قیمت آیفون ۱۳: آخرین پرچمدار اپل می تواند کمتر از آیفون ۱۲ قیمت داشته باشد

2021-08-03
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 iphone-11-iphone-12-pro-max-product-promo-hoyle-2021

آیا قیمت آیفون ۱۳ بیشتر یا کمتر از نسخه های قبلی است؟ ما باید در ماه سپتامبر به طور قطعی بدانیم.


اندرو هویل/CNET

قیمت ممکن است کمترین جزئیات آیفون برای صحبت کردن باگردید ، اما ممکن است بزرگترین عامل تعیین کننده هنگام خرید باگردید. آیفون بعدی اپل ، که گفته می شود iPhone 13 نام دارد ، می تواند برای رویداد بعدی غول فناوری در ماه سپتامبر در راه باگردید. اگرچه هنوز تاریخ انتشار رسمی نداریم ، شایعه سازی iPhone 13 در حال حاضر با شایعات در مورد هزینه احتمالی آیفون جدید شروع گردیده است. ما درباره اندیشه هایی داریم که آیا در حال حاضر آیفون ۱۲ جدیدی بخریم یا منتظر بمانیم (با این حال ، افزودن آیفون ۱۲ بنفش ممکن است حساب را تا حدودی تغییر دهد). اما بدون اطلاع دقیق از میزان عرضه آیفون ۱۳ ، تماس سختی است.

در همین حال ، شایعات در مورد آیفون ۱۴ در حال شروع گردیدن است ، با تحلیلگر قابل اعتماد اپل مینگ چی کو پیش بینی می کند که آیفون ۱۴ پرو مکس (یا بزرگترین مدل در سری ۲۰۲۲ اپل هر چه نامیده می شود) دارای برچسب قیمت ۹۰۰ دلار ، “کمترین قیمت برای یک آیفون بزرگ (۶٫۷ اینچی).” تا اینجا خیلی خبر نیست ما همچنین شایعاتی را که در مورد مشخصات دوربین آیفون ۱۳ ، طراحی و رنگ ها (آیا صورتی ۱۳ ) و وجود خواهد داشت جمع آوری کرده ایم. ] ویژگی های شایعه گردیده تلفن . و لیست خواسته های آیفون ۱۳ ما را از دست ندهید. تا زمانی که اپل در پاییز امسال گوشی های جدیدی را معرفی نکند ، از ساختار نهایی قیمت مطلع نیستیم. اما در عین حال ، می توانیم درباره قیمت آیفون ۱۳ حدس های تعمیمی بزنیم.

بیشتر بخوانید: آیفون ۱۳ در مقابل آیفون ۱۲: همه ارتقاء شایعات

انتظار نمی رود که آیفون ۱۳ ارتقاء فنی عمده ای نسبت به آیفون ۱۲ داشته باگردید. ابتدا پشتیبانی ۵G را شامل می شود. به همین دلیل ، تحلیلگران پیش بینی می کنند قیمت آیفون ۱۳ تقریباً برابر با آیفون ۱۲ است که نسخه اصلی آن از ۷۹۹ دلار (۷۹۹ پوند ، ۱۳۴۹ دلار استرالیا) شروع می شود. از آنجا که آیفون ۱۲ منجر به بزرگترین سه ماهه درآمد و سود در تاریخ اپل گردید ، ممکن است این شرکت انگیزه ای برای پیروی از ساختار قیمت گذاری مشابه داشته باگردید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

جمع بندی شایعات آیفون ۱۳۵:۳۱

در اینجا قیمت iPhone 12 در ایالات متحده ، برای مرجع:

قیمت iPhone 12 ایالات متحده

مدل iPhone 12 ۶۴ گیگابایت ۱۲۸ گیگابایت ۲۵۶ گیگابایت ۵۱۲ گیگابایت
آیفون ۱۲ مینی (مدل حامل) ۶۹۹ دلار ۷۴۹ دلار ۸۴۹ دلار N/A
آیفون ۱۲ مینی (بدون سیم کارت از اپل) ۷۲۹ دلار ۷۷۹ دلار ۸۷۹ دلار N/A
آیفون ۱۲ (مدل حامل) ۷۹۹ دلار ۸۴۹ دلار ۹۴۹ دلار N/A
آیفون ۱۲ (بدون سیم کارت از اپل) ۸۲۹ دلار ۸۷۹ دلار ۹۷۹ دلار N/A
آیفون ۱۲ پرو N/A ۹۹۹ دلار ۱۰۹۹ دلار ۱۲۹۹ دلار
آیفون ۱۲ پرو مکس N/A ۱۰۹۹ دلار ۱،۱۹۹ دلار ۱۳۹۹ دلار

همچنین ممکن است اپل قیمت iPhone 13 را کاهش دهد ، مانند مدلهای دیگر مانند Galaxy S20 FE سامسونگ و Pixel 5 Google در سال ۲۰۲۰٫ سامسونگ Galaxy S21 ، که در ماه ژانویه منتشر گردید ، دارای قیمت پایین تری بود ، از ۲۰۰ دلار پایین تر نسبت به نسخه قبلی خود شروع کرد.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ما در مورد iPhone 12 و بهترین روشهای فروش یا تجارت در iPhone قدیمی خود .

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت