پورشه ۹۱۱ GT2 RS Clubsport 25 هدیه ای جهنمی برای تولد Manthey Racing است

2021-08-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این چیزی نیست که کسی آن را ظریف می نامد ، اما ما آن را دوست داریم.


پورشه

پورشه و Manthey Racing سالهاست مانند اشکالات موجود در فرش محکم بوده اند. پورشه AG حتی مالک ۵۰ درصد از Manthey است و به همین ترتیب ، روز پنجشنبه پورشه اعلام کرد که ۲۵ سالگی Manthey را با اجرای ویژه ۳۰ اتومبیل پیست ۹۱۱ GT2 RS (بیست و پنجمین سالگرد ، ۳۰ ماشین ، می دانیم ، آزار دهنده است) به نام GT2 جشن می گیرد. RS Clubsport 25.

پورشه ۹۱۱ GT2 RS در حال حاضر یکی از راننده های بدون راننده در جهان است که مقدار عظیمی از قدرت (۶۹۰ اسب بخار) تولید می کند. با این حال ، Manthey راه هایی را برای بهبود عملکرد خود فراتر از آنچه مهندسان پورشه می توانند انجام دهند ، به ویژه در بخش آیرودینامیک ، پیدا کرد. Clubsport 25 از برخی از این پیشرفت ها ، که در ابتدا بر روی ماشین مسابقه ای GT3 R خود Manthey ، که همچنین با نام Grello نیز شناخته می شود ، سود می برد.

رنگ مشکی و سبز متمایز این خودرو راه خود را به Clubsport 25 می رساند. رادیاتور نصب گردیده مرکزی و هود کربن سبک. ۲۵ همچنین دارای یک بال عقب با گردن قو مانند ۹۱۱ GT3 جدید و یک مجرای NACA با ظاهر زیبا در پشت بام است که هوا را به داخل کابین هدایت می کند (دوستان ، یک مجرای NACA همیشه خنک است). به غیر از بدنه ، Clubsport 25 بیشترین تعلیق را از نسخه ویژه ۹۳۵ که در سال ۲۰۱۸ عرضه گردید دریافت می کند.

پورشه در مجموع ۳۰ عدد از این زیبایی ها را تولید می کند ، اما فقط ۶ مورد از آنها در حال تولید هستند. به آمریکا هر کدام بر اساس نرخ ارز فعلی معادل ۶۲۱،۳۰۱ دلار به علاوه تمام مالیات ها و هزینه هایی که دولت آمریکا می تواند به شما تحمیل کند خرده فروشی می کنند. پورشه انتظار دارد اولین دستگاهها در ژانویه ۲۰۲۲ به صاحبان آنها برسد. http://www.cnet.com/on's19659011] در حال پخش:
این را تماشا کنید:

Porsche 911 GT2 RS: خیلی گرم است؟۱۱:۰۰

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت