تاریخ انتشار Star Wars: The Bad Batch – چه زمانی قسمت ۱۴ به Disney Plus می رسد؟

2021-07-26
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 star-wars-the-bad-batch-epis-5-review

قسمت های جدید هر جمعه می رسد.


Lucasfilm

ما در آستانه پایان فصل اول ۱۶ قسمت آخرین سری بازی های Star Wars دیزنی پلاس هستیم. دیزنی بهترین انتخاب را برای جشن گرفتن چهارم مه با انتخاب نخست The Bad Batch ، یک نمایش متحرک CGI از تهیه کننده ماندالوری دیو فیلونی.

قسمت های جدید هفته ای یک بار در روز جمعه کاهش می یابد ، و این امر کمک می کند تا فاصله بین سایر نمایش های بزرگ حق رای دادن The Falcon and the Winter Soldier و Loki ، که به بررسی های قابل توجه رسیده است (۱۹۴۵۹۰۰۵) ، کمک کند. ].

برنامه پخش قسمت Bad Batch

در اینجا برنامه پخش اپیزود برای همه قسمت های ۱۶ قسمت از فصل اول The Bad Batch ، با زمان اکران:

The Bad Batch درباره چیست؟

جنگ ستارگان: دسته بد از تهیه کننده ماندالوریایی ، دیو فیلونی است. اگر این کافی نبوده تا اعتبار آن را ثابت کند ، این مجموعه ای از مجموعه تحسین برانگیز رایانه ای The Clone Wars است که می توانید آن را در دیزنی پلاس نیز پیدا کنید. ، پس از وقایع Revenge of the Sith تنظیم می شود و رسم ماموریت های یک گروه از سربازان کلون است که در آخرین فصل The Clone Wars آغاز به کار کردند. این مزدوران همه با جهش های ژنتیکی پخته گردیده اند و توسط صدای دی برادلی بیکر ، مینگ-نا ون (به عنوان نسخه ای جوان تر از Fennec Shand ، تکرار شخصیتی که در The Mandalorian بازی می کند) ، استفان استنتون و اندرو کیشینو ابراز می شوند.

آخرین تریلر

در اینجا آخرین تبلیغ است که در نیمه دوم فصل هیجان زده است:

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت