توییتر در حال آزمایش ویژگی خرید است

2021-07-28
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 twitter-hq-Switzerland-02098-2

جیمز مارتین / CNET

توییتر می خواهد به مقصدی برای خرید تبدیل شود.

 screen-shot-2021-07-27-at-11-04-10-am.png

این شبکه اجتماعی ، مشهور به مکانی که مردم افکار خود را در پست های کوچک می بینند ، روز چهارشنبه گفت که در حال آزمایش ویژگی در ایالات متحده است که به کاربران اجازه می دهد از طریق مرورگر درون برنامه ای محصولات خود را خریداری و خریداری کنند. توییتر گفت که هیچ گونه خرید و پرداختی را پردازش نمی کند و کاربران محصولی را مانند کالاهای معمول خود در سایت خرده فروشی خریداری می کنند. کاربران توییتر ایالات متحده در دستگاه های اپل قادر به دیدن محصولات فروش خواهند بود.

“با استفاده از این خلبان ، ما می خواهیم نحوه برخورد مخاطبان متعهد ، پاسخگو و پرحرف ما در برابر محصولاتی را كه از نظر احساسی شارژ می شوند – مانند یك پیراهن جدید از تیم ورزشی مورد علاقه شما – یا تأثیرات پایدار را ارائه می دهیم – مانند یک رژیم جدید برای مراقبت از پوست ، “بروس فلک ، پیشرو محصول درآمد توییتر ، در یک پست وبلاگ گفت.

توییتر گفت مشاغل شرکت کننده در این طرح آزمایشی شامل بازی های ویدیویی و خرده فروشی الکترونیک مصرفی GameStop و Arden Cove ، یک شرکت در سانفرانسیسکو است که ضد کیف پول ضد سرقت و لوازم جانبی ضد آب. ده شرکت دیگر از صنایع مختلف مانند بازی ، سرگرمی و فناوری نیز بخشی از برنامه آزمایشی هستند.

شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و TikTok در مورد ویژگی های تجارت الکترونیکی خود دو برابر گردیده اند ، بنابراین جای تعجب نیست توییتر همچنین در حال پریدن روی این باند واگن است. توییتر برای استفاده از Shop Module از مشاغل شارژ نمی گیرد ، اما این ویژگی می تواند مدت زمانی را که مردم درگیر تعامل با مارک های سایت هستند ، افزایش دهد.

توییتر گفت که در حال ایجاد یک هیئت مشاوره بازرگان نیز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیاز مارک ها از سایت است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت