فروش بازی Star Wars: The Force Unleashed و سایر آثار کلاسیک هر کدام با قیمت ۵ دلار

2021-07-28
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 the-force-unleashed

Star Wars: The Force Unleashed یک معامله بزرگ در سال ۲۰۰۸ بود ، و در حال حاضر در Xbox برای فروش است.


LucasArts

مایکروسافت به بازیکنان Xbox این فرصت را می دهد که تا جمعه ، ۶ آگوست با یک ماجراجویی در یک کهکشان بسیار دور و با قیمت ارزان قیمت بازی های کلاسیک جنگ ستارگان مانند The Force Unleashed و دنباله آن هر كس به قیمت ۵ دلار در معرض فروش است.

اگر می خواهید در ماجراجویی تاب آور خود ، حتی یکپارچه هم بروید ، شوالیه های جمهوری قدیمی و followup از جمله عناوین تخفیف خورده است. برای کسانی که ترجیح می دهند از بلستر استفاده کنند ، Battlefront 2 (بازی ۲۰۰۵ و نه ۲۰۱۷) و Republic Commando نیز به فروش می رسند.

اگر شما می خواهید برای برخی از سرگرم کننده ساختنی ، بازی های جنگ ستارگان لگو حماسه کامل ، سه گانه اصلی و جنگ های Clone نیز به همراه فیلم شادمانه Jedi Knight: Jedi Academy در حال فروش هستند. چندان منافع زیادی برای دریافت The Trilogy Original نسبت به The Saga Complete وجود ندارد – تقریباً تمام مطالب قبلی در نسخه دوم گنجانده گردیده است.

همه این بازی ها برای Xbox اصلی یا ارائه گردیده اند ] Xbox 360 بین سال های ۲۰۰۳ و ۲۰۱۱ ، اما شما می توانید آنها را در کنسول های Series X | S و One بازی کنید زیرا به دلیل سازگاری به عقب است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت