Hulu: 38 بهترین مجموعه تلویزیونی که امشب زیاد تماشا می شوند

2021-07-31
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-07-27-at-11-20-01-am.png

قسمت های جدید داستان های ترسناک آمریکایی را پنجشنبه ها بگیرید.


FX on Hulu

این هفته هیچ برنامه تلویزیونی جدیدی به Hulu نرسید ، اما حداقل قسمت های جدید برنامه های جاری در حال پخش می توانند این خلأ را پر کنند. در روز پنجشنبه ، می توانید قسمت چهارم American Horror Stories (داستان ترسناک آمریکایی) را مشاهده کنید ، که نمایشی از داستان ترسناک آمریکایی است. رایان مورفی و برد فالچوک مجموعه ای از قسمتهای گلچین خودنوشته را نوشتند که در آن مت بومر ، بیلی لورد ، کوین مک هیل و دنی ترخو و دیگر بازیگران آن حضور داشتند. بعلاوه ، مراقب سارا پولسون خود AHS باشید.

با حضور در المپیک با رویاهای اخیر المپیک با حضور برادران یوناس: ویژه ، جشن بگیرید. این یک ساعته بود که جو ، نیک و کوین با کمک برخی از ورزشکاران تیم ایالات متحده در حال رقابت با یکدیگر بودند تا ببینند آیا آنها برای مبارزه با طلا توانایی لازم را دارند یا خیر. مدالی برای حدس زدن نتیجه وجود ندارد.

دیگر ورودهای اخیر شامل مک کارتنی ۳،۲،۱ (۲۰۲۱) و فصل دوم کامل این راه است. برای اطلاعات بیشتر ، پایین بروید و سایر بهترین نمایش های اصلی Hulu را مطالعه کنید. امیدوارم یک گوهر شگفت انگیز پیدا کنید.

بیشتر : ۱۰ فیلم برتر را بخوانید در Hulu تماشا کنید | هر آنچه برای ثبت نام در Hulu باید بدانید

بهترین مجموعه تلویزیونی اصلی Hulu

کمدی

Hulu

از نویسنده The Favorite یک درام منحصر به فرد دیگر می آید که اعضای خانواده سلطنتی می گویند چیزهایی مانند ، “من همیشه از قلب نرم و خروس بزرگ هستم”. ال فانینگ در نقش کاترین بزرگ در روزهای اولیه مهاجرت خود به روسیه برای زندگی با شوهر جدیدش بازی می کند ، که ثابت می کند بسیار کمتر از آنچه ساده لوحانه تصور می کرد عاشقانه است. از آنجا که The Favourite متوقف گردید ، The Great پر از خطوط شگفت انگیزی ناشایست است که توسط غیرمنتظره ترین شخصیت ها ارائه گردیده است.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت