نتفلیکس: ۴۰ فیلم برتر برای تماشای امشب

2021-07-31
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 lm-20200806-unit-01334-r

ژان کلود ون دام در آخرین مزدور بازی می کند.


Netflix

تعدادی فیلم مناسب این هفته به Netflix می روند. انتخاب چهارشنبه شما یک نسخه اصلی جدید از لهستان با عنوان بارتکوویاک است. این بازیگر جنایی یک رزمنده رسوا گردیده MMA را دنبال می کند که پس از مرگ برادرش در تصادف اتومبیل ، کلوپ شبانه خانواده را کنترل می کند. هنگامی که او می فهمد مرگ خواهر و برادرش تصادفی نبوده است ، دور دیگری از خشونت رخ می دهد. (اگرچه ، هیچ جنایت بدتری از دوبله انگلیسی وجود ندارد-زیرنویس ها در تمام راه.)

روز جمعه ، Resort to Love ، یک رام کام را با بازی کریستینا میلیان ، Sinqua Walls و Jay Pharoah بازی کنید. داستان در مورد خواننده ای است که در جزیره زیبای موریس برنامه ای را برگزار می کند ، اما متوجه می شود نامزد سابقش برای عروسی با زنی دیگر در آنجا حضور دارد. اگر شما در Falling Inn Love مشغول بودید ، این راه برای شما پیش می آید.

روز شنبه ، کمدی اکشن The Last Mercenary را امتحان کنید. نسخه اصلی نتفلیکس از فرانسه می آید ، با محوریت یک مامور سابق سرویس مخفی که پسر بیگانه اش به اشتباه متهم به قاچاق اسلحه و مواد مخدر است. ژان کلود ون دم در نقش مزدور مشهور بازی می کند که به تنهایی با یک سازمان تروریستی مبارزه می کند. صحنه های اکشن ، لحظات کمدی و وصل گردیدن دوباره پدر و پسر ، به شما این شانس را می دهد که به هدف برسید. آسمان قرمز خون. اگر این کافی نبود ، برای تهیه نسخه اصلی Netflix ، از جمله فیلم هایی که Netflix حق توزیع در ایالات متحده را دارد ، به پایین بروید.

 http://www.cnet.com/

بیشتر بخوانید : ۵۰ برنامه تلویزیونی برتر برای تماشای Netflix | Fear Street تمام قسمت های Netflix: آن قسمت پایانی و پس از اعتبار توضیح داد

بهترین فیلم های اصلی Netflix

هیجان انگیز

من خیلی مراقبت می کنم (۲۰۲۰)

 http: //www.cnet. com/

Netflix

این هیجان انگیز کمدی محرک و شیک بر اساس جنایات واقعی ساخته گردیده است ، که باعث جذابیت بیشتر آن می شود. بازی I Care a Lot از رزاموند پایک سردتر از همیشه در نقش مارلا گریسون بازی می کند ، هنرمندی کلاهبردار که راهی برای بهره برداری از افراد مسن و گرفتن دارایی های آنها با تبدیل گردیدن به سرپرست قانونی آنها پیدا کرده است. اربابان جنایت ، دوست دختران جنایتکار و عینک آفتابی هوانورد در این فیلم تند و زننده با شخصیت اصلی جذاب و مبهم از نظر اخلاقی ظاهر می شوند. ” height=”425″ width=”756″/>

نتفلیکس

یک تریلر روانشناختی است که در اعماق سورئال فرو می رود. من فکر می کنم پایان دادن به چیزها قطعاً برای همه مناسب نخواهد بود ، اما شما را به ناامیدی های زن جوان (جسی باکلی) در قلب خود وصل می کند ، که با قطع رابطه هفت هفته ای خود با دوست پسرش جیک دست و پنجه نرم می کند ( جسی پلمونز). در حالی که استقبال از آن کمی بیش از حد پیش می رود ، من به پایان یافتن چیزها فکر می کنم همیشه شما را سر پا نگه می دارد ، با فیلمبرداری جوی و اجرای قوی از تونی کولت و دیوید تویسس به عنوان والدین نسبتاً عجیب جیک. طرفداران کارگردان و نویسنده چارلی کافمن خوشحال خواهند گردید.

The Call (2020)

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659022] دو فیلم به نام The Call در سال ۲۰۲۰ اکران گردید. فیلم کره ای را تماشا کنید ، یک تریلر سفر در زمان که در حال چرخش است ، بله ، یک تماس تلفنی. سئو یون ، بیست و هشت ساله ، یک تلفن را پیدا می کند که در یک گنجه در خانه کودکی اش دفن گردیده است. زنگ می زند – و معلوم می شود تماس گیرنده ۲۰ سال زودتر در یک خانه زندگی می کند. پیچ خوردگی ها تا آخرین لحظه ، بعلاوه تعقیب و گریز موش و گربه وحشی که گذشته و حال را تغییر می دهد ، این را باید تماشا کرد.

من دیگر در این دنیا دیگر در خانه احساس نمی کنم (۲۰۱۷)

 اگر روز بدی را گذرانده اید ، ممکن است این فیلم برای شما بهترین فیلم باگردید. وقتی پلیس از کمک به سرقت امتناع می کند ، روت ، دستیار پرستاری و همسایه عجیبش ، تونی ، همه چیز را به دست خود می گیرند. من دیگر در این دنیا در خانه احساس نمی کنم دیگر قبل از اینکه داستان آن را به مکانهای تاریک با طنز حتی تیره تر تبدیل کنید ، ویژگی های معمول زندگی روزمره را نشان می دهد. با لمس استعداد برادران کوئن ، 96 دقیقه کامل آن شما را به طرز شگفت انگیزی احساسی می کند. </p>
</p></div>
<h2> علمی تخیلی </h2>
<div class=

اکسیژن (۲۰۲۱)

 http://www.cnet.com/

Netflix

شما زمان زیادی را در این تریلر علمی تخیلی حاوی ملانی لوران (حرامزاده های نامعلوم) سپری خواهید کرد. الیزابت هنسن از لورن در داخل یک واحد کرایو طبی شبیه به تابوت ، از خواب بیدار می شود و متوجه می شود که او به دام افتاده ، اکسیژنش تمام گردیده است و نمی تواند به خاطر بیاورد که چرا آنجا است. کلاستروفوبیک و دارای تنش بالا ، اکسیژن یک ورودی علمی تخیلی جامد ، کارآمد و رضایت بخش است ، بدون هیچ گونه شکستن.

Stowaway (2021)

 http://www.cnet.com/

Netflix

انتظارات خود را از این علمی تخیلی فضانورد تنظیم کنید. تنها با تعداد انگشت شماری از شخصیت های اصلی به عنوان عادی ترین افراد بازی می شود ، این سفر فضایی است که بر یک معضل اخلاقی متمرکز گردیده است: وقتی ناخدا کشتی مارینا (تونی کولت) دریانوردی (شامیر اندرسون) را کشف می کند ، باید تصمیم مرگ یا زندگی گرفته شود. . اکسیژن در حال اتمام است و برای سفر دو ساله آنها به مریخ کافی نخواهد بود. محقق پزشکی آنا کندریک ، زویی به عنوان قلب خدمه ظاهر می شود ، اگرچه تدبیر گردیدید کولت به عنوان کاپیتان همه چیز را باور کردنی می کند. مراقب پایان تفرقه انگیز باشید.

من مادر هستم (۲۰۱۹)

 http://www.cnet.com/

Netflix

I Am Mother ممکن است قلمرو علمی تخیلی آشنا را پوشش دهد ، اما اگر دنبال جنجال های جیمز کامرون و ریدلی اسکات هستید ، در مکان مناسب هستید. ما دختری جوان به نام دختر را دنبال می کنیم که در یک پناهگاه پس از آخرالزمانی با ربات خود به نام مادر زندگی می کند ، که هدفش کمک به جمعیت مجدد زمین است. این پیش فرض و تنظیم جذاب برای پیچش های تعلیق آمیز و تاریک آماده است ، که من مادر هستم به سبک ارائه می دهد.

The Platform (2019)

 http://www.cnet.com/

Netflix

از انبوه چشمگیر فیلم های بین المللی Netflix ، ترسناک علمی تخیلی اسپانیایی The Platform به دست می آید. داستان با مفهوم بالا بر برج متمرکز است که غذا را در هر سطح از طریق یک سکو به مردم می رساند. کسانی که در بالا هستند بهترین و فراوان ترین پخش را دریافت می کنند ، که با پایین آمدن سطح پلتفرم بلعیده می شود. تفسیرهای اجتماعی در سراسر این تریلر دیستوپی ، که تکان دهنده است ، انجام می شود ، گهگاه وحشتناک به انتها می رسد.

وحشتناک

خون آشام ها در مقابل برانکس (۲۰۲۰)

Netflix

خون آشام ها در مقابل برانکس یک کمدی وحشتناک بی نظیر در بیش از یک حالت است. این فیلم در منطقه نیویورک واقع در برانکس اتفاق می افتد ، میگوئل مارتینز جوان را به تصویر می کگردید ، یک بچه بزرگ دل که به جمع آوری پول برای bodega محلی مبارزه خود کمک می کند قبل از اینکه مجبور به فروش شود. اما این فقط فروشگاه های لباس جدید طراح نیست که تهدید به جابجایی می کنند. Vampires vs. ] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

Netflix

خانه او یک فیلم ترسناک است که نزدیک به خانه پخش می شود. این فیلم با نشان دادن بدی های ماوراء طبیعی خود از طریق یک داستان هولناک انسانی ، داستان بول و ریال ، یک زوج پناهنده از سودان را دنبال می کند که برای سازگاری با زندگی جدید خود در یک شهر انگلیسی تلاش می کنند. منتظر ترسهای مستقیم جهشی نباشید – خانه او به جنبه های روانی گذشته می پردازد و راهروهای عذاب را بیشتر می کند. قطعه ای دل انگیز و قدرتمند.

بازی جرالد (۲۰۱۷)

 http://www.cnet.com/

Netflix

اگر دوست داشتید The Haunting of Hill House ، سپس اقتباس مایک فلانگان از رمان استفان کینگ بازی جرالد را ببینید. کارلا گوجینو در نقش جسی بی نظیر است ، که با همسرش به تعطیلات در خانه ای جدا از دریاچه در آلاباما می رود. با توجه به چیدمان اتاق خواب ، مشکلات زوج از بد به بدتر می شوند ، جسی در شرایطی غیرممکن قرار می گیرد که با دستبند به تخت بسته می شود و هیچکس برای فرار از او کمک نمی کند. بازی جرالد به نتایج داستانی و احساسی رضایت بخشی منجر می شود ، با وحشت غم انگیز فلاناگان که برای شخصیت های خالی از سکنه به پیروزی آرام می رسد.

درام

The Dig (2021)

 http://www.cnet.com این یک درام بریتانیایی زیبا گنجینه ای دفن گردیده با بازیگران برجسته ای در کری مالیگان ، رالف فاینز ، لیلی جیمز و جانی فلین را کشف می کند. این فیلم بر اساس رویدادهای واقعی حول سال 1939 در Sutton Hoo ساخته گردیده است و مجموعه ای بی ارزش از آثار هنری آنگلوساکسون را که در یک کشتی دفن پنهان گردیده اند به دست آورده است. عاشقانه ، فکری و تأثیرگذار ، The Dig یک جارو کامل ظرافت است. </p>
</p></div>
<div class=

Mank (2020)

 http://www.cnet.com/

محاکمه شیکاگو ۷ (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

Netflix

یک درام آرون سورکین بر اساس یک داستان واقعی؟ محاکمه شیکاگو ۷ پس از محاکمه واقعی گروهی از معترضان ضد ویتنام که به اتهام توطئه برای تحریک شورش ها متهم گردیده اند ، شجره نامه خود را حفظ می کند. محاکمه شیکاگو ۷ با بازیگران گروهی فوق العاده ، از جمله جوزف گوردون لویت ، ادی ردمین ، ساشا بارون کوهن و یحیی عبدالمتین دوم ، هم موضوعی است و هم پر از انرژی تئاتری جذاب.

داستان ازدواج (۲۰۱۹) [۱۹۶۵۹۰۹۷] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

Netflix

یک فیلم درباره طلاق ممکن است بهترین تجربه تماشا به نظر نرسد ، اما داستان ازدواج نوآ بامباخ سفری است که می خواهید انجام دهید اسکارلت جوهانسون و آدام درایور دو نقش برجسته در دوران حرفه ای خود را در نقش نیکول و چارلی ارائه می دهند ، زوجی که مراحل قانونی پیچیده احساسی و لجستیکی را آغاز می کنند که باعث ایجاد مشارکت در جدایی می شود. رنگ آمیزی گردیده با پیچیدگی احساسی که شامل لحظات بسیار خنده دار همراه با لحظات دردناک است ، در بهترین حالت شاد و غم انگیز است. این درام بیوگرافی که عمدتا در شهر واتیکان تنظیم گردیده است ، از پاپ بندیکت شانزدهم و کاردینال خورخه ماریو برگولیو پس از رسوایی نشت واتیکان پیروی می کند. همانطور که به نظر می رسد جذاب است. دو پاپ قطعه ای از درام واقعی را با دو دست درجه یک با بازی جاناتان پریس و آنتونی هاپکینز نمایش می دهند.

Roma (2018)

 http://www.cnet.com/

بیماری یکشنبه (۲۰۱۸)

 http://www.cnet.com/

زتا سینما

این فیلم اسپانیایی زیبا شما را در تصاویر غنی و اجراهای فوق العاده خوب از دو نقش اصلی خود غرق می کند. سوسی سانچز و باربارا لنی به ترتیب در نقش های آنابل و کیارا بازی می کنند ، مادر و دختری که از هم دور گردیده اند و به دلایلی که آنقدرها هم که به نظر می رسد روشن نیستند به هم می پیوندند. دقت فیلمسازی در اینجا ارزش آن را دارد که کسانی که عمدتاً در درد ، عشق و از دست دادن مدیتیشن گام برداشته اند. استادانه.

معلم کودکستان (۲۰۱۸)

 http://www.cnet.com/

Netflix

مگی جیلنهال بهترین حرفه را ارائه می دهد اجرای در مربی کودکستان ، درامی درباره ، بله ، معلم مهد کودک. لیزا از زندگی خود ناراضی است ، که باعث می شود تصمیمات مشکوکی در مورد یکی از دانش آموزان جوان خود بگیرد. وقتی جیمی سطوح اعجاب انگیز کودک را در استعداد سرودن شعر نشان می دهد ، لیزا ممکن است به خاطر آن اعتباری به خرج دهد. مطالعه کمی نگران کننده شخصیت معلم مهد کودک ممکن است باعث ایجاد تناقض در شما شود ، اما در مورد عملکرد هیجان انگیز جیلنهال هیچ سالی وجود ندارد. آن را تماشا کنید. مبارزه طبقاتی از دریچه یک جانباز سیاه پوست و یک سرباز سفیدپوست که هر دو هنوز یک پا در جنگ جهانی دوم گیر کرده اند. برخورد با PTSD و نژادپرستی در دلتای می سی سی پی ، با بازیگری که شامل گرت هدلوند و جیسون میچل می شود ، طوفان مادباند شما را به نقطه خواهد کشاند.

Two Lovers and a Bear (2016)

 http: // www. cnet.com/

The Meyerowitz Stories (2017)

 http://www.cnet.com/

Always Be My Maybe (2019)

 http://www.cnet.com/

کلاوس (۲۰۱۹)

 http://www.cnet.com/

Netflix

حدس زدید – این یکی در مورد کریسمس است. اما کلاوس یک داستان سنتی سانتا نیست. این داستان یک منبع اصلی جایگزین برای مرد بزرگ با الهام از سنت نیکلاس میرا در تاریخ می چرخاند. در یک شهر تخیلی قرن نوزدهمی در شمال دور ، ما یک پستچی را دنبال می کنیم که با یک اسباب بازی ساز گوشه گیر به نام کلاوس دوست می شود. کلاوس در کنار انیمیشن بسیار زیبا و دست ساز خود ، سخاوت بی نظیری از پیچیدگی تعطیلات دارد.

من بدنم را گم کردم (۲۰۱۹)

 http://www.cnet.com/

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت