چرا هرگز می خواهید چشم خود را به هدست VR خود نشان دهید؟

2021-08-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 reverse-passthrough-vr-facebook

معکوس passthrough VR: چشم به خارج از عینک VR شما.


Facebook

آیا آن شیشه های قدیمی هولوگرافی را که به نظر می رسید چشم ها خیره گردیده اند به خاطر دارید؟ آنها را می پوشیدی و دیوانه به نظر می رسید. نگاه کردن به جدیدترین پروژه آزمایشی Facebook Reality Labs ، که به عنوان بخشی از کنفرانس SIGGRAPH امسال ارائه گردیده است ، دشوار است.

دلیلی برای عجیب بودن وجود دارد ، اما مطمئن نیستم که با آن موافقم. [[۱۹۶۵۹۰۰۶] دریافت خبرنامه CNET Now

صحبتهای کوچک خود را با جدیدترین اخبار ، محصولات و نظرات فناوری ادویه کنید. ارائه گردیده در روزهای هفته.

این مفهوم “معکوس گذر از طریق VR” نامیده می شود ، که توسط محقق ناتان ماتسودا توسعه یافته است. این هدست آزمایشی یک نمایشگر نوری سه بعدی را در قسمت بیرونی روکش سر قرار می دهد و به طور م ۳Dثر سه بعدی بدون عینک را نشان می دهد. این تقریباً مانند قرار دادن یک iPad در مقابل صورت شما با تصویری از چهره شما به بیرون است. اما به صورت سه بعدی.

به گفته فیس بوک ، هدف این است که “چگونه ممکن است بتوانیم” حضور اجتماعی “را در فضاهای مشترک بین افرادی که ممکن است در یک تجربه AR/VR درگیر نباشند حفظ کنیم. ” فیس بوک اساساً در تلاش است تا ظاهر عجیب و غریب قطع گردیده بودن در هدست VR را حل کند. هنگامی که یک Oculus Quest 2 روی صورتم است ، در مورد بقیه افراد اطرافم در خانه ام کورتر به نظر می رسم.

اما آنچه عجیب است این است که من همیشه قطع نمی شوم: دوربین های Passthrough در Quest 2 به من اجازه می دهند بیرون را ببینم ، اما هیچ کس دیگری نمی داند که من به دنبال آن هستم. حتی دانشمند ارگردید آزمایشگاه های واقعیت فیس بوک مایکل ابرش در پست وبلاگ فیس بوک به شک و تردید اعتراف کرد: “اولین واکنش من این بود که این یک نوع ایده جعلی بود ، در بهترین حالت یک تازگی بود ، اما من به محققان نمی گویم چه کار کنند. ، زیرا بدون آزادی در امتحان چیزهای جدید ، نوآوری به دست نمی آورید ، و این چیز خوبی است ، زیرا اکنون به وضوح یک ایده منحصر به فرد با وعده واقعی است. “

 image-1-v2-1.png

نسخه قبلی فن آوری معکوس عبور: ماتسودا تفریحات چشمان خود را نمایش می دهد. به نظر می رسد یک ماسک هالووین عجیب است.


فیس بوک

آنچه در اینجا جالب است این است که فناوری مورد آزمایش از بسیاری جهات مانند نمونه اولیه هدست های واقعیت مجازی آینده است. مفهوم صفحه نمایش نازک گردیده ، بر اساس دیدگاه فیس بوک Half Dome 2 برای عینک های VR که هنوز در حال توسعه است ، برای ردیابی چشم مناسب است و می تواند از این حرکت برای ایجاد تصاویر سه بعدی از میدان و نور چشم ها و چهره افراد برای بازتاب آنچه شما استفاده می کند ، استفاده کند. در حال نگاه کردن ، یا بیان کردن فیس بوک در حال کار بر روی آواتارهای واقع بینانه برای حضور و چت در آینده است ، همان چیزی که گرافیک چهره و چهره در نهایت مشتاق کار با آن است ، یا با آن همکاری می کند. مجازی و واقعی را روی صورت خود مخلوط کنید ، این به دیگران کمک می کند تا بدانند شما از آنچه در خارج اتفاق می افتد (شاید) آگاه هستید. چشم یا توهم تماس چشمی ، شاید بتواند چیزها را عجیب تر کند. یا اینطور است؟

در حال حاضر ، این آزمایش کاملاً خسته کننده و نگران کننده به نظر می رسد. من ترجیح می دهم هرگز چشمان کسی را نبینم تا نمای عجیبی از چشمان او را ببینم. البته من این فناوری را شخصاً ندیده ام. شاید به این طریق کمی عجیب به نظر برسد.

فیس بوک قصد دارد آواتارهای بهتر را برای واقعیت مجازی بسازد ، در نهایت با هدف ایجاد واقع بینانه ترین آنها برای چهره های واقعی ما. چت در واقعیت مجازی ، بر خلاف زوم ، در حال حاضر نمی تواند حالات واقعی چهره ما را با هدست در دست بگیرد. این یکی از بزرگترین مشکلات VR در مورد رویای جلسات و تجربیات اجتماعی است که طبیعی به نظر می رسد: شما نمی توانید صورت خود را ببینید ، بنابراین در عوض تبدیل به یک نماد کارتونی می شوید. هدست به شما کمک می کند تا برخی از عجایب موجود در خانه را پشت سر بگذارید؟ من شک دارم اما فیس بوک همچنین ممکن است به دنبال حل چگونگی ترکیب عناصر آواتارهای رایانه ای با خود واقعی ما باگردید و نحوه عملکرد آن را ببیند. در چهره ما ، در برنامه های چت آینده یا چه کسی می داند کجا. شاید این ترکیب چشم مصنوعی و چهره واقعی بخشی از این روند باگردید. در حال حاضر ، من هنوز برای پذیرفتن آن بسیار عجیب هستم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت