دیوید دستمالچیان از Suicide Squad ارتباط شخصی با Polka Dot Man دارد

2021-08-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از من خیلی وسواس هستم (اینجا مشترک شوید) ، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و انواع خلاق در مورد کار ، حرفه و وسواس های فعلی آنها است.

اگر از طرفداران کتاب های کمیک یا برنامه های تلویزیونی و فیلم های مبتنی بر آنها هستید ، دیوید دستمالچیان قطعاً چهره ای آشنا است. او در فیلم هایی مانند شوالیه تاریکی ، مرد مورچه ای ، مرد مورچه ای و زنبور ، بلید رانر ۲۰۴۹ و جعبه پرندگان ظاهر گردیده است. او در برنامه هایی مانند MacGyver ، Twin Peaks و The Flash حضور داشت. دستمالچیان در برنامه آینده دیزنی پلاس چه می شود اگر…؟ و فیلم دنیس ویلنوو Dune.

اما اکنون می توانید او را به عنوان آبنر کریل (مرد پولکا) در فیلم جیمز گان گروه خودکشی ببینید. فیلم دنباله یا راه اندازی مجدد فیلم جوخه خودکشی ۲۰۱۶ نیست بلکه مارگو رابی در نقش هارلی کوئین را شامل می شود. در پادکست CNET's I'm So Obsessed ، دستمالچیان نحوه ارتباط شخصی خود با شخصیت خود را که گان در جریان بازیگری نمی دانست ، به اشتراک گذاشت.

 دیوید دستمالچیان

دیوید دستمالچیان مشغول ۲۰۲۱ با بازی در گروه خودکشی است ، سری دیزنی پلاس اگر …؟ و Dune.


JSquared Photography

“جیمز وقتی من را در فیلمش انتخاب کرد این را در مورد من نمی دانست ، اما من یک بیماری پوستی به نام ویتیلیگو دارم ، که یک اختلال خود ایمنی است که رنگدانه را در پوست من فرسوده می کند. و بنابراین من نقطه های پولک دارم.” دستمالچیان. “در کودکی که به استخر می رفت بزرگ می گردیدم ، دیگران مرا مورد آزار و اذیت قرار می دادند و من را با چیزهایی مانند” نقطه پولک “، یا” لکه “یا” دالماسی “صدا می کردند. این برای من بسیار مهم بود که ابنر باشم و این مردی باشم که به نوعی تحقیر گردیده است و این مضحک را تجربه می کند. ” برای سری دوم باز خواهد گشت دستمالچیان این کمیک را می نویسد ، که درباره مجری الکلی یک برنامه تلویزیونی فیلم ترسناک است که هیولاها را شکار می کند. کنت کراولی در طول همه گیری متوقف گردید.

شما می توانید کل مکالمه من با دستمالچیان را در پخش کننده پادکست بالا یا در پادکست های Apple گوش دهید. او فوق العاده متفکر ، پرشور و واقع بین است و خوشحال بود که در مورد همه چیز درباره The Suicide Squad بحث کند.

از ۵ اوت ، شما می توانید The Suicide Squad را در سینماها یا ۶ اوت در HBO Max تماشا کنید. می توانید در برنامه پادکست مورد علاقه خود در برنامه I'm So Obsessed مشترک شوید. درباره کمیک Dastmalchian Count Crowley: Reluctant Midnight Monster Hunter از طریق کمیک های Dark Horse اطلاعات بیشتری کسب کنید. در هر قسمت ، من و کانی گولیلمو با یک هنرمند ، بازیگر یا خالق آشنا می شویم تا از کار ، حرفه و وسواس فعلی آنها مطلع شویم. ] فیلم های جدید اکران در سال ۲۰۲۱: Netflix ، Marvel و موارد دیگر


مشاهده همه عکس ها

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت