سرانجام موسیقی عالیه ۲۰ سال پس از مرگ وی پخش شد

2021-08-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

موسیقی عالیه سرانجام به خدمات پخش می رسد ، تقریباً ۲۰ سال پس از مرگ خواننده در سانحه هوایی در باهاما. خواننده تأثیرگذار R&B نامزد پنج جایزه گرمی گردید و در زندگی کوتاه خود سه جایزه موسیقی آمریکایی و دو جایزه موسیقی ویدیویی MTV را از آن خود کرد و فروش موسیقی وی پس از مرگ وی در سال ۲۰۰۱ همچنان ادامه داشته است. او در سن ۲۲ سالگی درگذشت.

اولین آلبوم موسیقی عالیه که جریان پخش می شود ، دومین آلبوم او ، ۱۹۹۶ در One in a Million است. ، بری هنکرسون ، بنیانگذار Blackground Records ، عموی عالیه ، در بیلبورد به بیلبورد گفت که با شرکت موسیقی Empire State of San Francisco Bay همکاری می کند تا کل فهرست Blackground را به جریان بیاندازد.

سرویس پخش Spotify با استفاده از توییتر نام مستعار عالیه که می گوید: “دختر بچه به Spotify می آید.” پس از One in a Million در ۲۰ آگوست ، موسیقی متن فیلم Romeo Must Die ، فیلم اکشن ۲۰۰۰ Aaliyah که در کنار Jet Li بازی کرد ، ۳ سپتامبر منتشر می شود. آلبوم استودیویی ۲۰۰۱ او Aaliyah 2001 در ۱۰ سپتامبر منتشر می شود.

همه آلبومهای Blackground که Empire به جریان می اندازد از Aaliyah نیستند. خروجی شامل آلبوم های Timbaland ، Toni Braxton ، JoJo و Tank خواهد بود.

دارایی عالیه موسیقی او را کنترل نمی کند ، اما حساب رسمی او در توییتر را حفظ می کند. روز چهارشنبه ، املاک در توییتی بیانیه ای طولانی و پیچیده را با هشتگ #StandWithAaliyah ارسال کردند که تا حدی گفته بود: “این تلاش بی پروا برای انتشار موسیقی عالیه بدون هیچ گونه شفافیت یا حسابداری کامل در املاک ، قلب ما را مجبور به بیان یک کلمه – بخشش می کند.” [۱۹۶۵۹۰۰۵] پل V. لیکالسی ، وکیل املاک ، به نیویورک تایمز گفت که “این ملک از انتشار قریب الوقوع کاتالوگ تا قبل از اتمام معامله و برنامه ریزی های انجام گردیده مطلع نگردید.”

اما برای طرفداران ، تنها چیزی که ممکن است اهمیت داشته باگردید این است که موسیقی در حال آمدن است. طرفداران قبلاً نتوانسته اند بسیاری از موسیقی عالیه را در جریان پخش قرار دهند ، اگرچه تایمز اشاره می کند که اولین بازی او در سال ۱۹۹۴ ، Age is ain't nothing but a Number ، از طریق Sony Music در دسترس بود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت