رسد. اما پایان آن ، به جای ارائه پاسخ در مورد مشکل مرد سالاری ، در عوض فصل دوم را تنظیم می کند. در نمایشی که با براندازی انتظارات پیشرفت می کند ، ممکن است قابل پیش بینی ترین و ناامیدکننده ترین نتیجه باگردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت