شایعات گوگل پیکسل ۶: آخرین تاریخ انتشار ، قیمت و صدای تراشه Whitechapel

2021-07-31
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 پیکسل-6 پیکسل-6-طرفدار دوربین ها

پیکسل ۶ بر اساس عکس های فاش گردیده از گوشی پرچمدار بعدی گوگل ارائه می شود.


جان پروسر

Google Pixel 6 ممکن است در ماه اکتبر در راه باگردید و به همراه آن امکان تراشه داخلی شرکت نیز وجود دارد. در جریان درآمد Alphabet سه شنبه ، مدیر عامل شرکت Sundar Pichai خاطرنشان کرد که گوگل “سرمایه گذاری های عمیق فناوری” را در ترکیب پاییز خود نشان خواهد داد. حدس زده می شود که این می تواند اشاره ای به تراشه خود ساخته گوگل با نام رمز Whitechapel باگردید. اگرچه پیچای نام گوگل پیکسل ۶ را ذکر نکرد ، اما او به خط پاییز این شرکت اشاره کرد که شایعه می شود پیکسل ارتقا یافته را نیز شامل شود.

اولین تلفن پیکسل گوگل تقریباً پنج سال پیش هنگام رونمایی سر و صدا کرد ، اما از آن زمان ، هجوم غول جستجو به دستگاه های تلفن همراه ناسازگار بود. سال گذشته پیکسل ۵ نمرات بالایی را برای دوربین های خود دریافت کرد ، اما فاقد ویژگی های برتر بود که از یک گوشی هوشمند پرچمدار انتظار داشتید ، به ویژه برای قیمت. لین لا از CNET آن را “ توصیه به سختی نامید.” آن را با تلفن اصلی Pixel (“اندروید خالص در بهترین حالت خود” و “تلفن مورد علاقه ما ، هیچکدام”) و مسیر تلفن گوگل خشن به نظر می رسد .

سوال باقی می ماند که آیا گوگل با عرضه پیکسل ۶ به میراث اصلی خود ادامه می دهد یا همچنان طرفداران خود را ناامید می کند . تا نگاه اجمالی به گوشی شایعه گردیده بیندازیم ، بیایید به همه چیزهایی که تا به حال در مورد پیکسل ۶ شنیده ایم بپردازیم. ما این داستان را با شایعات و نشت های جدید روشن می کنیم.

بیشتر بخوانید: در اینجا همه شایعات iPhone 13 و Galaxy S22 وجود دارد.

تاریخ انتشار: پیکسل ۶ احتمالاً اکتبر در اینجا خواهد بود

تنها بر اساس حدس و گمان ، ما ایده بسیار خوبی از زمان عرضه گوگل پیکسل ۶ داریم. گوگل هر ماه در ماه اکتبر از تلفن جدید پیکسل خود رونمایی می کند از سال ۲۰۱۶ ، به استثنای سال گذشته پیکسل ۵ ، که ۳۰ سپتامبر اعلام گردید. اما ۲۰۲۰ یک سال استثنایی بود به دلایل بسیاری ، از جمله برنامه های انتشار تلفن .

تاریخ انتشار Pixel گوگل معمولاً از یک الگوی مشابه قابل پیش بینی پیروی می کند و گوشی ها را تا یک یا دو هفته پس از اعلام به فروش می رساند. بنابراین ، ما انتظار داریم Pixel 6 هم در ماه اکتبر رونمایی و هم منتشر شود.

کمبود چیپ می تواند در برنامه های گوگل مشکلی ایجاد کند و عرضه پیکسل ۶ را تا ماه نوامبر یا دیرتر پیش ببرد. اما در حال حاضر ما پول خود را در ماه اکتبر قرار داده ایم. با توجه به غیرقابل پیش بینی بودن بیماری همه گیر و نوع دلتا ، هنوز مشخص نیست که آیا Google تلفن هوشمند جدید خود را در یک رویداد زنده یا مجازی معرفی می کند یا خیر.

 pixel-6-pro-front-back-2 [19659013] pixel-6-pro-front-back-2

تصویر فاش گردیده از تلفن هوشمند گوگل Pixel 6.


جان پروسر

نام: Pixel 6 و Pixel 6 XL … یا Pro؟

برخلاف اپل و سامسونگ ، گوگل با نامگذاری تلفن خود سازگار بوده است. پیکسل اصلی بعد از آن پیکسل ۲ ، سپس پیکسل ۳ و غیره دنبال گردید ، بنابراین فرض بر این نیست که مدل ۲۰۲۱ Pixel 6 نامگذاری شود. گوگل به طور سنتی یک مدل XL را در کنار گوشی اصلی خود منتشر کرده است: Pixel و Pixel XL ، Pixel 2 و Pixel 2 XL ، و به زودی. سال گذشته Pixel 5 اولین نسخه بدون نسخه XL همراه بود. (این شرکت همچنین خط متوسطی را در سال ۲۰۱۹ با Pixel 3A و ۳A XL ، و به دنبال آن Pixel 4A و ۴A 5G در سال ۲۰۲۰٫ ما انتظار داریم Pixel 5A را در ۲۰۲۱ نیز ببینیم ، احتمالاً قبل از Pixel 6.)

بنابراین آیا Pixel 6 XL وجود خواهد داشت؟ شاید. یا شاید Pixel 6 Pro یا Pixel 6 Ultra باگردید. یا شاید Pixel 6 نیز بدون همراه معرفی شود. شایعات در مورد پیکسل ۶ پرو زمانی آغاز گردید که جان پروسر لوکرهایی با تصویر Pixel 6 و Pixel 6 Pro در ماه مه معرفی گردید. ظاهراً تصاویری از پروسر بر اساس تصاویر واقعی از تلفن ها تهیه گردیده است که به عنوان رندرهایی برای محافظت از هویت منبع وی منتشر گردیده است. از سوی دیگر ، Tipster Max Weinbach در مورد نام جدید چندان مطمئن نبود ، و هنگامی که گوگل به طور تصادفی (شاید؟) نام “Pixel 6 XL” را در فرم مخصوص توسعه دهندگان بازی های تلفن همراه قرار داد ، توییت کرد

قیمت: پیکسل ۶ می تواند به اندازه آخرین پرچمدار گوگل هزینه داشته باگردید

هزینه جنبه دیگری از پیکسل ۶ است که هنوز زمزمه های زیادی در مورد آن نشنیده ایم. سال گذشته پیکسل ۵ با کاهش قیمت عرضه تا ۶۹۹ دلار سازش کرد و آن را بیشتر از گوشی های میان رده نسبت به نسخه های قبلی خود ، پیکسل ۳ و پیکسل ۴ تبدیل کرد. ] ، که هر دو با قیمت ۷۹۹ دلار عرضه گردید. به احتمال زیاد گوگل همان جایی را که پیکسل ۵ متوقف گردیده است ، انتخاب کرده و قیمت (و مشخصات) را مطابق با پیشنهاد سال گذشته حفظ می کند.

با توجه به نشت مشخصات که تا کنون دیده ایم (بیشتر در مورد آن) ، برچسب قیمت پیکسل ۶ که کمابیش با Pixel 5 مطابقت دارد منطقی خواهد بود. و همچنین منطقی است که گوگل بخواهد این بخش از بازار را دنبال کند ، زیرا رقبا نیز اخیراً گوشی های مشابهی را با قیمت مناسب عرضه کرده اند- iPhone SE و Galaxy S20 FE ، برای مثال. و اگر Pixel 6 XL (یا Pixel 6 Pro) واقعی است ، می توانیم برچسب قیمت بالاتری برای آن مدل داشته باشیم تا با مشخصات رده بالاتر مطابقت داشته باگردید. ۶ a makeover

تا کنون دو رندر اصلی Pixel 6 فاش گردیده است ، که هر دو نشان می دهد پرچمدار بعدی گوگل در حال طراحی مجدد قابل توجهی خواهد بود. در میان این تغییرات می توان به دوربین سلفی نگهدارنده (با دوربین جلو خارج از مرکز در مدل سال گذشته) ، حاشیه های باریک تر در اطراف ، اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش ، صفحه نمایش خمیده و مهمترین آن ، برخورد دوربین حداکثر گرا اشاره کرد. بیرون می آید و تمام پهنای تلفن را پوشش می دهد.

تصاویر پروسر نشان می دهد که یک دوربین سیاه مشکی با پشتی دو رنگ با یک نوار پر رنگ نارنجی یا شامپاین خنثی در بالای آن نشان داده گردیده است ، هرچند این احتمال وجود دارد که نزدیکتر به رنگ “غیر صورتی” گوگل ، که ظاهراً چندان محبوب نیست . واینباخ همچنین در یک شایعه بعدی به گزینه رنگ نقره ای ، سبز و مشکی اشاره کرد. بر اساس این نشت ، همانطور که توسط Digit گزارش گردیده است ، پیکسل ۶ دارای صفحه نمایش ۶٫۴ اینچی AMOLED خواهد بود و پیکسل ۶ XL (یا Pro) تا ۶٫۶۷ اینچ می رسد.

 pixel-6-pro-front-back [19659028] pixel-6-pro-front-back

طبق تصویر فاش گردیده ، گوشی Pixel 6 به نظر می رسد.


Jon Prosser

دوربین: با دوربین سلفی Pixel 6 چه خبر است؟

اولین شایعات در مورد تنظیم دوربین Pixel 6 شامل گمانه زنی هایی بود مبنی بر اینکه گوگل ممکن است به یک دوربین سلفی زیر نمایشگر ارتقاء دهد ، و سبک تا حدودی مزاحم سوراخ پانچ را از بین ببرد. گوشی های اخیر این شایعه بر اساس پتنتی است که توسط گوگل ثبت گردیده است و ظاهراً دوربین جلویی قابل رویت ندارد ، بنابراین تفسیر جایگزین آن هیچ دوربین جلویی نخواهد بود. با توجه به رندرهایی که از زمان نمایش دوربین جلو با سوراخ متمرکز مشاهده کردیم ، حدس می زنیم که این مورد برای Pixel 6 محقق نخواهد گردید.

صحبت از دوربین سلفی ، ۹to5Google پیامدهای جالبی را در مارس ، بر اساس کد بررسی گردیده در ارتقاء برنامه دوربین Google. غذاهای آماده شامل تأیید نظریه حفره محور (با نوار وضعیت دوباره طراحی گردیده است که ساعت را به سمت چپ تغییر می دهد) و پشتیبانی از فیلم ۴K است.

اما دوربین های عقب چطور؟ تنها بر اساس رندرها ، می توان فرض کرد که پیکسل ۶ شامل دو دوربین پشتی خواهد بود و ۶ XL/Pro دارای سه دوربین است. رندرها یک سنسور ناشناخته را بالای فلش نشان می دهند. Prosser مشخصات کامل پیکسل ۶ و XL/Pro را منتشر کرد که می گوید هر دو نسخه شامل یک لنز ۵۰ مگاپیکسلی با زاویه دید عریض و یک ۱۲ مگاپیکسلی فوق عریض خواهند بود و تلفن بزرگتر نیز دارای یک لنز تله فوتو ۴۸ مگاپیکسلی است.

یک گزارش ژوئیه نشان داد که کد برنامه دوربین Google گزینه بزرگنمایی ۵ برابر ۵ در Pixel 6 را پیشنهاد می کند ، این بدان معناست که تنظیمات دوربین آن می تواند شامل یک لنز تله فوتو به سبک پریسکوپ باگردید. در صورت صحت ، قابلیت بزرگنمایی اپتیکال Pixel 6 با Galaxy S20 Ultra سامسونگ برابر خواهد بود.

ما همچنین زمزمه هایی مبنی بر بهبود تثبیت ، با حالت گیمبال مانند دوربین ثابت ثابت شنیده ایم. که منجر به “پیشرفت های بزرگ در فیلم” می شود. ما دیدیم که یک دوربین گیمبال گوشی با Vivo X50 Pro سال گذشته چه کاری می تواند انجام دهد ، که سارینا دایارام از CNET آن را “بدون روغن” نامیده است. دوربین دقیق و فراگیر “که برای انواع رنگ پوست بهتر کار می کند. این ارتقاء شامل تنظیماتی در الگوریتم تراز سفیدی خودکار تلفن می شود.

مشخصات و ویژگی ها: تراشه Whitechapel و هر چیز دیگری که Pixel 6 می تواند داشته باگردید [۱۹۶۵۹۰۰۹] ویژگی های جدید شایعه برای پیکسل ۶ شامل اسکنر اثر انگشت زیر صفحه ، جایگزین سنسور پشت پیکسل ۵ ، شارژ بی سیم بالقوه و بلندگوهای استریو دوگانه است. شاید جالب ترین شایعه پیکسل ۶ تراشه پر سر و صدا “Whitechapel” باگردید که توسط خود گوگل به جای غول تراشه کوالکام ساخته می شود. به گزارش ۹to5Google ، تراشه Whitechapel با همکاری گوگل و سامسونگ ، تراشه خانگی را شبیه پردازنده های Exynos سامسونگ کرده است. مدیر عامل شرکت Sundar Pichai اشاره کرد که رویداد پاییز آینده شرکت “سرمایه گذاری های عمیق فناوری” گوگل را نشان می دهد. گمانه زنی می شود که این می تواند اشاره ای به تراشه داخلی گوگل باگردید.

اگرچه پیچای نام گوگل پیکسل ۶ را ذکر نکرد ، اما او به خط سقوط شرکت اشاره کرد ، که شایعات شامل پیکسل ارتقا یافته است. پیچای می گوید: “من از ترکیب پاییزی ما بسیار هیجان زده هستم که اندروید ۱۲ و برخی از سرمایه گذاری های عمیق فناوری را که به ما کمک می کند مرزها را به نمایش بگذاریم بسیار هیجان زده می کنم.”

در زیر همه مشخصات شایعه Pixel 6 و Pixel 6 XL/Pro که تا کنون شنیده ایم آورده گردیده است. در این بین ، نحوه تصمیم گیری بین یک پیکسل ۵ در مقابل پیکسل ۴ و پیکسل ۴XL ، پیکسل ۵ در مقابل پیکسل ۴A 5G و پیکسل ۵ در مقابل آیفون ۱۱ ، Galaxy S20 FE و OnePlus 8 . بعلاوه ، شش دلیل برای خرید Pixel و نظر ما در مورد Pixel Buds A-Series .

مشخصات شایعه گردیده Pixel 6 و Pixel 6 XL

Pixel 6 Pixel 6 XL/Pro
اندازه صفحه نمایش ۶٫۴ اینچ ۶٫۷۱ اینچ
نمایش AMOLED OLED پلاستیکی
تنظیم دوربین عقب ۵۰ مگاپیکسل (عرض) + ۱۲ مگاپیکسل (فوق عریض) ۵۰ مگاپیکسل (عریض) + ۴۸ مگاپیکسل (تله) + ۱۲ مگاپیکسل (فوق عریض)
دوربین جلو ۸ مگاپیکسل ۱۲ مگاپیکسل
باتری ۴،۶۱۴ میلی آمپر ساعت ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت
پردازنده گوگل گوگل
رم ۸ گیگابایت ۱۲ گیگابایت
ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت / ۲۵۶ گیگابایت ۱۲۸ گیگابایت / ۲۵۶ گیگابایت / ۵۱۲ گیگابایت
سیستم عامل اندروید ۱۲ اندروید ۱۲

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت