نتفلیکس: چهل بهترین برنامه تلویزیونی که باید امشب تماشا کنید

2021-07-31
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 outerbanks-201-unit-05060rc

فصل ۲ را از بانک های بیرونی هم اکنون بگیرید.


Netflix

چند نمایش فوق العاده عالی Netflix این هفته پخش گردید. دوشنبه با فصل ۱۰ سریال The Walking Dead آغاز می شود. اگر این مدت طولانی از تماشای سریال زامبی جان سالم به در بردید ، ممکن است تا فصل یازدهم ادامه دهید ، که آخرین آن خواهد بود – به غیر از فیلم ها ، مجموعه های متعدد اسپین آف و غیره.

فریاد بزنید وینونا ارپ ، وسترن ماورالطبیعه با گچ بری در بطری ، از جمله ملانی اسکروفانو ، تفنگدار سرب شوخ و روح انگیز. فصل ۴ ، به دنبال نوه بزرگ وایات ارپ و مبارزه او با شیاطین (فیزیکی و نامرئی) ، دوشنبه نیز وارد می شود.

سه شنبه ، فصل ۳ All American را بگیرید. این درام ورزشی فراز و نشیب زندگی یک بازیکن فوتبال دبیرستانی آمریکایی را دنبال می کند. سرانجام ، در روز جمعه ، فصل ۲ Outer Banks را بگیرید. این درام نوجوان در خدمت اکشن ، ماجراجویی و اکتشافات گنج با رمز و راز آن در مورد پدر مفقودالاثر دوستش است. افشا. برای اطلاعات بیشتر ، بهترین برنامه های اصلی Netflix را برای مواردی که ممکن است از دست داده باشید ، مرور کنید. پایان شیرین شیرین توضیح داده گردید و همه سوالات شما پاسخ داده گردید

بهترین مجموعه تلویزیونی اصلی Netflix

فانتزی

دندان شیرین (۲۰۲۱) -)

 http://www.cnet.com/

Netflix

این فانتزی بر اساس کتاب کمیک جف لمیر تعریف عجیب و شگفت انگیزی است . دندان شیرین گاس را دنبال می کند (یک بچه مسیحی کانوری) ، یک گوزن نیمه انسان نیمه گوزن ، که همراه با پدرش پوببا (ویل فورته) در جنگل زندگی می کنند. رویدادهای مربوط به The Great Crumble ، یک بیماری همه گیر ویروسی ، گاس را وارد یک ماجراجویی می کند که در مسیرهای اسرار آمیز ، پر از اکشن و بسیار سرگرم کننده قرار دارد. صدای انعکاس با مبارزات دنیای واقعی را می توان در بالای درختان این دنیای فانتزی همهجانبه و پر پیچ و خم شنید. طرفداران سبک برای این سواری فوق العاده آماده می شوند.

عاشقانه

Lovesick (2014-2018)

 http://www.cnet.com/

Master of None (2015—)

 http: //www.cnet. com/

Netflix

در ابتدا یک کمدی درباره یک جوان ۳۰ ساله اهل نیویورک که ماکارونی خود را دوست دارد ، استاد هیچکدوم به صورت اتفاقی رنگ های ظریف و متحرک را پرتاب می کند قسمت هایی درباره خانواده های مهاجر و فرزندان نسل دوم آنها. سپس یک قسمت کامل درباره Tinder منتشر می کند. تجربیات مربوط به دیو با هوش و جذابیت خالق و ستاره عزیز انصاری همراه است و جدال شخصی را کنار بگذاریم ، موضوعات عاشقانه و فرهنگی که او بررسی می کند به طور قابل توجهی بالغ است. فصل ۳ با بازی لنا وایته و نائومی اکی همه چیز را دوباره در مسیر دیگری قرار می دهد. انصاری در یک قسمت ظاهر می شود و به ما اطلاع می دهد که دیو در زندگی عاشقانه اش کجاست.

با مامور من تماس بگیرید! (۲۰۱۵-۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

Netflix

آیا در مورد فرو بردن انگشتان پا در محتوای بین المللی Netflix فکر می کنید؟ کمدی فرانسوی با مامور من تماس بگیرید! میزبان فهرستی فزاینده از بازیگران مشهور است که خودشان بازی می کنند ، از ستاره های فرانسوی گرفته تا آمریکایی هایی مانند سیگورنی ویور (!) در فصول اخیر. اما ما از منظر عوامل طولانی مدت به دنیای شوبیز نگاه می کنیم ، از جمله صحنه کمیل کوتین در سرقت آندره مارتل ، مأمور قدرتمند ، که همکاران مرد را با جمله هایی مانند: از چاه شن تا زمین فوتبال. ” یک سریال درخشان با چهار فصل باعث سرگرمی صنعت سرگرمی می شود.

BoJack Horseman (2014-2020)

 http://www.cnet.com/

علمی تخیلی

چیزهای عجیب ( ۲۰۱۶—)

 http://www.cnet.com/

Netflix

بدون Stranger Things بهترین لیست نمی شود. اگر به نوعی قصیده برادران دافر در وحشت دهه ۸۰ و استیون اسپیلبرگ را از دست داده اید ، همه چیز به شکل لوله ای در می آید. ما ال را دنبال می کنیم ، دختری تقریباً بی صدا که مورد آزمایشات علمی قرار گرفت. او قدرت تله کینتیک را توسعه می دهد ، که از آن برای دفع هیولاهایی که از بعد جایگزین ترسناک حمله می کنند استفاده می کند. دنیای ایندیانا ، هاوکینز ، با محبت برای هر کسی که نیاز به ضربه نوستالژی دهه ۸۰ دارد ، شرح داده گردیده است و شخصیت های نامناسب ، که توسط بازیگران جوان ستاره ای بازی می شوند ، بخشی از همه چیز هستند که این نمایش را تبدیل به یک تور قوی می کند.

The OA (2016-2019)

 http://www.cnet.com/

Netflix

از ذهن Britt Marling و Zal Batmanglij ، The OA همه چیز دارد: رمز و راز ، علمی تخیلی ، ماوراء طبیعی و حتی یک سری فانتزی برای اندازه گیری خوب. ما پریری را دنبال می کنیم ، زن جوانی که بعد از مفقود گردیدن به مدت هفت سال دوباره ظاهر می شود. او قبلاً نابینا بود ، اما دیگر نه! در حال حاضر او خود را OA می نامد و او تعدادی از اهالی منطقه میدوسترن را در هر رده سنی و سابقه ای در ماموریت خود برای نجات جان ها جابجا می کند. متأسفانه ، نتفلیکس The OA را بعد از فصل ۲ لغو کرد ، اما این فیلم علمی تخیلی بزرگ ، مبتکرانه و انسانی هنوز هم ارزش دیدن دارد.

مسافران (۲۰۱۶-۲۰۱۸)

 http://www.cnet.com فاش کردن کامل: Netflix متأسفانه مسافران را پس از فصل سوم خود لغو کرد ، اما این فیلم علمی تخیلی با برنامه ریزی دقیق خارج از کانادا به پایان می رسد انفجار بلند پروازانه ما با مارسی ، یک زن معلول شروع می کنیم که پس از کمک به یکی از دوستانش برای فرار از اراذل و اوباش مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. او می میرد - سپس به زندگی باز می گردد. این فیلم علمی تخیلی با شخصیت پردازی قوی ، اسرار خود را به روش های هوشمندانه ای فاش می کند ، به دنبال عوامل آینده که وظیفه جلوگیری از فروپاشی جامعه را بر عهده دارند ، اما همچنین در قلمرو دشوار زندگی دوگانه زندگی می کنند. </p>
</p></div>
<div class=

آینه سیاه (۲۰۱۱-) [۱۹۶۵۹۱۲۸] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

Laurie Sparham/Netflix

در حالی که مجموعه گلچین تاریک چارلی بروکر می تواند مورد حمله قرار گیرد و از دست برود ، بهترین ، آینه سیاه فیلمهای کوچک خود را با کاوش ایده های تکنولوژیکی آینده نگر از طریق داستانهای دردناک انسانی بسته بندی می کند. یکی از آنها سان جونیپرو است که از دو زن در دهه ۸۰ استفاده می کند (موسیقی متن موسیقی تکان می دهد) وقتی در زندگی “واقعی” خود در خارج از شهر ساحلی به یکدیگر علاقه مند می شوند. جنبه تکنولوژیکی با زمان بندی نابغه آشکار می شود و به طور کلی ، نمایش پیامدهای زندگی متصل گردیده ما به شیوه های نگران کننده و گاه گاه نشاط آور است.

درام

گامبیت ملکه (۲۰۲۰)

 http:/ /www.cnet.com/on's1919659135] شما آن را به یک کوکتل از تصاویر بصری شیک ، موسیقی متن فیلم تکان دهنده دهه 60 و آنیا تیلور-جوی مغناطیسی در نقش بیت هارمون ، یکی از جوانترین (و معدود زن) شطرنج بازان جهان تبدیل می کنید. داستان تخیلی در بازی The Queen's Gambit ، که از افتتاحیه شطرنج نامگذاری گردیده است ، به دنبال بالا رفتن او از یتیم خانه به سرنگونی بهترین بازیکنان جهان است - تا زمانی که اعتیاد به مواد مخدر و کیسه های بطری شراب مانع او نشود. [19659138] Unorthodox (2020) </h2>
</p>
<div class=
 http://www.cnet.com/

Netflix

این مینی سریال بر اساس یک خاطره است و در اصل در ییدیش با جزئیات سخت و دردناک. تقریباً یک فیلم مهیج ، Unorthodox استی شاپیرو ۱۹ ساله را دنبال می کند ، که از ازدواج منظم خود در یک جامعه فوق ارتدوکس در بروکلین فرار می کند. او در برلین به سر می برد و زندگی جدیدی را خارج از باورهای سختگیرانه ای که در آن بزرگ گردیده بود ، کشف می کند ، اما جامعه او به این راحتی رها نمی کند. Unorthodox با اجرای خیره کننده از Shira Haas ، به شما امکان می دهد گامی در یک دنیای بی امان و قدم بردارید.

Godless (2017)

 http://www.cnet.com/

Netflix

این مینی سریال به گونه ای محکم در ژانر وسترن نقش بسته است ، با بازیگران زن به رهبری مریت ویور و میشل داکری داونتون ابی. بدون چشم اندازهای دهه ۱۸۸۰ در نیومکزیکو در اطراف آن ، خداحافظی خشونت را در قصه ای به تصویر می کگردید که نشان می دهد یک فرد غیرقانونی در حال فرار از رئیس خود به یک بیوه مطرود پناه می برد. اوف ، جف دنیلز نیز در این بازی حضور دارد ، اگر نمایش به اندازه کافی فریبنده نبود.

The Crown (2016—)

 http://www.cnet.com/

Netflix

Sumptuous یک کلمه برای توصیف ارزش های تولید درام تاج در مورد پادشاهی بریتانیا است. به دنبال زندگی ملکه الیزابت دوم ، از ۲۰ سالگی با اجرای برجسته کلر فوی ، The Crown آثار بزرگ وقایع تاریخی را از اعماق کاخ باکینگهام به تصویر می کگردید. چهره هایی مانند وینستون چرچیل ، پرنسس مارگارت ، مارگارت تاچر و دیگران با بالاترین پیچیدگی سینمایی مورد توجه قرار می گیرند. فصل پنجم و ششم در راه هستند تا اطلاعات خود را درباره پادشاهی ملکه در اوایل قرن ۲۱ کامل کنند.

وحشت

پادشاهی (۲۰۱۹—)

 http://www.cnet.com/ [19659156] http://www.cnet.com/

Netflix

اولین سری اصلی کره ای Netflix هیچ مشتی نمی کگردید. یک وحشت زامبی با پس زمینه سیاسی دوره چوزون ، پادشاهی برای کسانی است که جزئی از ژانر پمپاژ خون هستند و با تخیل وحشتناک ترکیب گردیده اند. فصل ۱ شاهد این است که ولی چانگ ولیعهد در یک توطئه سیاسی پیچیده است ، در حالی که در مورد یک طاعون مرموز تحقیق نمی کند. او درگیر یک تریلر مرگ یا زندگی گردیده است ، و تعدادی از خاندان سلطنتی در خطر هستند.

The Haunting of Hill House (2018)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت